DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @zge oysa ki hicbirseyin garantisi yok..

• @salih-atilla Merhabalar bu verileri takip edebileceğimiz bir forum konusu veya link var mı acaba? Şimdiden teşekkürler.

• Merhaba, benim anlayamadığım bir nokta var. Kcc mülakat maili atıyor evet, biz ise Ankara’nın mülakat vermediğinden bahsediyoruz. Mülakat tarihlerini ve sayısını Ankara mı belirleyip kccye bildiriyor onlar maili atıyor? Kaçırdığım kısım neresi?

• @Kubra-me Ankara kapasite belirleyip KCC'ye iletiyor. Onlar da AV Queque'den sırada kim varsa o sıraya göre mail atıyor

• @misha90 teşekkür ederim.

• KCC mesaiye başlamıştır sanırsam. Bekleyişimiz an itibariyle başlıyor. Bugünden umutluyum. Umuyorum ki güzel haberler gelecek 🙂

• @mustafa_27 saat 9 oldu sanırım orada 🙂

• 2NL Mail geldi. 3 temmuz randevum var.

• @yusufalak gözün aydın hayırlı olsun

• @yusufalak hayırlı olsun ben de maili şimdi gördüm haber vermek için gelmiştim

• @yusufalak Abi hayırlı olsun darısı bize inşallah

• Teşekkür ederim hayırlısı ile de vizemizide alırız inşallah.

• @yusufalak Tebrik ederim. Çok sevindim.Bize de gelsin artık ya.

• @Ömer-4 Tebrik ederim. Sıkıntısız süreçleriniz olur umarım.

• @hsn-kartal Bugünden umutluyum dedim ilk güzel haberi @yusufalak abiden aldık. Umarım çok güzel bir dağıtım yapmışlardır da hepimiz mutlu oluruz. 🙂

• @yusufalak hayırlı olsun

• @hasnotben duygularımıza tercüman olmuşsunuz. 18 yıldır bekliyordum bu anı. Evet çıktı . Yatıyorum kalkıyorum dua ediyorum seneye bu zamanlar orada olmak için. 44 yaşındayım.. eyt den emekli bile olduk eşimle.. Devletin bize layık gördüğü maaşla aynı zamanda çalışarak çocuklarımızi okutmaya çalışıyoruz .. ahh ne çok dua ettim. Hiç pes etmeden her yıl başvurdum.. çok hazırız ve hala çok genciz. Herkesin dilekleri duaları kabul olsun. Vazgeçmeyin.. çıkıyor arkadaslar. Hayallerinizden hiç vazgecmeyin

• @yusufalak hayırlısı olsun o zaman bu bir kaç gün hareketli geçicek bu sene bu aylarda sizlere sıra gelmesi seneye bizim içinde önemli ışık oluyor

• Bu mailler herkese aynı anda mı gidiyor yoksa sırayla mı gidiyor bilgisi olan var mı?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

69

43.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.8k

| | | |