DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• deneme..

• ⭐⭐

@mesut1905 ahahaah gördüm, sorun değil.
    siz zaten 8-10 eksi ile başlamışsınız hayata GS'li olarak. Ama sırf siz değil, TS dışında takım tutan herkes 🙂 🙂 (Latife elbette)

• DV21 - DV23 - DV24 başvurdum olmadı. DV23 için olmayınca çok üzülmüştüm ama 24 için umutlanmadım çok üzmedi. Bu sene son 1 haftaya kadar başvurduğumu da unutmuştum. Aklıma gelince foruma girip vakit geçireyim dedim 🙂 üzülmemek için saldım gitti zaten başka bir ülke için girişimim var artık. Kazanırsam tabi giderim ama sanırım artık sadece hobi için başvururum gibi geliyor 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Zizou evrakta o şekilde yazıyorsa evet form da o şekilde işaretlersin

• Telegram grubu var mı GC için acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@arizmend kazandıktan sonra açılıyor

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ATS16 kazanıldıktan sonra telegram grubu kurulmuyor mu bu bilgi neden yanlış olsun. Yada doğrusunu sen yazar mısın.

• Sa, umarım herkesin dilediği şey gerçekleşir arkadaşlar hakkımızda hayırlısı olsun

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ATS16 bir kerecikte bana karşı tavır almayın ne olursunuz. Bozmak için açık arıyorsunuz. Kazanıldıktan sonra paylaştığın sayfanın 2025 olanı kurulacak kazanmayan bir kişi bu paylaştığın sayfaya gidersen kardeş ne işin var burada derler.

• @ayvalik10 karşı tavır almak gibi bir durum yok, forumun yöneticisi @gucarslan'ın bu konu ile ilgili forum kurallarına göre kurulmayacağına dair paylaşımı var, paylaştığım link'te de çok açık yazılmış. Sizin diğer kullanıcıyı yanlış bilgilendirmeniz var.

"kazandıktan sonra açılıyor" ifadeniz diğer kullanıcıyı yanıltıcı bir ifade, yesilkartforum'un sorumluluğunda ve yöneticiliğinde olmayan başka telegram gruplarını kast ediyorsanız onu da burada zikretmek sizin takdiriniz.

Diğer kullanıcı "DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları" sayfası açılacak diye sormamış, telegram grubu var mı diye sormuş. Cevabı da hayır. İyi forumlar...

• ⭐⭐

IMG_0079.jpeg

Sevgili arkadaşlar herkese tünaydın , çalışanlara iyi çalışmalar , izinde olanlara iyi istirahatler diliyorum , bir elin parmağını geçmeyecek kadar kısa kalan sürede herkesin biraz daha relax olmasını , daha pozitif daha olumlu konular üzerinden sohbet etmenizi rica ediyorum , Kalın sağlıcakla 🙏🇺🇸❤

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@arizmend kazandıktan sonra açılıyor

sn. @ayvalik10,
    önceki yıllarda gruplar vardı, haklısınız.
    geçmiş yıllarda ilgili grupların foruma zarar verdiğini belirledik.
    bu yüzden DV2024 itibariyle ve sonraki senelerde telegram grupları kurulmamasına karar verdik.
    DV2025 için de kurulmayacak ve kullanıcılar süreçlarini sadece forumdan takip edecekler.

• ⭐⭐

@arizmend Böyle birşey ilk defa duyuyorum , konsolosluk sizin eğitimi yüz yüze mi online mı aldığınızla ilgilenmiyor diplomanız var mı yok mu ona bakıyor , eğer açıköğretim mezunu iseniz açık öğretimden elde ettiğiniz diplomanın aslı yanınızda olsun

• @hdemircanusa arkadaşıma o şekilde söylemişler bende şaşırdım ve aşırı saçma bir sebep. Muhtemelen ya yalan söyledi yada başka şeyler var bilmiyorum. Sonuçta diploma var gerisi kimi ilgilendirir ki

• @ayvalik10 teşekkür ederim hocam eyvallah

• ⭐⭐

@arizmend şöyle ki konsoloslukta bazı durumlar inisiyatife bağlı oluyor örneğin hesapta gösterdiğiniz para gibi , ama bu durum ne inisiyatif ne de farklı bir şey , kurallar açık Green card a başvurbilmek için lise diplomanız olması gerekiyor ya da Amerika’nın belirlemiş olduğu mesleklerde tecrübe gerekiyor, sizin açık öğretimden elde etmiş olduğunuz lise diploması var ise sorun olmayacaktır

• @hdemircanusa benim diplomam var hocam allahtan o yüzden sıkıntı çıkacağını sanmıyorum bakalım hayırlısı önce bir çekilişi kazanalımda sonrasına bakarız 🙂

• ⭐⭐

Son günlere geldik diye sinirler gergin herkes sataşacak bir konu veya kişi arıyor bence, tatlı yiyelim tatlı konuşalım boşverin 4 gün sonra hepimiz dağılacağız buradan zaten kazananlar istediği yerden yardım talep etme hakkına sahip ister burada sorusunu sorar ister discord grubu bulur orada sorar, ister telegram bulur oraya girer sorar, ister danışmanlık şirketine sorar, isterse hiçbir şey sormaz burayı da terkeder kcc ne diyorsa onu yapar alır vizesini nolcak yani

• ⭐⭐

@newbie97 forum sohbet odasından her yıl ortalama 3-4 kişiye çıkıyor ama herkes hevesleniyor, aynen dediğin gibi 4 gün için hiç gerek yok sıkıntıya girmeye, he de geç

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

111

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.6k

| | | |