DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@newbie97 Umarım şunu görenler geçen seneden fazla olur forum içindekilerden :))

![alt metni](803d6332-d590-448b-b0b6-0ab0f09c743f-image.png görsel url)

• Merhabalar! Önümüzdeki yıl bugünlerde bayramımızı gönülden isteyen herkesle beraber denizaşırı topraklarda, yeni dünyada, Amerika Birleşik Devletlerinde kutlama dileğiyle kutluyorum, sevgiler! Beklenen gün yaklaştıkça heyecan da ilk günkü gibi artmaya devam ediyor.

• @Riethian Şu sayfanın güzelliğine bak ya 😀 keşke benim de olsa

• forum üyeleri, değerli arkadaşlar bugün düşündüm de ben hazır değilim sanırım 23 gün sonraki has not been selected ekranına, yıkılan hayaller sanırım uzunca bir süre etkileyecek beni 😃

• Bayramınız kutlu olsun hayalleriniz gerçek olsun

• @brownanchor Geçen yıl çıkacağından ne kadar emindiysem bu yılda çıkmayacağına o kadar eminim.Belki ilgilenmiyormuşuz gibi davranırsak bir şeyler değişir.

• @Birgariphayat aynısı cidden şuanda, geçen yıl bende baya emindim hatta işten istifa etmem gerektiği zamanları mayısa denk getirmiştim ancak olmadı kutulamadık o ekrandan. Aslında benim de planım umursamadan gece 1-2 gibi bakmak olacak sonuçlara.

• Bu gidişle herkes gece bakacak ben en iyisi açıklanınca bakayım 😀

• 23 gün sonra bir bayram daha yaşamanız dileğiyle.. bayramınız kutlu olsun arkadaşlar

• @korki Fark ettiğim kadarıyla herkes ilgilenmiyor gibi görünmek istiyor çekilişe, ben dahil 😃

• @brownanchor Çıkanların çoğu öyle insanlar olunca malum genel kanı o yönde gelişti evet 🐌

Ne yalan söyleyeyim bende kimden duyarsam duyayım, nereden okursam okuyayım büyük çoğunlukla talihlilerin portresi bu yönde öylesine başvurdum unuttum baktım çıkmış vb. şekilde oluyor. Şahsen gördüğüm kadarıyla - çok istiyordum, hazırım, gün saydım - diyen talihli sayısı çok üzülerek söylüyorum ki bir elin parmağını geçmez. 😥

Bende öyle yapmak isterdim ama ilgilenmiyor gibi görünecek kadar bile tahammülüm yok, hadi artık çıksın da gidelim kafasındayım yerimde duramıyorum 😀

• ⭐⭐

@brownanchor Valla ben hep ilgilendim sanırım o yüzden hiç çıkamadı :)) Ama seçilenlerin çoğu açıklandıktan bir süre sonra foruma yeni üyelik oluşturarak teşrif edecekler. Bu bir gerçek 🙂

• @korki haklısınız, bende çok istekli bizimle beraber gün sayan insanlara çıktığını görmedim ama ne zaman face'de sayfalara baksam -aa öylesine başvurdum yakınlarım oradaydı başvurdum şimdi ne yapmam lazım diyen kişileri gördüm. Sanırım Green Card'ın doğasında bu var 😋

• @Riethian Ve yeni teşrif eden arkadaşlarımızla beraber biraz etraf kaosa dönebilir 😊

• Herkese mutlu bayramlar dilerim umarım gelecek bayramı da amerikadan kutlarızz

• ⭐⭐

@Birgariphayat Herkes sinirlenip eb3 kovalayacak geçen sene öyle olmuştu

• Günaydınlar

• Eğer çıkarsa ve vizemiz varsa bu konuda tavsiyeleriniz neler olur ?

• @newbie97 Profiliniz yeni dikkatimi çekti.Böyle şeylere inanmiyorsunuzdur herhalde😅yoksa bütün tuşlara basıyor musunuz

• ⭐⭐

@halibay Günaydın 🌞

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.3k

| | | |