DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @CVera Türkiye'den başlatıp ABD'ye gelebilirsiniz. Detaylar için [email protected] üzerinden ulaşırsanız en kısa zamanda size geri dönüş sağlarız.

• @eb3vize-com Selamlar, sizin aracılığınızla başvursak, sonra Abd' ye gitsem işlemleri oradan yapsak. Bekleme süresini ne kadar kısaltır? Bir de başvurudan sonra ben ABD ' ye girişi en son ne zaman yapabilirim. Eşim ve çocuklar benden sonra gelse yani ben önce gidip düzeni kurup onları sonra getirsem onu hangi süreçte getirmeliyiz. Cevaplar için şimdiden teşekkürler...

• @eb3vize-com kac yildir bu sektordesiniz eb3vize.com olarak ? bdv 30 yillik bir sirket sizin onlara gore avantajiniz nedir ?

• @halilarda60 ABD'den başvuru yapmak için öncelikle geçerli bir vizenizin olması gerekmektedir. Eğer turist başvursu ile ABD'ye girecekseniz en geç LC başvurusundan 100 gün önce olması gerekmektedir. Çünkü öğrenci statüsüne geçmeniz gerekmektedir. Eşiniz ve çocuğunuz siz F1 statüsüne başvuru yapmadan gelmeleri gerekmektedir.

• @Henry-bloor firma olarak 6 aylık bir firmayız. Ama ekibimizdeki arkadaşlarımız ve avukatlarımız yıllardır ABD göçmenlik hukuku konusunda deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca işlemlerinizi anlaşmalı avukatlık firmalarımız tarafından yapılmaktadır.

Bizim avantajlarımız;

• Türkçe olarak size destek vermemiz,
    • Premium Process hizmeti ücretin içerisinde olması,
    • Ücretsiz İngilizce Eğitim vermemiz,
    • Ücretsiz Mülakat hazırlığı yapılması,
    • Vade farkı almadan taksit olması,
    • Sürecin tüm aşamalarında sizlere link ve dosya numarası verilmesi,
    • Discord kanalımıza katılım ile direkt olarak bilgi akışının sağlanması gibi avantajlarımız var.

• @eb3vize-com 6 aylik bir firma olarak ki eb3 2 ila 3 sene suruyor ,Allah gostermesin batarsaniz yada is buldugunuz yerler batarsa ,ne gibi sigortalar/garantiler veriyorsunuz müşterilerinize? Tesekkurler

• önceki sayfalara bakablirseniz sorduğunuz soruların cevaplarını alabilirsiniz

• @Henry-bloor Biz sizden $20.000 alıp 12 ay sonra $40.000 vereceğimizi vaad etmiyoruz. Sizden alacağımız ücretler avukatlık, adınıza ödenecek harçlar ve hizmet bedeli olacaktır. Bundan dolayı bizim batma gibi bir ihtimalimiz yok. Çalıştığımız şirketler zaten yıllık milyon dolar ciro yapan şirketler diyelim ki onlar battı sürecinizi başka bir firmadan devam ettiririz bunda da bir sorun yok.

• @eb3vize-com size bir soruda boyle kasinti tutuyorsa,yarin birgun birsey olumsuz olsa hizmet parasiydi kusura bakma deyip dosyayi kapatirsiniz.Konusma tarzinizdan bunu anladim.Daha profesyonel bir cevap beklerdim.

• @eb3vize-com, içinde söyledi: eb3vize.com İstihdam Bazlı Green Card

@halilarda60 ABD'den başvuru yapmak için öncelikle geçerli bir vizenizin olması gerekmektedir. Eğer turist başvursu ile ABD'ye girecekseniz en geç LC başvurusundan 100 gün önce olması gerekmektedir. Çünkü öğrenci statüsüne geçmeniz gerekmektedir. Eşiniz ve çocuğunuz siz F1 statüsüne başvuru yapmadan gelmeleri gerekmektedir.

Merhaba (sanırım gizem hanımdı tam hatırlayamadım ismini ) yaptığımız görüşmede eş ve çocuğun sürecin son döneminde gelebileceği söylenmişti şimdi siz başka bişey söylüyorsunuz acaba hangisi doğru bizim için önemli bir konu cidden

• @waterman neden ret almış? Hangi şirketle çalışmışlar?

• @Henry-bloor nasıl isterseniz. Bizler kadar şeffaf ve profosyonel çalışan başka bir firma bulabileceğinizi asla düşünmüyoruz. Burada bizimle çalışan 6 kişi var şu an. Bize ne zaman ulaşamamışlar veya ne zaman hangi soru ve sorunları cevapsız kalmış kendileri isterlerse size yanıt verirler. Bizler ABD hukukuna uygun sözleşme ile işlemlerimizi yapıyoruz. Ödemelerinizi sözleşme imzaladığınız şirket hesabımıza yapmaktasınız. Eğer bir sorun ile karşılaşırsanız sözleşme gereğince ABD hukuku karşısında haklarınızı arayabilirsiniz.

• @serel dilerseniz bize [email protected] üzerinden ulaşırsanız en kısa sürede size telefonla ulaşarak detaylı bilgi verebiliriz. Büyük ihtimalle ben sizin sorunuzu siz de benim cevabımı yanlış anladınız.

• @eb3vize-com siz bana öyle birşey imzalatırsınız ki yediğim kazıkları otururum öyle sonuçta amerikada kayıtlı Türk avukat gönderiyor sözleşmeyi ki daha benim abd vizem yok Ne şekilde bana sorun çıkarsa sizi amerikada dava edebileyim,ki şimdiden bunu konuşuyorsak sinek b** misali oldu.Genel olarak ben sizden hiç olumlu bir enerji almadım.İngilizce bilen kankamı alıp bdv solutions a giderim .En azından 30 yıldır piyasada olan oturmuş bir firma ki sizle aynı ücreti talep ediyor öyle 6 aylık 3 5 kişiyi almış bir yer değil.

• @Henry-bloor nasıl isterseniz. yolunuz ve bahtınız açık olsun.

• @Henry-bloor nasıl aynı ücret? BDV, 27.5k istiyor.

• @Furkan-Aus eb3 2 ila 3 sene sürüyor belki 3.5 ,bu şirket yeni kurulmuş mazisi 1 yıl bile değil 6 ay senden parayı alsa sürecin uzasa birşey olsa kaçar giderler sende dımdızlak kalırsın ,adamlar Türk avukat ki çoğunun ardından çok güzel şeyler söylenmemiştir arkalarından medyadan bunu arttırabilirsiniz. BDV ise 30 yıllık firma bir sorun olsa repütasyonunu bozar mı senin için 172 milletten adama çıkarmış binlerce kişiye ki bunlar daha yeni bu şirketin legit işe yarar olduğunu anlamak için 3 yıl beklemen lazım .eğer herkes il gelenler alırsa memnun kalırsa ne ala ama parayı alıp hiç edip kaçma ihtimali de çok .17 küsür bin dolar vereceksin bu kişilere hiçbir kredisi olmayan bir yere yazık iyi düşünün. Sakata gelmeyin

• @Henry-bloor hakkımızda hiçbir fikir sahibi olmadan bu tarz ihtamlar yapmanız öncelikle hiç etik değil. Sonrasında çalıştığımız avukat hakkında olan durum bizi ilgilendirmez çünkü avukat müvekkil ilişkisidir. Lakin bizim hakkımızda bu tarz ihtamlar yapmaya devam ederseniz sizi bilmiyoruz ama biz hakkımızı hukuki olarak arayacağımızı beyan ederiz.

• @Henry-bloor bdv şirketi 2013 te kurulmuş, 10 yıllık her mesajınızda 30 diyip yanlış bilgi veriyorsunuz bağlantı metni. Bdv de sonuçta bu işlere sıfırdan başladı havadan gelmedi, oda dolandırıcı olabilirdi oda ilk zamanı denk gelseydi onada başvurmayacaktınız. Bdv 27.500 istiyor ve taksit istersen 32 bin küsür ödemen oluyor, çalışmaya başlayıncada toplu kapatman gerekiyor. Bu şirkete veriyorsun gider diyorsunuz ama zaten ara ara para veriyorsun işlem ilerliyor(0 faiz), bi anda al sana toplu para hadi 2-3 yıl bekliyim yok. En son yüklü meblayı son aşamada veriyorsunuz ve konsolosluk randevusunu beklemeye başlıyorsun. Sözleşme demişsiniz, sözleşmeyi silah dayayıp imzalatmıyorlar aklına yatmazsa atmazsın imzayı. Bdv yüzlerce kişiyle uğraşıyor siz onlar için sıradansınız bi özelliğiniz yok ama bu şirket butik şuanda ve daha titizlenir. Avukat demişsiniz şirketin yabancı avukatı var o seçilebiliyor. Bdv’de yalnızsın, ama burda başvuran kişiler tanışıyorlar aynı şehirlere gidecek kişiler belki beraber ev tutacak, belki sosyallik anlamında yalnız kalmayacak kader birliği yapacak. Sizin iddia ettiğiniz gibi olursa tanışan insanlar birlik olup gerekeni yapar, kötü niyetli şirket bunu göze alır mı, insanları tanıştırır mı? Siz de Bdv orda başvurabilirsiniz.

• ⭐⭐

@Henry-bloor Kusura bakmayın da çok gereksiz konuşmuşsunuz. Cevapsız bırakılan bir sorunuz yokken ve mantığı anlamaya çalışmak yerine böyle saldırgan tavırlar hiç hoş değil.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

115

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.1k

| | | |