Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Arkadaşlar merhaba, vicdanen rahatlamak için onayınıza ihtiyacım var, dv24 için bir arkadaşa başvuru yaptım, dikkatsizlik sonucu arkadaşın soy ismi Alıkperova olacakken Alıkberova yazmışım,bu diskalifiye edecek bir hata değil dimi,daha önce bu konular soruldu cevaplandı ise lütfen kusuruma bakmayın, teşekkürler

• @embermoon hayırlı olsun bende eşimle katıldım bu yıl geçen yıl olmadı bu yıl olacak inanıyorum. :)))

• Arkadaşlar selam, başvuru formunda adres kısmında ''Address Line cannot contain invalid characters.'' uyarısını almaktayım iki gündür ne yaptıysam olmuyor. Türkçe karakter ve her hangi bir sembol vs. falan da kullanmıyorum. Yazdığım satır ''Faıkbey Mescıdı Sokak'' ve kesinlikle kabul etmiyor neden acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Kaanoz faikbey mescidi sokak yada FAIKBEY MESCIDI SOKAK olacak tam tersi anlamışsın ı harfi değil i harfi olacak

ı - ç - ğ - ö - ü - ş gibi harfler yazılmaz

• Bende başvuruyu tamamladım bugün. 3.başvurum olacak. Umarım KALPTEN isteyen herkese çıkar. Bu siteyi ayakta tutan herkese teşekkürler.

• @begli-babayev, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar merhaba, vicdanen rahatlamak için onayınıza ihtiyacım var, dv24 için bir arkadaşa başvuru yaptım, dikkatsizlik sonucu arkadaşın soy ismi Alıkperova olacakken Alıkberova yazmışım,bu diskalifiye edecek bir hata değil dimi,daha önce bu konular soruldu cevaplandı ise lütfen kusuruma bakmayın, teşekkürler

Kazanması durumunda vize görüşmesi esnasında durumu göz ardı edebilirler de etmeyebilirler de. Sistem otomatik olarak elemez kazanma durumu olabilir ancak net cevap elçilikteki mülakat esnasında belli olur.

• @waterman yok yok haklılık payı çok yüksek içimiz rahat olsun😂

• Merhaba bir sorum olacak bugün başvurdum ama fotoğrafın arkaplanı bembeyaz değil, fotoyu atıyorum bu sorun olur mu? Arkaplan bu : https://gofile.io/d/snRa7J

• Herkese iyi akşamlar. Biraz önce bu videoyu izledim. Bir araç sahibi ve kullanıcısı olarak çok tuhafıma gitti. sizde izleyin.

• ⭐⭐⭐

@clourpoint aracı olmayan ben bile cok beğendim 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@clourpoint forumdan @zumrut kendisi yabancı değil

• Selamlar, kardeşim ile başvurduk bu sene. İkimizden birisinin kazanması durumunda diğerimiz öbürünü en kolay nasıl yanına çekebilir? Bu konuda bilgisi olan var mıdır? Yardımcı olabilirse mutlu olurum. İyi geceler dilerim 🙂

• Arkadaşlar iyi akşamlar, bende greencarda başvuracağım yalnız fotoğrafla alakalı bir problemim var, yaşadığım şehir küçük bir yer fotoğrafçıya çektirdim yalnız arka planı sonradan beyaz yaptı, bazı yerlerde asla fotoğrafta oynama olmaması gerekiyor yazıyor bazı yerlerde de her yer bu şekilde yapıyor sorun olmaz yazıyor, evde de çekindik, arkaya beyaz fon karton yapıştırarak ama tamamen bembeyaz olmuyor fotoğraflar hafif grilik kalıyor, bu nedenler sorun olur mu sizler nasıl yaptınız cevaplarsanız sevinirim ?

• ⭐⭐⭐

@varbihayalimiz kardeşten dolayı ancak vatandaş olduktan sonra f4 kategorisinden alabiliyorsunuz ama onunda süresi 10 ile 15 yıl sürüyor vatandaşlık almak vs derken kısacası imkansız bi opsiyon gibi geliyor bana

• @waterman cevabınız için teşekkür ederim. Diyelim ki birimiz bir şirket kursak ötekini davet edemez miyiz?

• ⭐⭐⭐

@varbihayalimiz kağıt üzerinde evet yapılabilir işler ama pratikte zor bunlar. Belli bi ciro sağlayacaksın ABD’li çalışanların olucak vs vs.. uzunca uzun bi yol yani bu 🙂

• @ayvalik10 Çok teşekkür ederim başvurumu yaptım.

• ⭐⭐⭐

@cemyaman savediversityvisa.org bu siteden geçmiş senelerin verilerine erişebilirsiniz en yüksek onaylanan CN dahil siteyi biraz kurcalayarak bulabilirsiniz. Tabii ki ankaradan daha hızlı işleyen bir çok konsolosluk mevcut, o ülkeden kazanan sayısı, mülakat talebinde bulunan kişi sayısı vs bir çok etkeni var bu konunun

• @diablo_ercan bizim insanımız o borsada kafayı yer. Burada hisse yüzde 1-2 düşsün deli oluyor. Allahtan bizde yüzde 10 limiti var. ABD borsasında sınır yok

• Herhalde onuncu başvurum falan olacak ama daha önce hiç sakallı bir fotoğraf ile başvurmadım. Sakaldan kastım biraz kirli sakal acaba bununla alakalı bir engel var mı çünkü yarın fotoğraf çektirip aynı zamanda başvuruyu yapacağım. Eğer bir problem yaratacaksa sabahtan traş olacağım ama üşeniyorum açıkçası nedense sabahları 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

88

41.2k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.5k

| | | |