DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@SYTSNGR bu durumda MAyı karıştırmanıza gerek yok direk texasa gideceğiz dersiniz. Para konusundada şöyle bir öneri var ortalama tahmin çıkartmanız için 10bin + ana talihli dışındaki her birey için 5bin $. Yani 3 kişilik ailede 20bin$ gibi düşünebilirsiniz

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Tünaydınlar, gidip doordash ubereats felan düşünenler için 2 video buldum. Bunlar araba yerine elektrikli bisikletlerle dağıtıma başlamış büyükşehirlerde 🙂

Arabada trafik beklemek yada park yeri bulmak gibi dertleri yok anladığım kadarıyla 2-3km lik kısa mesafeleri kabul ediyorlar sadece. Özellikle alttaki siparişten aşırı iyi miktar kazanıyor

Ben 2 saat bisiklet üstünde duramıyorum. Bu adamlar 10 saat nasıl duruyor valla helal olsun.

• Gunaydin herkese. Umarim mayis geldiginde cani gonulden isteyen herkes mutlu bir sabah ile gune baslar 🙂

• En tatlı sabahlar Yeşilkartforum ile başlar . 🙂 Herkese Günaydınlar 🙂

• @gtx295 @SYTSNGR Günaydınlar yine mesai burada başladı 🙂

• Günaydın arkadaşlar nasılsınız

• @HASNOTBEN @UFUK SENER Sabah şirkete gelir gelmez , direkt pc yi açıyorum ilk açtıgım site yeşilkartforum . Mesai burada başlayıp , burada son buluyor . Aksamda motora atlayıp kuryelıge devam 🙂

• ⭐⭐

Günaydın herkese, en uzun haftalardan biri oldu bu hafta bitmek bilmiyor....

• ⭐⭐

@Ufuk-Sener İyi olmaya çalışıyoruz siz nasılsınız

• @lawyergirl Günaydın evet geçmiyor günler ama 90 da bitiyor nerdeyse

• Yasaklı

Ehliyetimin süreleri dolmuş ve yenilemem gerekiyor. Aaaaa bir baktım ki 230 lira emniyete bağış 990 lira da değerli kağıt bedeli ödemem gerekiyormuş.

990 lira nedir yahu. Pasaport un defter bedeli daha ucuz. İyice devletlikten çıktı bu iş. Tam bir dolandırıcılık ağına dönüştü. 🤬

En az 4 vesikalık veren fotoğrafçı 250 tl istiyor,
    1470 TL
    sağlık raporunda eminim 500 TL olmuştur.

2000 lira verip ehliyeti yenileyeceğim. 😂

• Günaydın Amerikalı olmak isteyen forum ailem

• @PİNG PONG 2000 TL iyi rakammış . Böyle böyle işte delirttiler bizleri malesef .

• ⭐⭐

@Ping-PONG asgari ücret 17 bin olunca her şeyin yanına 1 sıfır ya da virgül kaydır 😃 aslında 990 değilde 99 tl gibi 1700 yerine 17000 tl gibi.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Ping-PONG sağlık raporu aile hekimine gideceksin. Sakın hastaneye gitme ücretsiz aile hekiminde aşağıdaki evrağı doldur aile hekimin önüne düşüyor o kadar

• ⭐⭐

@Darko Geniş ve rahat bir koltuk takıyorlardır muhakkak. Birde kilonuz fazlaysa uzun süre duramazsınız

• ⭐⭐

@ayvalik10 Ben geçtiğimiz aylarda araba ehliyeti için sağlık raporu alayım dedim aile hekimliğine gittim ilk defa. Öğle tatiline denk gelmişim oradanın temizlik görevlisi ve girişte duran adamla sohbet ettik. Dediler sakın buradan alma o raporu buranın doktoru kıl gözüne kestirmediğini devlet hastanesine yönlendiriyor yönlendirince de mecbur oradan gidip alman gerekiyor dedi. Ben de aile hekimliğimi başka yere değiştirip başka yerden almıştım raporu

• Yasaklı

@newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@ayvalik10 Ben geçtiğimiz aylarda araba ehliyeti için sağlık raporu alayım dedim aile hekimliğine gittim ilk defa. Öğle tatiline denk gelmişim oradanın temizlik görevlisi ve girişte duran adamla sohbet ettik. Dediler sakın buradan alma o raporu buranın doktoru kıl gözüne kestirmediğini devlet hastanesine yönlendiriyor yönlendirince de mecbur oradan gidip alman gerekiyor dedi. Ben de aile hekimliğimi başka yere değiştirip başka yerden almıştım raporu

Durduk yere, git şu testi yaptır gel diyorlar. Ben de yaşadım daha önce. Daha çok uğraştırıyor.

Direkt gidip ucuz bir özel hastaneden parasını verip yarım saatte alıp çıkmak daha işime geliyor.

• Yasaklı

@Ping-PONG, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Durduk yere, git şu testi yaptır gel diyorlar. Ben de yaşadım daha önce. Daha çok uğraştırıyor.

Direkt gidip ucuz bir özel hastaneden parasını verip yarım saatte alıp çıkmak daha işime geliyor.

Edit: Tek bir harf için 6 bin küsür lira olmuş harcırah.
    Bildiğin servetim varmış ta farkında değilim. 😂😂😂

IMG_0284.jpeg

• @Ping-PONG Ben de şimdiye kadar başvuru yaptığın vize türleri sandım 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.7k

| | | |