DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• uyanmamaktan değil geceden kalan 10 sayfayı okumaktan yazamıyoruz 😃 gece sohbeti epey sürmüş yine 😃

• Herkese merhaba. Öğrencim Miamiden video a atmış hocam bekliyoruz diye ne maske ne mesafe var videodaki adamlarda orada herşey yolunda galiba?

• ⭐⭐⭐⭐

• ⭐⭐⭐⭐

@hayallerabd yoktun 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@HAYAT evet orada herşey yolunda türk tv kanallarının yaptıkları haberlere inanmayın malesef. 340 milyon nüfusa karşı vaka sayısı inanılmaz az denilebilir.

• @hascerob, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Enes-Altuniş eğer olurda çıkarsa biz de misouri’ye gideceğiz sanırım. Orada yaşayan bir arkadaşım var. 1-2 sene kalıp dil, kültür işine hakim olduktan sonra başka eyalete geçeriz diye düşünüyorum şimdilik.. Arkadaşımın kurulu düzeni var ailesi var yük our muyum? Sıkıntıya sokar mıyım? Kafamda deli sorular var.. umarım hepimize çıkar şu kart ve hayallerimize kavuşuruz...

Missouri'de genel olarak kira fiyatları uygun. Eğer arkadaşlarınızın yanında 1-2 yıl kalmayı planlıyorsanız orayı bilemem tabii 🙂

• Yasaklı

@Rhonster ne anlatıyon yine 🤣

• ⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG yazıyor orada ne anlattığım kanka

• ⭐⭐⭐⭐

@gariban 7. dk ya kadar izle yeterli. hepsini de izleyebilirsin keyfin bilir 😃

• Yasaklı

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@gariban 7. dk ya kadar izle yeterli. hepsini de izleyebilirsin keyfin bilir 😃

Lan çöp kutusu sahnesine bayıldım. 🤣🤣🤣

• Arkadaşlar bir şey soracağım. Velev ki green card çıktı ve gittik. Sonra vatandaşı olduk. Bunu must olarak Türkiye'ye bildirmek zorunda mıyız? Yoksa Should mu bildirme zorunluğu?.
    Düşünsenize şuan mesela amerika pasaportumuzla yasaklardan muaf olacaktık. Biri çevirip bir şey dese american olum ben derdik 🙂

• ⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@gariban

Bende geri sayfalara baktım bulmuştum teşekkür ederim. Biz çocuklu aileyiz, Seattle bize göre değil. Belediyecilik 0

• ⭐⭐⭐⭐

@gariban @Ping-PONG u küstürdün ama Seattle best city forever dı ona göre.

• ⭐⭐⭐

@HAYAT, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Herkese merhaba. Öğrencim Miamiden video a atmış hocam bekliyoruz diye ne maske ne mesafe var videodaki adamlarda orada herşey yolunda galiba?

@HAYAT biz yanlış zamanda doğmuşuz diyorum kendi adıma öğrenciyken Amerikayı bilmek ve gitmek 🙀 Biz greencard çekilişini yıllarca dolandırıcılık sanmışız

• ⭐⭐⭐

@Rhonster anne nerde kayboldu mu hala 🙈

• @Enes-Altuniş yok kimse kimsenin yanında kalamaz uzun süre asla öyle şey düşünemem. Hem bizim çocuğumuz var onların da çocukları var hunilik bir ortam olur.. sanırım yanlış ifade ettim kendimi yanlarına gitmekten kastım çok başka. Yol yordam öğrenene kadar güvendiğim insanların yanında olmak isterim. Oğlum küçük bi hastalık olsa bir şey olsa Allah korusun bi telefonumla arkadaşım koşar gelir... ne bileyim biraz fazla hassasta düşünüyor olabilirim. Henüz gitmeden aşırı detaylara takılıyorum ama yalnız olsam gerçekten hiç problem etmem. Ev kiraları uygunmuş epey baktım evlere falan o halledilir bir şekilde yeter ki çıksın kart..

• Yasaklı

@ihavedreamed, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Arkadaşlar bir şey soracağım. Velev ki green card çıktı ve gittik. Sonra vatandaşı olduk. Bunu must olarak Türkiye'ye bildirmek zorunda mıyız? Yoksa Should mu bildirme zorunluğu?.
    Düşünsenize şuan mesela amerika pasaportumuzla yasaklardan muaf olacaktık. Biri çevirip bir şey dese american olum ben derdik 🙂

Tr ye abd pasaportu ve tr kimliği ile girebilmen için ve tr de adına açılmış bir dava gibi durumdan yırtabilmen için vesaire must ssk içinde must bu arada

Bence direkt consulate ile bir meeting set et ve durumu olara brief et 😉

• ⭐⭐

@Rhonster Seattle da büyük firmalar var aç kalmayız diyordum, meğer orada aç cokmus. Ben üniversite'yken Seattle da intern olmak için çok uğraşmıştım. Kabul olacak gibi oldu ben vazgeçtim. 🤔 Aklımın bir köşesinde hep vardı, sayende çıktı aklımdan, Tampa can

• ⭐⭐⭐⭐

@gariban o videodamıydı diğerinde mi hatırlayamadım ama şehir heyetiyle toplantı var bu konuyu dile getiriyor halk adam sırıtarak 911 i arayın diyor kadın bağırmıştı.

• @Ping-PONG, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ihavedreamed, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Arkadaşlar bir şey soracağım. Velev ki green card çıktı ve gittik. Sonra vatandaşı olduk. Bunu must olarak Türkiye'ye bildirmek zorunda mıyız? Yoksa Should mu bildirme zorunluğu?.

Tr ye abd pasaportu ve tr kimliği ile girebilmen için ve tr de adına açılmış bir dava gibi durumdan yırtabilmen için vesaire must ssk içinde must bu arada

Bence direkt consulate ile bir meeting set et ve durumu olara brief et 😉

Sorma ya. Bu konuları düşünmemiştim, haklısın. Türkiyeden mutlaka emekli olunmalı malum sağlık sistemi 💫

Benzer Başlıklar

• 22394
  • 682
  • 15613
  • 992
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

143

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.2k

| | | |