DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @melikemim
    Teke zortlaması da olabilir ( burdur yöresinden)

• @Esrâ-Nur

İnşallah hayırlı ile bekliyoruz bir dağıtım.

• @melikemim erik dalı benim işim

• Var mı gelen giden

• @Gs1905

Sizin yerinizde olsam current olur olmaz ankara ya güvenmez diğer secenekleri değerlendirmeye çalışırdım. Tabi tavsiye ve talimat değildir karar yine sizindir. Bu seneki durumları inceleyin geçen seneyi ce ondan önceki seneyide inceleyin. Matematiğe bakın zaten ne yapmanız gerektiğini size matematik söyleyecektir.

• @Gs1905 Yusuf bey doğru söylüyor bizler çok geçe kaldık; bu seneden vize alıp pasaportu güçlendirip asla Ankara’ya güvenmeyin, imkan dahilinde taşımayı net bir şekilde düşünün.

• @yusufalak kcc de öğle mesaisi yeni başladı değil mi?

• @hsn-kartal

Hocam kcc de mesanin nitmesine 2 saat kaldı.
    Bizden -7 saat gerideler

• Hala mı dağıtım olmadı 😞

• Bu gece de pas geçtik galiba

• @melikemim
    Büyük olasılık. 😞

• @yusufalak ankara süründürmeden göndermez erik dalına niyet hep ferdi tayfura kısmetimiz bağlı

• Kısmet yarına artık

• Son dakika golü bekler gibi heyecan verici geçiyor. Geceler ama hep hüsran ile sonuçlanıyor.

• Bu ileti silindi!

• Merhaba iyi günler. Ben mayıs 2024 greencard çekilişinde kazananlardan biriyim. Mimarlık öğrencisi 2. sınıfım şu anda. Greencard ile amerikaya gitmeden, veyahut okul dönemimde 9 ay okulumu bitirip yazın greencard ile amerikaya gitmeyi, okulum bittiğinde dr amerikada kalıcı olarak mimarlık yapmak istiyorum. Böyle bir şey mümkün müdür? 12 ay ABD dışında kalırsam greencard ımın yandığını biliyorum. 6 - 12 ay arası abd dışında kalabildiğimi, ama kaldığım sürece abd vatandaşlığına başvurma süremin arttığını (misal 10 ay kalırsam 5 yıl 10 ay abd de yaşamam gerekiyor vatandaşlık için) duydum bir youtube videosunda. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

• @Gs1905

Ozaman bi problem yok. Ev ve eyalet şehir bakmaya başlayabilirsiniz.

• @Gs1905 sana o zaman matematik sorusu cut of 27500 dağıtılacağı garanti olmayan 3 mail sonu eylül gibi sakat ay bu arada dünyada basılı vize 47000 oldu geriye 8000 kaldı aylardan temmuza geldik case no 5xxx mail ortada yok son üstad demiştiki mülakat mailinin garantisi yok ha bu arada dosyada atlıyorlar bu ay temmuz için gelecek diye umutla bekleme isteyen integral karekök falan alsın kaderine kcc ve ankara hükmediyor

• Bu ileti silindi!

• @Gs1905 forumda ilk defa birisine "-" verdim. Kazanmanın sarhoşluğu ile cn düşüklüğü bir araya gelince böyle oluyor demek.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

76

42.9k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.4k

| | | |