DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Cümleten günaydın hayırlı işler bol kazançlar zaman çok çabuk ilerliyor 😊

• ⭐⭐⭐

@dmrtkn, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Cümleten günaydın hayırlı işler bol kazançlar zaman çok çabuk ilerliyor 😊

ve aleyna aleykümselam kardeşim cümleten günaydın. güzel neşeli mutlu huzurlu güzel bir cumartesi olsun inşallah. herkese kolay gelsin iyi tatiler mutlu haftasonları...

• @Oktay-İbiş inşallah abim

• ⭐⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya çok ilginç, bu kış başı biz de koton kids e girdik oğlumla, ben ona mont bakarken o da kendine bir şeyler bakıyordu, almış bir sweatshirt anne bunu çok beğendim alalım mııı dedi, bedenine baktım tamam alalım dedim, kasada bir baktım brooklyn yazıyor, bunda pek birşey yok tabi zaten çok fazla giyisinin üzerinde usa şehirlerinin isimleri yazar da, tuhaf olan her sene oğluma alınan veya hediye gelen giyisilerin en az birinin üzerinde brooklyn yazar 😂😂 işaret arayana işaret çok bacım 👍🏻

Aslında takıldığım yer New York değil La değil Brooklyn değil Houston yazması. Houston ne alaka oldum biraz o yüzden. Ama doğru dedin hemşire😅😅arayınca bulunuyor gerçekten.

• ⭐⭐⭐

@dmrtkn günaydın evet bana da öyle geliyor.

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş günaydın hayırlı işler abi güzel haftasonları

• ⭐⭐⭐

günaydın arkadaşlar herkese güzel haftasonları diliyorum

• ⭐⭐

Günaydın arkadaşlar

• @bidünya şimdi aklıma geldi, Evrim eşyalarını topladığı videoda benzer birşeyden bahsediyordu, ortada green card falan yokken sanırım, Çınar a gelen bir hediyenin üstünde texas yazısı var, katlarken gösteriyordu, malum onlar da ilk san antonio ya gitmişlerdi, al sana kabak gibi işaret işte ☺☺️ Aynı bizimkiler gibi 😂😂😂 bu arada houston da amerika nın çok büyük ve ünlü şehirlerinden ya, haksızlık etme 😜

• @Calibraturbo katılıyorum, yılbaşından sonrası daha çabuk geçiyor👍🏻

• ⭐⭐⭐

@aysegul, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya şimdi aklıma geldi, Evrim eşyalarını topladığı videoda benzer birşeyden bahsediyordu, ortada green card falan yokken sanırım, Çınar a gelen bir hediyenin üstünde texas yazısı var, katlarken gösteriyordu, malum onlar da ilk san antonio ya gitmişlerdi, al sana kabak gibi işaret işte ☺☺️ Aynı bizimkiler gibi 😂😂😂 bu arada houston da amerika nın çok büyük ve ünlü şehirlerinden ya, haksızlık etme 😜

Aa evet hatırladım Evrimin o videosunu bak görüyomusun şimdi daha bi inandım.
    Evet canım Houston yaa😂😂😂

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Oktay-İbiş günaydın hayırlı işler abi güzel haftasonları

günaydın kardeşim

• ⭐⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Günaydın arkadaşlar

günaydın gençlik 🙂

• ⭐⭐

Bugün evde büyük temizlik var haftasonu ya çok yazamasamda meraktan çatlarım ara ara girer bakarım size 😟

• ⭐⭐⭐

@asilelif, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Bugün evde büyük temizlik var haftasonu ya çok yazamasamda meraktan çatlarım ara ara girer bakarım size 😟

kolay gelsin ben sabahtan paspası yaptım rafları düzenledim 🙂

• ⭐⭐⭐

@asilelif kolay gelsin tamam hadi sen yap temizliğini biz bekliyoz😁

• Günaydın forumdaşlar...herkese mutlu hafta sonları dilerim.🙏

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş bravo kolay gelsin abi

• ⭐⭐

@bidünya teşekkür ederim

• ⭐⭐

günaydınlar aşkı bitirdik :)))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

155

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.1k

| | | |