DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐ Yasaklı

Arkadaşlar herkese günaydın. Sonuçların açıklanmasına 9 gün kaldı. Bu süreçte hayallerinize odaklanın. Bizler öncelikle bir kazanalım çekilişi sonra ne düşünmemiz gerekiyorsa düşünürüz. Dün giremedim foruma.mşimdi bir okuyayım dedim herkes aşırı heyecanlı ve gergin. Bırakın mülakatları vs. Dv2024 kazananları düşünsün yahu siz niye şimdiden dertlendiniz. Yok ofis açmış işe yarar mı yok hangi ülke veriyor mülakat vs. Biraz sakin dostlar. Dereyi görmeden paçayı sıvamayın hemen. Zaten inşallah kazanırsak bol bol stres yapacağız hepimiz. O yüzden şimdiden sanki kazanmış gibi yok ofis açmış işe yarar mı yok hangi ülkeye başvurucam vs. Gibi konulara hiç gerek yok. 4-5 kere çekilişe katılan biri olarak söylüyorum bunu. 4-5 senedir Vikipedi gibi oldu beynimin içi ama bekliyoruz hâlâ çekiliş çıksın diye 😄 O yüzden kasmayın kendinizi. Bırakın dv2024 kazananları düşünsün şimdilik konsolosluk, mülakat vs. Sıkıntılarını

• Sık sık giremiyorum ama aklım hep buradaki yazışmalarda, bişeyler kaçırıcam diye aklım gidiyor. geçmişe dönüp okuyacak kadar vaktim de yok umarım eksik kalmıyorumdur. Bu arada Ankara'da Göçmenlik Ofisi'nin açılacak olması bana kalırsa oldukça güzel bir gelişme. Ne amaçla açılırsa açılsın konsolosluğun iş yükünü önemli ölçüde azaltacağı kesin. Bu da vize mülakatlarına mutlaka olumlu olarak dönecektir. Bence altında başka şey aramaya gerek yok..

• 9 gün 9 saat 9 dakkika da görüp denk gelmesi 😃

• Evet az bir zaman kaldı.
    Bu sene pek hevesim yok niyeyse.
    Çıkmasını tabii ki çok istiyorum fakat çok da bağlanmış değilim.
    Geçen sene çok hevesliydim mesela.
    Kazanamayınca hayal kırıklığına uğramıştım.
    Bu sene bu kadar büyük beklentiler içinde değilim.

• Selâm arkadaşlar, gününüz aydın talihiniz açık olsun...

• ⭐⭐

Evde 3 ü 1 aralar kalmadı... Güne yeşil çayla başlıyorum artık günaydın

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Evde 3 ü 1 aralar kalmadı... Güne yeşil çayla başlıyorum artık günaydın

Herkese günaydin. 3/1 aradalar zaten zararli. Yesil cay iyidir bazen bende içiyorum yeşil çay iyi geliyor rahatlatiyor.

• Şirket işlerine koşmaktan ve üstümüzdeki şahıstan mobbinge maruz bırakılmaya devam eden bir günden herkese umut dolu selamalar . Umudunuzu yitirmeyin arkadaşlar o gc buraya gelecek 😀

• Karpuz yiyerek bir totem yapacağım bu sene 😃

• @SYTSNGR, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Şirket işlerine koşmaktan ve üstümüzdeki şahıstan mobbinge maruz bırakılmaya devam eden bir günden herkese umut dolu selamalar . Umudunuzu yitirmeyin arkadaşlar o gc buraya gelecek 😀

Şirket işleri diyince biran kendimi gördüm. Gerçekten işin stresi apayri bilirsiniz 2018 den sonra birçok firma batti. Allah kolayliklar versin. 🙂

• Günaydın Arkadaslar bu sene nedense bende bu işin gazı kaçtı merak bile etmiyorum. Gecen aylarda daha meraklıydım ne olacak diye yaklastıkca hevesim gidiyor sizde durum nasıl ?

• @melihguney 3. Başvurum banada öyle oldu artık 😀

• Çocuk Olursa Gitmemiz Zor Olur Diye 2 Senedir Cocuk Fikrini Rafa Kaldırıyoruz 🙂
    O Sene Bu Sene 🙂 Bekle Bizii Amerikaaaaaa 🙂

• @mehmetcan93 Ben global bir firmada idari işlerde çalışıyorum , bahtsız bir çalışanım , 10 yıldır basitetsiz bir takım liderim var alaylı , kurumsallktan coook uzak bir noktada kurumsallık oynuyoruz 😀 Hergün yedigim mobbingde cabası 😀

• @doguStone, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Çocuk Olursa Gitmemiz Zor Olur Diye 2 Senedir Cocuk Fikrini Rafa Kaldırıyoruz 🙂
    O Sene Bu Sene 🙂 Bekle Bizii Amerikaaaaaa 🙂

Yapın hocam çocuk inanin bunu kafaya takarak çocuk yapmamazlik etmeyin. Hem ileride zorlanabilirsiniz herşey gençken daha rahat yapılıyor... Bende 2 tane var ne zaman büyüdüler ben bile anlamadim. Büyüyüp gidiyorlar 🙂

• @doguStone GC çıkacak diye hayallerinizi ertelemeyin. Çocuk istiyorsanız yapın mutlaka. Olursa süreci onunla yürüteceksiniz en fazla. 3 çocukla GC çıksın diye dua eden biri olarak söylüyorum 😀

• @mehmetcan93
    valla bende 93 lüyüm yaş geldi 31 e hanımın sülalede ilk torun olucak bizim sülalede son torun 2 tarafta bekliyor 🙂
    bakalım bu sene de cıkmazsa sansıyla gelir cocugum 🙂

• @Yıldıray81
    valla maddi durumumuz cok iyi değil . kendi yağında kavrulan bır cıftız. daha once okudugum seylere dayanarak cocukla surecin cok zorlayıcı oldugunu okudum onun için erteledik aslında.
    bir de ankaranın da durumu belli.
    dosya tasıma olayına gırersek falan çok çok zorlar bizi.
    bakalım dv26 a 3 kişi basvurucaz gibi 🙂

• @doguStone, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@mehmetcan93
    valla bende 93 lüyüm yaş geldi 31 e hanımın sülalede ilk torun olucak bizim sülalede son torun 2 tarafta bekliyor 🙂
    bakalım bu sene de cıkmazsa sansıyla gelir cocugum 🙂

inşallah kavuşursunuz hayallerinize. Fakat sadece green card ile kalmayin derim farkli şekilde de gidebilirsiniz. Mutlaka herşeyi tartip başarmaya çalışın. Lottery e çok bel baglamak gerçekten insani yipratir umutlarınızı kaybetmeyin ama bel de baglamayın. Bazı arkadaşlar fazla heyecanlı ama heyecanları onlari daha sonra üzüntüye bogmasin.

• @SYTSNGR, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@mehmetcan93 Ben global bir firmada idari işlerde çalışıyorum , bahtsız bir çalışanım , 10 yıldır basitetsiz bir takım liderim var alaylı , kurumsallktan coook uzak bir noktada kurumsallık oynuyoruz 😀 Hergün yedigim mobbingde cabası 😀

Türkiye de çogu şirket böyle malesef. Çok şey yazarim bunun hakkında ama neyse. vasıfsız olup müdür olan çok gördüm. Allah kolayliklar versin cidden çıkıp da gidemiyorsun hakkını da arıyamıyorsun. Nereye geldik anlamadim vallahi.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

589

41.4k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.0k

| | | |