DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

2024-2025 yılında Houston Mangal Partisi Görev Dağılımı

@ibrahimasar baş konuk. Kafalar ondan sorulacak. Yetişkin içecekleri tedarikçisi. Liquor store uzmanı olarak kim ne ile serini hoş etmek isterse masaya hazır edecek (kısaca rakilar ondan :))
    @sencerium Sınırsız Et, En az 3 çeşit tatlı (yengeden) Mangal ve Organizasyon
    @Emrah-Borazan Mangal, Organizasyon, Ege Mezeleri, köfte ve sucuk
    @ckfamily El Yapımı Soslar ve Soğuk Mezeler, Yemek Sonrası Brownieler
    @lossantosdy Maklube, Kuru Fasulye
    @cdzdcd içeceklerin Efendisi 🎉
    @hadi-Be kahvenin yanına sade maden suları
    @goyro666 Yiyici. Nerede Beleş Oraya Yerleşçi. Bekar. Semaverde Çay Yapacak 🙂
    @Simge-Kutlu Tatlılar Ondan Sorulur.
    @adm İnegöl Köfte
    @tolgasatir Mezeler Ondan Sorulur. (Simge Kutlu : Şöyle yoğurtlu sarımsaklısı ayrı zeytinyağlı limonlusu ayrııııı Olacak şekilde Ona Göre :))
    @berolika keyif çayları ve kahveleri
    @debbieLA77 oraya buraya salça :)) sonra envai çeşit ekmek çeşidi (karnimiz doyacak şükür ekmek çıktı :))
    @ytrbilgisayar İtina ile Besmele ile kesilmiş, Kuru Yolum olarak Yolunmuş, Bitkisel beslenmiş vejetaryen, Helal Gıda sertifikası da yanında olan tavuklar :))
    @dytmelek Mersinli limoncu. Ev yapımı limonata (@Lossantosdy hadi iyisin yine kaptın limonatayi :)) ve eski Adanalı enistemiz buzlu muzlu süt (Adana'da çok ünlüdür 🙂
    @paşa kahvenin yanına Adana'dan cezerye
    @Erkand bici bici
    @Programmer Antep fıstıklı katmer lazım mı ? Ya da baklava? (Lazım Olmaz mı? :)) Hepsinden 5 er kilo yazalım :))
    @Mertoidvania buzzz gibi biralar
    @Selly Tarçın Hanım Kızımızın Hatırına Misafir :))
    @aemte LA'den Misafir.Muhlama yapacak. Sonra hep beraber LA'e ona misafir olacağız 🙂
    @hashirama bir hataylı olarak mezeler zeytin salataları babagannuşlar biber közleme ve envai çeşit taratorlar ile sizleri saygıyla selamlıyorum. (Dedi kendileri) künefe ve envai çeşit tatlı da cabası :))
    @daydreamer pizzalar mizzalar 🙂
    @abrakadabra Genel yiyici ve içici 🙂
    @ErdalK Et ve tavuk marinasyonlari onda.
    @caliskanpr Müzikler, eğlendirme. (Animasyon ekibi falanda ekler herhalde :))
    @ilkerkaynar90 Salata, Söğüş ve Kızarmış peynirle Bira içeceklere hizmet edecek (Dikkat edin biranızı kaptırmayın kendisi sünger misali :)) Amerika'ya Yaprak Sokabilirse birde üstüne Yaprak Sarması !!! :)) Yengemizden; Salata, Patates salatası ve kısır (Allah razı olsun :))
    @Calibraturbo Barbeque de pork seksiyonu chefi olarak Metwurst, bratwurst, pulled pork, ribeye lousiana smoqe Vb. Döktürecek 🙂 Bizim de mideler bayram edecek :))
    @Kadir1 Yardımcı Pişirici. Pişirme süresince yemek vermem ona göre :)))
    @gariban Yiyici olarak aramıza katıldı. 100 kişilik bulaşığı yıkama vaadiyle şampiyonlar ligine iddaalı bir giriş yaptı :))
    @bidünya Yardımcı Bulaşıkçı 🙂 Yufka yürekli insan kıyamadı :))

Listede Değişiklik Oldukça Güncelleme Yapacağım..

Şimdilik Bu Kadar Sağlıcakla 🙂

@bidünya Eklendiniz Efenim 🙂

• bulaşık derdinden kurtarıyorum. amerikan usulü köpük tabak ve plastik çatal bıçak öneriyorum 🙂 ayrıca içecekler için kırmızı bardak 😛

• ⭐⭐

@MGE Aha @gariban ve @bidünya İşsiz kaldı iyi mi :))))

• @MGE, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

bulaşık derdinden kurtarıyorum. amerikan usulü köpük tabak ve plastik çatal bıçak öneriyorum 🙂 ayrıca içecekler için kırmızı bardak 😛

Ooooooo o kırmızı bardakta içilmez arkadaşlar yapmayın 😂😂

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan El açması börek yaparım ama mangal partisine uymaz...
    Parti bitince ortalığı düzeltme, çöpleri toplama ve atma işi de benim olsun bari 😄😄😄

• Aslında börek tam mangal yanına lazım. Varsa pırasalı falan 😃

• ⭐⭐

@MGE Ooo pırasalı da olur ıspanaklı da kıymalı da zaten bir tepsi yetmez 🙂

• ⭐⭐

@Emrah-Borazan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

2024-2025 yılında Houston Mangal Partisi Görev Dağılımı

@ibrahimasar baş konuk. Kafalar ondan sorulacak. Yetişkin içecekleri tedarikçisi. Liquor store uzmanı olarak kim ne ile serini hoş etmek isterse masaya hazır edecek (kısaca rakilar ondan :))
    @sencerium Sınırsız Et, En az 3 çeşit tatlı (yengeden) Mangal ve Organizasyon
    @Emrah-Borazan Mangal, Organizasyon, Ege Mezeleri, köfte ve sucuk
    @ckfamily El Yapımı Soslar ve Soğuk Mezeler, Yemek Sonrası Brownieler
    @lossantosdy Maklube, Kuru Fasulye
    @cdzdcd içeceklerin Efendisi 🎉
    @hadi-Be kahvenin yanına sade maden suları
    @goyro666 Yiyici. Nerede Beleş Oraya Yerleşçi. Bekar. Semaverde Çay Yapacak 🙂
    @Simge-Kutlu Tatlılar Ondan Sorulur.
    @adm İnegöl Köfte
    @tolgasatir Mezeler Ondan Sorulur. (Simge Kutlu : Şöyle yoğurtlu sarımsaklısı ayrı zeytinyağlı limonlusu ayrııııı Olacak şekilde Ona Göre :))
    @berolika keyif çayları ve kahveleri
    @debbieLA77 oraya buraya salça :)) sonra envai çeşit ekmek çeşidi (karnimiz doyacak şükür ekmek çıktı :))
    @ytrbilgisayar İtina ile Besmele ile kesilmiş, Kuru Yolum olarak Yolunmuş, Bitkisel beslenmiş vejetaryen, Helal Gıda sertifikası da yanında olan tavuklar :))
    @dytmelek Mersinli limoncu. Ev yapımı limonata (@Lossantosdy hadi iyisin yine kaptın limonatayi :)) ve eski Adanalı enistemiz buzlu muzlu süt (Adana'da çok ünlüdür 🙂
    @paşa kahvenin yanına Adana'dan cezerye
    @Erkand bici bici
    @Programmer Antep fıstıklı katmer lazım mı ? Ya da baklava? (Lazım Olmaz mı? :)) Hepsinden 5 er kilo yazalım :))
    @Mertoidvania buzzz gibi biralar
    @Selly Tarçın Hanım Kızımızın Hatırına Misafir :))
    @aemte LA'den Misafir.Muhlama yapacak. Sonra hep beraber LA'e ona misafir olacağız 🙂
    @hashirama bir hataylı olarak mezeler zeytin salataları babagannuşlar biber közleme ve envai çeşit taratorlar ile sizleri saygıyla selamlıyorum. (Dedi kendileri) künefe ve envai çeşit tatlı da cabası :))
    @daydreamer pizzalar mizzalar 🙂
    @abrakadabra Genel yiyici ve içici 🙂
    @ErdalK Et ve tavuk marinasyonlari onda.
    @caliskanpr Müzikler, eğlendirme. (Animasyon ekibi falanda ekler herhalde :))
    @ilkerkaynar90 Salata, Söğüş ve Kızarmış peynirle Bira içeceklere hizmet edecek (Dikkat edin biranızı kaptırmayın kendisi sünger misali :)) Amerika'ya Yaprak Sokabilirse birde üstüne Yaprak Sarması !!! :)) Yengemizden; Salata, Patates salatası ve kısır (Allah razı olsun :))
    @Calibraturbo Barbeque de pork seksiyonu chefi olarak Metwurst, bratwurst, pulled pork, ribeye lousiana smoqe Vb. Döktürecek 🙂 Bizim de mideler bayram edecek :))
    @Kadir1 Yardımcı Pişirici. Pişirme süresince yemek vermem ona göre :)))
    @gariban Yiyici olarak aramıza katıldı. 100 kişilik bulaşığı yıkama vaadiyle şampiyonlar ligine iddaalı bir giriş yaptı :))
    @bidünya Yardımcı Bulaşıkçı 🙂 Yufka yürekli insan kıyamadı :))
    @Serap-2 Parti bitince ortalığı düzeltme, çöpleri toplama ve atma işi kendisine verilmiştir. Kıvançlıyız :))

Listede Değişiklik Oldukça Güncelleme Yapacağım..

Şimdilik Bu Kadar Sağlıcakla 🙂

@Serap-2 Eklendiniz Efenim

• @Emrah-Borazan askolsun hocam beni yazmamissin 😊

• Hayallerin gerçeğe dönüşmesi dileğiyle herkese günaydın

• ⭐⭐

@onurito Kaçırmışımdır kusura bakma gördüğüm herkesi yazmaya çalışıyorum. hatırlatırsan hemen ekleyeyim 🙂

• @Emrah-Borazan ne demek hocam kalpler bir istekler hayaller ayni daha ne olsun 🙏😊

• ⭐⭐

@Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ya lütfen bilen biri varsa şu pis hayvanın adı bile beni ürkütüyor yılanın olmadığı bir eyalet söyleyin havası hiç önemli değil, yeter ki o olmasın, timsah bile kabulüm 🙂

@Lossantosdy E gel iste o zaman Boston'a komşu olalım 😉

Oluur, zaten ya Houston yada Boston düşünüyordum bende 🙂

• ⭐⭐

@Serap-2, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@MGE Ooo pırasalı da olur ıspanaklı da kıymalı da zaten bir tepsi yetmez 🙂

Ispanaklı börek favorim, daha dün yaptım 🙂 zaten ıspanak börek yapılmak için yaratılmış başka türlü asla yenmiyor 😅

• ⭐⭐

@Lossantosdy Ohh eline sağlık, afiyet olsun.
    Ben böreğin her türlüsünü severim ama benim de favorim ıspanaklı.

• @Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Simge-Kutlu, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Ya lütfen bilen biri varsa şu pis hayvanın adı bile beni ürkütüyor yılanın olmadığı bir eyalet söyleyin havası hiç önemli değil, yeter ki o olmasın, timsah bile kabulüm 🙂

@Lossantosdy E gel iste o zaman Boston'a komşu olalım 😉

Oluur, zaten ya Houston yada Boston düşünüyordum bende 🙂

@Lossantosdy Bostonda görüşürüz o zaman 😄

• @Serap-2, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy Ohh eline sağlık, afiyet olsun.
    Ben böreğin her türlüsünü severim ama benim de favorim ıspanaklı.

@Serap-2 ayyy ben de bayılırım afiyet olsun ☺️ galiba ben de yapicam canım istedi 🙈 yemek söz konusu olunca hemen benim de yapasim geliyo 😄

• Herkese selamlar arkadaşlar. Ds-260 formunun doldurulması için gerekli video ya da dökümanlar ne zaman foruma yükleniyor ya da yüklenecek mi acaba?

• ⭐⭐

@Lefter29 önceki senelerin örnekleri var.Bakıp çalışma yapabilirsiniz

• ⭐⭐

@Lossantosdy öyle deme 60 da ben daha iyi olacağıma inanıyorum 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

212

41.9k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.0k

| | | |