DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Ckfamily merhaba benim bir akrabam (baba tarafım) atlantada yaşıyor ve Ayşenur ablam orada gıda mühendisi ve anaokullarındaki orta okullardaki yemeklerle ilgilenmiyor yani oradaki yemeklerin düzenlenmesini sağlıyor çokta iyi para kanıyor senelerdir bu işin içinde gıda sektörü güzeldir ya yapabilirsiniz sizde neden olmasın... o çocuklar için özel menüler hazırlanmasına yardımcı oluyor içerik açısında orada bu işler buradakinden daha önemli burada anneler babalar çocuklarının beslenme çantasına bir yumurta bir muz koyamazken oralarda çocuklara özel yemek menüleri düşünülüyor karbonhidratı proteini yağı düzgün alsınlar diye... çok daha değerlisin orada bunu unutma:)))

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@debbieLA77 gideceğin yerin varken börtü böcekle ne işin var senin orada burada gitmeden sana fırını da hazırlarlar her şey hazır gidersin. houston - austin koşturuyorsun

• ⭐⭐

@Rüştü-Gürbüz sensin tabiki kim olacaktı ya :)))

• ⭐⭐

@ayvalik10 yok anam yok ben aile ile iş yapmam onu burada öğrendim :))) ama bana orada iken bir şekilde başka şehirler de olsakta yardımcı olacaklarını bilmek, aynı ülkede akraban olması güzel bir şey...mesela kuzenim erin avukat, new york'da hemde devletle çalışıyor tam olarak hangi alan hiç merak etmedim ama işime yarayabilir bu yaz geldi buraya biraz konuştuk... o orada doğup büyüdü çok mutlu biri onu fark ettim... dert yok tasa yok... burası gibi değil orası yaaa... hadi kalkın gidiyor hepimiz durmayalım burada :))))

• ⭐⭐

@ayvalik10 atlanta da ne işim var ya zaten :)))

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@debbieLA77 sen de ne kirli çıkı çıktın haaaa kurcaladıkça amerika dan akraba fışkırıyor. Daha fazla kurcalamayalım seni 🙂

• ⭐⭐

@ayvalik10 hahahaha erin candır avukatlık alanını bilmiyorum ama göçmenlikle ilgil değil onu biliyorum onu sordum gerisini merak etmedim mesela :)))

• ⭐⭐

eee herkes konuşsun bir şeyler, anlatsın aklından geçenleri... hepimiz hergün amerika ile ilgili bişey düşünüyoruz...hep beraber büyük bir enerji oluşturalım bugün ve şu mayısdaki çekiliş için enerji topunu gönderelim bakalım senin başı daha güzel bir enerji yollarsak bence olur bu iş :))) ben mesela geçen gün Marshall daki indirimleri düşünüyordum... oradan aldığım bir eşofman altım var hala duruyor ve hep ayni tekstilde öndeyiz jöndeyiz ama bizim ürünler hep dandik çin gibi... onlarda çine mine yaptırıyor ama mallar kalıteli markalara bişey diyemem aldığım iki t-shirtum var ''free people'' tanesini 30 dolara almıştım içime oturmuştu o zaman pahalı gelmişti yani aldığım dandik ucuz t shirtler arasında ama 8 sene oldu tık demedi... zaradan bir t short alın bakirim noluyor 2 yıkamada bir de ne paralar 400- 500-600 dan aşağı bişey yok tshirt anlamında
    ''

• ⭐⭐

bana bakın biri yine çıktı böbürlendi falan demesin valla kızlarım haa... ortaya neşeli eğlenceli konu atıyorum herkesin vardır hayalleri Elektirik faturasından su faturasında ev kirasında öte mutlaka... onları dinlemek istiyorum mutlu olmak için ben bu anılarımı düşününce mutlu oluyorum mesela çünkü şu pandemiden beri kendime bişey aldığım söylenemez bakıyorum fiyatlara alınacak gibi değil çünkü... sonra düşünüyorum burada 5-10 tl maaşım olsa bir nike ayakkabıyı alırken 3 bin tl olmuş burada boğazlı olanlar en kötüsü yani o da alamazsın burada... ama orada 3000 -5000 dolarlık bir iş bulsan ilk etapta 3 tane nike alırsın hemde en güzelinden en cicisinden... çoluk çocuk iki ay para biriktirilse ailecek herşey yenilen valla:)))

• ⭐⭐

buraya video nasıl yapıştırabilirim acil destek

• ⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

buraya video nasıl yapıştırabilirim acil destek

you tube dan paylaşa başınca linki kopyalayabiliyorum o da olmuyor gibi
    ,

• ⭐⭐

• @ayvalik10

Valla Türkler olsun olmasın, sonuçta aşağı yukarı 55 bin kişiye vize verecekler. Bunun Afrikalı, Rus veya Türk olması çok bir değiştirmiyor. İsterse Ankara Türk'lere hiç vize basmasın, gidip işsiz kalan başka milletten insanlar da olacaktır. Ama madem bizim de vize şansımız var, maximum vize vermesini istiyoruz.

Kanser demişken, bir sabah kalkıyorsunuz ve yıllardır satılan ve halen de satılan kanser ilaçlarının sahte çıktığını öğreniyorsunuz. Gitmek isteyen hangi insana, nasıl kızalım?

• ⭐⭐

@debbieLA77 bu nedir ya basınca görünüyor mu gönderdiğim video görünüyorsa mutlaka izleyin çok güzel anlatmış İlkay arkadaş 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

• @debbieLA77 Benim Amerika'ya gitmekteki en büyük motivasyonum refah seviyesi. Hiçbir zaman az çalışıp/hiç çalışmayıp çok para kazanayım diyen biri olmadım ne yapıyorsam ne hak ediyorsam o öncelikle onu bulacağımı düşünüyorum orada 🙂 Sonrasında da malum macera dolu Amerika... Kendi ayaklarımın üzerinde durabilmek bambaşka bir hayat yaşamak geleceğimi kurtarmak. Forum ailesini ve sevdiklerini tenzih ederek söylüyorum ama Türk insanının karakteri geçtiğimiz birkaç yılda enteresan bir yere evrilmeye başladı özellikle siyasal islam geldiğinden beri ben bununla uğraşmak istemiyorum. Bu arada geçen gece rüyamda kazandığımı gördüm bir de bu yıl ramazan bayramının ilk günü doğum günüme denk geliyormuş hem bayram hem doğum günü dileği olarak hepimiz için güzellikler dileyeceğim 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@ahmet_ gitmek istemeyen insan yok zaten herkes istiyor sadece amerika değil Türkiye dışında ki ülkelere avrupa da işler çok mu güzel hayır değil fakat oralarda bir düzen var ne kadar zorlansan da yine de devlet halkı ile işbirliği yapıyor. Özellikle almanya için yazıyım ab birliği yüzünden ne kadar sırp bulgarı hep oraya gitmişler. Bu sefer de sen kalifeyeli değilsen geçici işleri bulamıyorsun çünkü tüm işleri kapmışlar. İş birliği dedim sadece sözde değil gerçekten de yaptıkları olay her bir eve 300 euro yakıt desteği veriyor bizim gibi veriyoruz deyipte elin boş kalmıyor.

• @ayvalik10 Dediğinizi anladım. O konuda bir şey demiyorum ama spesifik olarak şu cümleye cevap yazdım:

"iş bulamayıp açım yardım edin diyen o kadar çok Türk var ki"

Türk olmasın, yine bunlar olacak. Sonuçta o 55 bin sayısını bulacaklar. Ben Türk olarak gidersem şirketimi de götüreceğim ve istihdam da yaratacağım. Bilemeyiz hangi milletten insanlar daha çok işsiz kalır veya iş yaratır.

• ⭐⭐

@ayvalik10 ayyy sen harikasın iyi varsın , her eve lazımsın :))))

• ⭐⭐

@berolika evet hemen dilemelisin :))) bekliyoruz:))) burada bende rüyamda gördüm ev bakmaya nerede yerleşsek diye keşif için önden gitmişim bi de onu gördüm yani green kart çıkmış şimdiden turist vizemde varmış bakmaya gitmişim ne demekse :))) ama ne hikmet ise New York u gördüm hiç de sevmem:))) olsun o da olur olsunda

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

81

43.4k
Kullanıcı

4.5k
Konu

439.5k

| | | |