DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@sifaci, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

1. Başvurumuz İçin yerimizi aldık bakalım bizde bekliyoruz. Başvuru takvimi hakkında gelişme var mı acaba ?

henuz aciklanmadi.

• Bu yıl bende ilk başvurumu yapacağım hayırlısı olsun hakkımızda 😉

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Dinçer-Küçük, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

merhaba,şimdi bu çekiliş sonuçlarının açıklandığı tarihi biliyoruz. fakat çekiliş ne zaman yapılıyor bunu bilen var mı? 5 aylık bir süre var açıklanmasına bu 5 ayın içinde hangi ayda günde yapılıyor acaba? yada çekilişin açıklandığı gün mü yapılıyor?

o gunu aciklamiyorlar maalesef. Ama aciklanmadan once liste hazir oluyordur mantiken 🙂

Daha once cekilis iptal edilip yenisi aciklandiginda yanlis hatirlamiyorsam yaklasik 1 aylik bir zaman vardi aralarinda... Yani son 1 ayda bu islemleri halledebiliyorlar diye dusunebiliriz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rəmzi, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Merhaba bende basvur dum

bol sanslar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Murat-Biçer, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Green card başvuru tarihleri aciklandi mi?

henuz aciklanmadi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@haydarcan24, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Öncelikle iyi forumlar herkese ben bir video izledim buradaki avukat her sene 100.000 kişinin yeşil kart kazandığını söylüyor ve sadece 55.000 kişinin gittiğini söylüyor forumda bir kişi önce çıkmadığını belli bir süre sonra sonra tekrar baktığın da çıktığını görmüştü yani ilk baktığımızda çıkmayıp daha sonra çıkması gibi bir ihtimal gerçekten var mı
    Video link :

@gucarslan, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@haydarcan24 zaten her sene vize alacak kişi sayısının neredeyse iki katı kadar kişi seçilir, bu çok normal bir durum. bahsettiğiniz olay da sadece iptal edilen DV2012 çekilişinde oldu. o sene yaşanan teknik hatadan dolayı ilk açıklanan çekiliş iptal edildi. o açıklamada kazananlar sonraki açıklamada çekiliş iptal edildiği için, yeni yapılan çekilişte kazanmadıklarını gördüler ya da tam tersi oldu. bahsettiği durum bu olabilir.. kısaca genel bir hata / olasılık değil.

Sanirim, DV2017'de yasananlardan bahsediliyor sayin @gucarslan , KCC o yil farkli bir seyler denedi... o yil onceki yillara kiyasla cok daha az kisi secilmisti (100 bin yerine 80 bin). Eylul ayinda yaklasik 10.000 kazanan daha aciklanmisti, fakat bu durum sadece 1 yil yasandi ve o yil normalden farkli olarak ilk seferde 80.000 kisi aciklanmisti. DS-260 formlarinin geri donusunu hesaba katinca 50.000 vizenin bitmeyecegini dusunduklerinden o sekilde bir girisimde bulundular diye tahmin ediyorum.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Rasim-Topçu, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

DV2023 başvuru tarihi ekimin ilk haftası mı?

beklentimiz o yonde fakat henuz net tarihler aciklanmadi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Punisher, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bu yıl bende ilk başvurumu yapacağım hayırlısı olsun hakkımızda 😉

bol sanslar.

• @crazycells teşekkür ederim.

• Kendimin 7. başvurusunu, eşimin 3. başvurusunu yapacağım hadi hayırlısı 😃

• ⭐⭐⭐⭐

Başvuru yapacaklar için şimdiden bol şans dilerim. Benden naçizane tavsiye alternatif planlarınız olsun. Tekrar edeyim alternatif PLANLARINIZ olsun. Benim şu an 20 a yakın planım var. Ama hiç birini yapamıyorum. Neden derseniz bi kısmı konsolosluklarla alakalı bi kısmı benimle alakalı bi kısmı da işimle alakalı sebeplerden yapamıyorum. Benimle alakalı derken şunu kastediyorum her şeyi denedim olmadı artık son çare olarak yapmayı düşündüklerim. Ondan herkes kendine alternatif plan yapsın derim. Para ise para zaman ise zaman ne ihtiyacınız var bilmiyorum ama tüm tuşlara basın. Sonra çok üzülürsünüz. Benden demesi. Herkese bol şans dilerim.

Bu arada bu sene çok aktif değilim burada olmayı da düşünmüyorum kendimi bazı konularda geliştirmek için çalışıyorum. Eğer bi çıkış yolu bulursam bilgi veririm. Sormak istediğiniz soru olursa özelden yazarsanız en kısa sürede cevap veririm.

Son olarak perşembe veya cuma günü bi aksilik olmazsa kanada turist vizesine başvuracağım. Bilgi isteyen olursa özelden yazsın haftaya cevaplarım. Buradan da yazabilirsiniz ama ne zaman görürüm bilmiyorum.

• Herkese selamlar dostlar. Başvuru yaklaştıkça heyecan da bir o kadar artıyor. Biz bu sene de şansımızı deneyeceğiz. Umarım herkes için hayal ettiği gibi sonuçlanan bir çekiliş olur.

• Mehaba arkadaşlar.ben koyde yaşiyorum ve burda adres yok.bi başqasinin adresini yaza bilirmiyim?
    Yaza bilirsem.mailing address bolumune nasil yazilmali?
    Detayli bilgi verirseniz cok iyi olur.
    TESEKURLER

• ⭐⭐⭐⭐

@denizci10 nirdasın sen abi ya 😃 @ibrahimasar abimde gözükmüyor forumda

• ⭐⭐⭐⭐

@Rhonster uzaklardayım kardeşim artık. Pek gözükmem bu saatten sonra.

• @uzaysan şansımızı %0.000001 arttıralım dersek 😉

• Gunaydin,asiyla ilgili bir soru soracaktim. Henuz asi olmadim. Varsayalim ki gc kazandim, mulakat asamasinda asiyi gec oldugum icin problem cikartirlar mi?

• @onuru Günaydın, şu an için hayır. Ama muayene öncesi aşı olmuş olmak gerekiyor artık.

• @Stiff, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@onuru Günaydın, şu an için hayır. Ama muayene öncesi aşı olmuş olmak gerekiyor artık.

Anladim, tesekkurler.

• @Rhonster ozaman niye gitmek için mücadele ediyorsun. başkasının hakını yiyorsun sen ve senin gibiler. zaten burada daha kuraya bile girmeden amerikada holding kuranlar bile var. çok komik adamın biride yukardaki yorumlarda demişki.ben bilmem atlanta yada bilmem nereyi düşünüyorum floridaya ileride gitmeyi düşünüyorum. yahu ne komik bi durum adam daha kuraya girmeyi hak etymemiş şimdiden ben orda yaşayacam burda yaşayacam.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

201

41.8k
Kullanıcı

4.4k
Konu

430.8k

| | | |