DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Adam amma yazdı yaa

• @faith DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Adam amma yazdı yaa

@Faith Greencard almak için birçok yol var :)) hayırlısı demek düşer bize

• @whocares doğru söylüyorsunuz. Hadi hayırlısı :))

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmet-34 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Anladım kazandık diyince eşiniz var sandım 🙂 peki siz şuan ordamısınız yani ordamı yaşıyorsunuz iş güç falan herşeyinizi oturttunuz o zaman ?

Sayin @ahmet-34 , insanlari iyi tanimadan, rahatsiz olabilecekleri sorular sormayin lutfen. Insanlar sizin yuzunuzu gormediklerinde, bulunduklari duygu haline gore sorulari cok yanlis anlayabilirler. Yanlis anlasilmalarin da hickimseye faydasi olmaz.

Eger ozel bir soru soruyorsaniz, ozel mesaj yoluyla iletebilirsiniz; eger karsi taraf cevap vermek isterse cevap verir, vermek istemezse gormezden gelir.

• Selamlar.
    Ben ilk kez yeşilkartforum aracılığıyla başvuracağım. Özellikle bu amme hizmetini veren değerli sitenin kurucusu/kurucularına çok teşekkür ederim.
    Kocaeli Üniversite'si mezunu bir Makina Mühendisiyim üniversitemi belirtme amacım her yıl mezun olan 11000 makina mühendisinin yüzde 80'inden giriş başarı sıralaması başarı olarak ele alınacaksa başarılı olmam(istatiki bağlamda) ve bu konuyu açmamın sebebi de sektörün insancıl olmayan şartları çoğu arkadaşımız bu şartlarda ve sürekli mobbing halinde çalışıyor.
    Belirttiğim gibi ilk kez başvuracağım ve açıkçası benim için yurt dışına çıkış artık istek dahilinde değil zorunlu, ve ben çoğu sektörde çalışan arkadaşlarımın benzer sıkıntılar yaşadığını düşünüyorum ve bu problemin temel sebebinin devletimizin yıllardır izlediği plansız eğitim politikası olduğunu düşünüyorum. Üniversite mezunu arkadaşlara değer azalıyor ve malesef hepimiz yaptığımız işlerde gittikçe mutsuzlaşıyoruz. Bunlar belirttiğim gibi benim şahsi düşüncelerim.
    Olur da bana çıkarsa en büyük hedefim ilk etap için New York'ta her hangi bir işin tamiriyle uğraşabileceğim bir işte çalışmak duyduğum kadarıyla bu tarz işler Amerika'da para ediyormuş doğruluk payı nedir ve süresinin dosya numarasına göre değiştiğini anlamamla beraber yine sormak istediğim bir konu olur da Mayıs ayında bana çıkarsa en erken ve en geç her hangi bir aksilik yaşanmaması durumunda Amerika'ya ne zaman adım atabilirim ?
    New York başlangıç için çok mu hayali bir yaklaşım ?

• @onurkurt ... mobbing halinde çalışıyor oluşu.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@onurkurt DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Selamlar.
    Ben ilk kez yeşilkartforum aracılığıyla başvuracağım. Özellikle bu amme hizmetini veren değerli sitenin kurucusu/kurucularına çok teşekkür ederim.
    Kocaeli Üniversite'si mezunu bir Makina Mühendisiyim üniversitemi belirtme amacım her yıl mezun olan 11000 makina mühendisinin yüzde 80'inden giriş başarı sıralaması başarı olarak ele alınacaksa başarılı olmam(istatiki bağlamda) ve bu konuyu açmamın sebebi de sektörün insancıl olmayan şartları çoğu arkadaşımız bu şartlarda ve sürekli mobbing halinde çalışıyor.
    Belirttiğim gibi ilk kez başvuracağım ve açıkçası benim için yurt dışına çıkış artık istek dahilinde değil zorunlu, ve ben çoğu sektörde çalışan arkadaşlarımın benzer sıkıntılar yaşadığını düşünüyorum ve bu problemin temel sebebinin devletimizin yıllardır izlediği plansız eğitim politikası olduğunu düşünüyorum. Üniversite mezunu arkadaşlara değer azalıyor ve malesef hepimiz yaptığımız işlerde gittikçe mutsuzlaşıyoruz. Bunlar belirttiğim gibi benim şahsi düşüncelerim.
    Olur da bana çıkarsa en büyük hedefim ilk etap için New York'ta her hangi bir işin tamiriyle uğraşabileceğim bir işte çalışmak duyduğum kadarıyla bu tarz işler Amerika'da para ediyormuş doğruluk payı nedir ve süresinin dosya numarasına göre değiştiğini anlamamla beraber yine sormak istediğim bir konu olur da Mayıs ayında bana çıkarsa en erken ve en geç her hangi bir aksilik yaşanmaması durumunda Amerika'ya ne zaman adım atabilirim ?
    New York başlangıç için çok mu hayali bir yaklaşım ?

Size de bol sanslar, New York'tan ABD'ye giris yapan bir suru kisi var, New York'ta her alanda en iyilere ulasabilmek mumkun oldugu icin ozellikle cevrenizi genisletmeniz ve bir ag olusturmaniz bakimindan oldukca yararli olur. Ozellikle de aile olarak gelmeyen yani bekar olarak gelenler icin avantajli bir durum.

DV2020 icin mulakatlar 2019 Ekim - 2020 Eylul arasinda yapilacak, mulakattan sonra maksimum 6 ay icinde ABD'ye girisi yapmalisiniz.

• @crazycells Çok teşekkürler, iyi çalışmalar : )

• @crazycells gayet normal sorular sordum kendisine de anlamadığım olay soru sorduğum kişinin burda çok hayranı falan var herhalde siz de onlar dan biri 😀

• @ahmet-34 sınırları aşmadan paylaşımlarda bulunursanız sevinirim kimse kimsenin hayranı değil.

• başvurumuzu yaptık bakalım heyecanla bekliyoruz umarım hak edene ihtiyacı olana çıkar

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmet-34 DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@crazycells gayet normal sorular sordum kendisine de anlamadığım olay soru sorduğum kişinin burda çok hayranı falan var herhalde siz de onlar dan biri 😀

mesajiniz 3 kisi tarafindan sikayet edilmis, o nedenle farkettim. Okuduktan sonra ben de uygun bulmadim 🙂

Siz kendi acinizdan bakmayin bence, oyle yaparsaniz baskalarini rahatsiz edebilecek ifadeler kullanabilirsiniz. Baskalarinin acisindan duruma bakmaya calisin.

• Sadece gülüyorum😀

• Harika deneyimler, bilgiler bulunan bir forum. Bu sene ilk kez başvuracağım, kazanma şansı çok düşük olsa da hayatta hayaller ve umutlarla yaşamak her zaman insanı güçlü tutuyor. Daha başvurumu bile yapmadan birçok konuyu baştan sona su gibi okudum, umarım hakkımızda hayırlısı olur; nasipte varsa yaşarız. @crazycells hocam ABD Dışişleri Bakanlığı'na sizi koysalar vallahi çevirirsiniz bu işi. 🙂

• ⭐⭐

Foruma üye olanlara çıkmıyor diye bir şey okudum geçen senenin başlığı altında, kaydımızı nereden sildirebiliriz siteden? 🙂

Şaka bir yana, siteye kayit olup süreci buradan takip edip çıktığını öğrenen kaç kişi var acaba merak ettim. Yoksa herkes çıktıktan sonra mi üye oluyor öğreniyor?

• Veee an itibariyle Success!
    Artık Alibeyköy hattında bizim de dolmuşumuz çalışacak..

• Eşim ve bende başvurduk. Hepimizin şansı bol olsun...

• Knk bende yakın zamanda başvuruyu yaparım Gebze-Harem hayatındayım çaya beklerim 😁🤪

@tanti DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Veee an itibariyle Success!
    Artık Alibeyköy hattında bizim de dolmuşumuz çalışacak..

• @chromium DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Foruma üye olanlara çıkmıyor diye bir şey okudum geçen senenin başlığı altında, kaydımızı nereden sildirebiliriz siteden? 🙂

Şaka bir yana, siteye kayit olup süreci buradan takip edip çıktığını öğrenen kaç kişi var acaba merak ettim. Yoksa herkes çıktıktan sonra mi üye oluyor öğreniyor?

2019 bekleme odasinin mayis ayina kadar olan kismina bakarsaniz eger bizlere forumdan kimseye cikmadi gecen sene ne yazik ki mayis ayindan sonra 2019 bekleme odasina yazan arkadaslar kazandiktan sonra foruma kayit olanlar 🙂

• @gözde DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@chromium DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

2019 bekleme odasinin mayis ayina kadar olan kismina bakarsaniz eger bizlere forumdan kimseye cikmadi gecen sene ne yazik ki mayis ayindan sonra 2019 bekleme odasina yazan arkadaslar kazandiktan sonra foruma kayit olanlar 🙂

Umarım bu sene de hancı olmayız 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

92

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.9k

| | | |