DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@siraysessiz Bu sene bizim senemiz olacak inanıyorum

• @newbie97 Öyle bir şey olsa birinci olarak yay seçilir galiba çünkü yaylar normal zamanda bile seyehat etmeye bayılan bir burç😅 eski erkek arkadaşım yaydı ondan biliyorum

• Sonuclar muhtemelen belli oldu sanirim veritabaninda, sadece halka aciklanmasi 4 Mayis, yani aslinda sonuclar belli belkide

• ⭐⭐

@Witch-Lilith Ben kesinlikle balık, yengeç, akreple vs anlaşamıyorum değişik oluyorlar. Özellikle başak burçları felan aşırı pasif oluyor. İkizler burcunun teraziyle, yayla ilişkisi felan aşırı vasat oluyor. Tecrübelerime dayanarak uyumlu olunan koç, aslan vs var ben hiç tutupta mesela ikizler burcu birinin balık burcuyla beraber olduğunu görmedim bir defa frekansları uyuşmuyor

• ⭐⭐

@nicely çoktan bellidir veriler siteye yüklenmiştir aynı ösym sınav sonucu bekler gibi sadece butonu aktif etmelerini bekliyoruz

• @siraysessiz o kadar çabuk geçecek ki inanamayacaksınız. Yaşarken anlaşılmıyor ama durup geriye baktığında insan, bunca yolu ne zaman yürüdük derken buluyor kendini ☺

• @newbie97 Aşk bu ota da konuyor gübreyede bilemiyoruz 😅

• @serel, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@mehmetcan93 3 yaşına girecek ☺️ çamaşır makinemiz emekliliğe doğru emin adımlarla gidiyor bakalım ne kadar dayanacak 🤣

Allah bağişlasin. Olsun ya zaten şunun şurasinda ne kaldi bu sene de dayansin seneye Abd de zaten yenisini alirsiniz 🙂

• ⭐⭐

@Witch-Lilith Benim yükselen burcum aslan, direk çok garip bir kişiliğim var o yüzden, gördüğüm rüyalar bile o kadar garip ki anlatamam. Öyle diyip geçmemek lazım sen ikizlersen karşındaki insandan enerji alman lazım, kötü enerji felan alıyorsan bil ki o balık burcudur hemen kaçman lazım ondan, birde kafa yapısı da uyuşmaz

• @SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@mesut1905 yok yok, sana GC'den daha yakın şampiyonluk. kim bilir her ikisi de olur.

birisi garanti diğerine de inşallah diyorum 🙂 sizi eksiledim bu arada GS'yi tercih etmemeniz sebebiyle 🙂

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Witch-Lilith 15:30

diğer yorumlar da aynı şeyi söylüyor bu hafta kazanmamız lazım şansımız çok çok yüksek

İkizler burcuyum 2023 dvsinde de aynı şeyi diyorlardı 😃 12. evre filan değil de keyfe son gün başvurup unutmak kazandırıyor o da hangi evreyi kapsıyor uzmanlara sormak gerek

• ⭐⭐

@Cycraft Aslında bir şey diyim mi seçim tarihleri felan seçilirken hangi gün en şanslıysa o gün belirleniyor, bizde bir haritamıza baktırıp o ay içerisinde hangi gün daha şans kapımız açıksa o gün başvurmamız lazım seneye 😁

• ............

• Bu ileti silindi!

• son 5 gun . duyduk duymadık demeyın hem kacırdım basvurdum ama unuttum demeyin

• @mehmetcan93 teşekkür ederim ☺️ evet nasılsa orda yenisi alınacak 😅

• Cevap: DV2025 Sohbet Odası

Haftaya inşallah forumumuzdaki herkes beklediği güzel sonucu açıklanacak ekranda görmüş olur

Seçildin yazısını görünce hemen formu doldurup göndermemiz öneriliyor

O formda bir soruda daha önce amerikada.vize ihlali yaptınızmı diye soruyor

Ben 20 yıl önce öğrenci vizesiyle gidip 6 ay sonra.okuldan uzatma almadan 1.5 yıl kaçak kaldım. Deport olmadan kendim geri döndüm .

Bu nedenle vize ihlali yaptınızmı sorusuna 20 yıl geçmiş olsa da evet diye mi işaretlemeliyim. Bu durum olumsuz etkiler mi hayır diye geçsem sonradan sorun olur mu

Tecrübeli arkadaşlarımız bu duruma ne der

• ⭐⭐

@serel Bizimki de 4 yaşında bazen bakıyorum boyuna posuna. Doktorun şu anda 5mm civarında dediği zamanlar aklıma geliyor :)) Vay be diyorum zaman çok hızlı akıyor.

• @newbie97 kesinlikle bende büyük hissediyorum😍😍🌺🌺🧿🧿

• @serel ay inşallah ya gerçi bi gülüyorlar bitin herşey uçup gidiyor

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

87

43.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.9k

| | | |