DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @fahriakc anladım, yanıtınız için teşekkür ederim.

• @atibaba
    Hayır. Bu işlem için ilgili formu kcc yada atanan konsoluğa mail atarak dosyanızı açtırmanız gerekiyor.

Not: açtırmadan önce 3 kere düşün 3 kere danış sonra açtır.

• @yusufalak yanıtınız için teşekkürler.

• Merhaba uygulamayı yeni kullanmaya başladım 2025 tahlihlisiyim sorularımızı burdan mı soruyoruz ? Dosya taşıma ile ilgili sorularım var yardımcı olabilecek var ise şimdiden teşekkür ederim

• @sılassingec-12 merhaba sorularinizi https://yesilkartforum.com/forum/topic/7230/dv2025-2025-green-card-lotosu-aşamaları?page=1 bu baslikta sormalisiniz.

Ek olarak, oncelikle basligin ilk 3 iletisini dikkatle okuyup, sorulariniza cevap alabilmeniz icin imzanizi da belirtildigi sekilde olusturmaniz gerekmektedir.

• merhaba 2025 talihlisiyim ds-260 formunu doldurup bütün herseyi gönderdim fakat en son sayfada

1. obtain required supporting civil documents
    2. obtain photographs that meet the department of state's visa requirements
    3. review the information sprcific to the U.S Embassy/Consultate General where your visa interview will occur.
      yazıyor en alltta da Requirements for Photographs yazılı bir link var ne yapmam gerekiyor anlamadım

• Bu ileti silindi!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

95

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.9k

| | | |