DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @nevzatyildizz Barbeküye her zaman bekleriz 🙂 New Jersey var düşünürseniz, şahane müstakil evler var ve cost of living de daha düşük 😃

• @TughanTug ve ayrıca nj'de türk nüfus baya çok

• ama açın haritadan bakın nj ve ny tarafına dağlar kadar fark var .

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@TughanTug aklında olsun amcamlarda 96 - 2020 yılları arasında new jersey da oturdular. Coldwell diye bir yer var ama herkes ev tutamıyor yahudi yeri ancak kiralık çıkarsan kapıyı kapatma çünkü yabancı kimse mahalleye giremiyor

• @ayvalik10 nası giremiyor hocam nöbet mi tutuyorlar silahla 😃 geleni vuruyolar mı 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Chandler mahalle de herkes birbirini kolladığı için nereye gidiyorsun ne işin var diye soruyorlarmış o kadar güvenli

• @Chandler sen bi özele baksana kardo 😄

• @Chandler Evet sanırım, oranını bilmiyorum ancak gittiğim ilk gün rastgele girdiğim bir Steakhouse'da Türk bir garsonla karşılaşmıştım 😃

• ⭐⭐⭐

@letsdothis ahahaha eğitim amaç değil gidebilmek için araç napalım biraz tuzlu tabi şans yüzümüze gülerde 8 mayısta şanslılardan olursak daha az parayla daha sağlam bi başlangıç yaparız ama çıkmayınca da senelerce çıkmasını beklemeden gidebilmek için binbir yol düşünüyorum 🧐🧐🧐🧐

• @TughanTug, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@nevzatyildizz Barbeküye her zaman bekleriz 🙂 New Jersey var düşünürseniz, şahane müstakil evler var ve cost of living de daha düşük 😃

Karı çok seven ben 4 sene Erzurum'da okuduktan sonra kardan ve soğuktan nefret eden bir insan haline geldim. Eylül ayında Mayıs ayında kar yağdığını gördü bu gözler bundan sonra hedef sıcak yerler 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nevzatyildizz ne zaman okudun bilmiyorum ama eşim 2007 - 2011 arasında öğretmenlik yaptı akan su donuyordu -45 görüyorduk deodorant sıkmak için basıyon çıkan gaz yok. emniyet müdürlüğü önünde rampa orada yürümek işkence idi öğretmenler evi tarafı

• @ayvalik10 Yahudi mahalleleri ayrıca inanılmaz temiz oluyor. İşe gidiş yolum gereği Brooklyn'de otururken bir Yahudi mahallesinden geçiyordum her gün. Yerlerde bir tane çöp denebilecek bir şey bulamıyorsunuz. Ayrıca ilk haftalarda geçerken biraz "Burada ne işin var" şeklinde bakışlara maruz kalsam da daha sonra alıştılar, muhabbet ettiğim oluyordu 🙂

• @nevzatyildizz Çok haklı bir isyan 😃 Ben de soğuğu çok seven bir insanım, neyse ki bıkacak kadar maruz kalmadım 😃

• @ayvalik10 2016 yılında başladım hala bitiremedim inşallah bu dönem bitiyor 🙂 2016 yılında sosyal medyada baya paylaşılan bir görsel vardı hava durumu Erzurum -42, Antarktika -41 derece. Üniversitenin kapısındaki derecede canlı olarak -36 yı gördüm ben de. Yürürken nefes alış verişinden insanın bıyıkları buz tutuyordu elimi atıyorum buz olmuş. Yerde donmuş bir kısmı dik duran atlet gördüm yürürken 🙂

• @TughanTug Gündüz ve gece arasındaki sıcaklık farkı da çok fazlaydı. Bir yaz günü arkadaşıma gittim hava çok güzel şort tişört giydim gittim. Okey falan oynadık oyuna dalınca geç kaldım eve dönmek için. Erzurum'da da 11 den sonra dolmuş belediye otobüsü vs yok nereye gideceksen arabanla gideceksin küçük Amerika 😃 Saat gece 1 hava öyle soğuk ki sanki sabah farklı bir şehirdeydim. Soğuktan insanın vücudu acıyor böyle. 2-3 km mesafe vardı evlerimiz arasında soğuktan dolayı durmadan koşarak gelmiştim eve 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@nevzatyildizz amcamların oturduğu mahalle tam sana göre

https://goo.gl/maps/RfXBbtFMPGu9Eqm39

Evler tablo gibi valla.
    Süper bisikletim olmasın, son model motosikletim ve arabam ama evim güzel olsun be.

• Hoooop selam herkese hayırlı akşamlar Amerika’dakilere tünaydın 😂 yarın en sevdiğim bayram var işçi bayramı. Benim için anlamı çok büyük. 1 mayıs demek greencard açıklanmasına en fazla 1 hafta var demek 😂

• @TughanTug beni çağırmıyormusun 🥩 alınır gücenirim 😂😂🗽

• @Emtee Ayıpsın çağırmaz olur muyum, sen çoktan davetlisin 😂 🗽

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

179

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.6k

| | | |