DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @misha90

Sallamış olabilir. Arkadaş kendisi konuyu aydınlatması lazım

• @yusufalak evet var

• @ssoydan88, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Merhaba, eşime green card çıktı. Ailecek gideceğiz kısmet olursa. Sıra numaramız ikibinlerde o nedenle mülakatlar başladıktan sonra kısa bir süre içerisinde çağrılacağımızı öngörüyoruz. Sormak istediğim çok önemli bir soru var. Eşim bipolar bozukluk tanılı. Bu durum bizim vize almamıza engel teşkil eder mi? Ds260 formunda mental durum hakkında soru mevcut bu soruda dürüst mü olmak gerekir? Yaşam kalitesini etkileyen çalışmaya engel bir durumu yok. Schengen vizesi vs çok rahat alabiliyor. Düzenli lityum kullanarak normal bir insandan farksız yaşıyor çünkü.

Merhaba umarım bunu görürsünüz eşinizin bipolar durumu sağlık kontrolü yada vizede bir sorun teşkil etti mi? ne şekilde ilerlediniz?

• Hadi bakalım bu akşam güzel dağıtım olacağına dair evrene güzel mesajlar gönderelim 🙏🏻 8xxx kere gelse keşke

• @melikemim hadi inşallah, evrene tüm güzel dileklerimizi, isteklerimizi gönderiyoruz, istiyoruz. 🤞🏻

• @yusufalak hocam DV2024 Türkiyede 3500 kişi kazanmış ve bizim sıralarımız 50.000 kişi içerisine örneğin 2000 - 7800 - 22400 vs diye dağınık bir şekildeyiz değil mi . şimdi mülakat a çağırılma sırası Türkiyeden örneğin 7000. den sonra 15000. var biz sadece Türk vatandaşlarını mı bekliyoruz yoksa arada ki o yabancı vatandaşları mı bekliyoruz yani bir süreç bu kadar yavaş olamaz. şimdiden teşekkür ederim

• Bu ileti silindi!

• @Yusuf-Soydaş Merhaba. Mülakata çağrılan CN'ler her konsolosluk için ayrı ilerliyor. Ankara'da işleme alınan kişiler içinde EU, AS, AF bölgelerinden kişiler mevcut. Daha iyi anlayabilmeniz için linkten bütün konsoloslukların istatistiklerine ulaşabilirsiniz. Viyana hangi bölgeden hangi CN'ye mülakat vermiş, Ankara kime vermiş görebilirsiniz. https://savediversityvisa.org/dv2024/ Ayrıca bu linkten hangi dosya numarasının önünde (bölgesel olarak) kaç kişi var onu da görebilirsiniz.

• Arkadaşlar merhaba. Ceac Datasında 4900lerin yarısı ready yarısı issued olarak görünüyor. Ready mülakata hazır, issued ise mülakat olmuş ve kabul almış olarak biliyorum. Bu konuyla ilgili bir yorum göremedim. Neler düşünüyorsunuz?

• @igzumi aynı yazdığın gibi

• arkadaşlar ne zaman mail almaya başlarız acaba bilgi ve tecrubelerinize dayanarak tahmini bir şey söylemek mümkünmü acaba?

• @Mehmet-ynd Merhaba. Öncelikle 2025 mali yılı başlamadan mail alamazsınız, o da Ekim ayında başlıyor bildiğiniz üzere. Sizin numaranıza ne zaman mail geleceğini kimse bilemez çünkü adminlerin birçok kez söylediği gibi her yılın kendine göre dinamikleri vardır. Ancak, kendiniz önceki yılların excel tablolarını veya ceac datalarını inceleyerek aşağı yukarı bir fikir sahibi olabilirsiniz. Bol şans.

• @Mehmet-ynd merhabalar sizin süreciniz 1 ekim tarihinde başlayacak o zamana kadar alamazsınız. ekim ayının bülteni ağustos ayında yayınlanıyor. ve en küçük cn o tarihte almaya başlayacak . gecmiş yılların excel tablosunu incelerseniz az çok kendi numarınıza göre bi çıkarım yapabilirisiniz.

• @mrt-gkce 🙂 cevaplarınız için çok teşekkür ederim inşallah herkes hayallerine kavuşur.

• @MMT 🙂 cevaplarınız için çok teşekkür ederim inşallah herkes hayallerine kavuşur.

• Yasaklı

@mrt-gkce merhaba siz dosyanızı taşıdınız mı?

• ⭐⭐⭐

Merhaba Sayin @merveozdemir , lütfen merak ettiğiniz deneyimleri kişilerin progfillerinden bularak okuyunuz. Genel olarak bu tip konuları DV talihlileriyle ilgili olmayan "Sohbet" başlıklarında aramayınız. Deneyim başlıklarında arayınız....paylaşıldı, paylaştık, paylasiyoruz, paylaşmaya da devam edeceğiz ama burada değil!

• Yasaklı

@lumos kusura bakmayın yeni giris yaptım fırsat buldukça okumaya çalışıyorum sayfayla ilgili bilgim yok..

• Iyi gunler hepinizi saygiyla selamliyorum. Ilk başvuruyu evli olarak girdim ancak resmi evrak yok çekilişi kazandım ds 260 i nasıl doldurmam gerekiyor Ben Kazakistan vatandaşı yim. Şu an İstanbulda çalışıyorum Mülakat zamanına kadar çalışıp biraz para biriktirmem lazım bana yol gosterebilirmisiniz lutfen. Teşekkur eder sağlıklı günler dilerim

• ⭐⭐⭐

@merveozdemir Tabii anlıyorum, durumu da fark ettim, aciklama yapmak istedim üst üstte benzer mesajlarınızı görünce. Bol şanslar.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

136

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.1k

| | | |