DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@gokhanbagatur, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Batuhan-X ekim
    Kaya. Buyuk tuzaktir aman ha 🙂

kimmiş bu merak ettim bakim hele

• @Hyller kesinlikle katiliyorum ama programda ortlama bir proje 3-4 ayda bitiyor tabi program bir proje uzerinden cekilirken kesinlikle ayni anda 4-5 proje ile beraber donuyor arkadas. Tabi buda buyuk finansman demek,yoksa gercekten cok buyuk kârlar var .

• Screenshot_4.png Screenshot_3.png Screenshot_2.png

• Screenshot_7.png Screenshot_6.png Screenshot_5.png

• @Hyller kendisi amazon dropshoping vs egitimi verip size isi ogretrigini ve bu surec uzerinde egitim basi ciddi kazanclar saglayan bir arkadas ..
    buna ayirdiginiz zamani youtube da yigit tuna adli arkadasa zaman ayirarak bircok donanima sahip olunabilir.

• ⭐⭐⭐

@Hyller kesinlikle katiliyorum ama programda ortlama bir proje 3-4 ayda bitiyor tabi program bir proje uzerinden cekilirken kesinlikle ayni anda 4-5 proje ile beraber donuyor arkadas. Tabi buda buyuk finansman demek,yoksa gercekten cok buyuk kârlar var .

@gokhanbagatur hem de çok büyük karlar var rüyamızda göreceğimiz paralar 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Hyller itici biri abla ya bence

• Yasaklı

@Hyller, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller tarik ilk evini 2005 de yapiyor ve kâri 85 yada 65 k olmasi lazim 🙂 ondan sonra bakiyor bu iste deli para var yuruyor gidiyor 🙂

@gokhanbagatur şey çok komik değil mi ama 3'ün 5'in hesabını yapıyor ya bize komik geliyor 🙂 Bir banyoyu değiştirse 6 bin dolar harcayacak ama evin değeri 20 bin dolar artacak düşünüyor ya yapsam mı diye çatlıyorum 🙂

Abla ticaret bambaşka bişey. Kar, zarar dan çok daha farklı tik ler var. En büyük etken RİSK i göz önünde çok fazla bulunduruyor. Ne demek istediğini anlıyorum ama olay şunun etrafında dönüyor. "Minimum yatırım, maksimum kar" 😃

Adamın kredi skorları tertemiz milyon dolar krediler alabiliyor bankalardan ama milyon dolarlık ev yapmıyor. 300.000 dolarlık ev yapıp 50.000 dolar kazanıyor ama bir tane ev yapmıyor. 3 tane yapıyor ve risk i 3 e bölüyor. Aynı bizim yatırımımızın tamamını bir değil de risk i bölüp 3-5 alt coin e yapmamız gibi. 😃

Bir de en önemli madde SATIŞ
    Satamadığın hiç bir kalemi kar olarak görmezsin. Piyasa ederi 3.000 ama sen satamıyorsan 0 dır.

Boşver abla biz boya badana yapalım net saatlik ücretimize bakalım bize göre değil o işler 😃 😃 😃

• @Hyller gecen gece tlc de denk geldim bir kadin yatirimciya yardimci oluyordu evi almasi finansman harcamalar gaiz derken kadina 1,2 k ya patladi ve o evi 1,85 k ya sattlar 650 k kâr akil almiyor 🙂 ama o 1.2 k finasmani saglamakda buyuk meziyet . Ayrica burun projeleri CA da yapiyor disina ciktigini gormedim.

• ⭐⭐ Yasaklı

Bu ileti silindi!
  • ⭐⭐⭐⭐

@Batuhan-X, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller zamanında bir d*landırıcı olan Ekim kaya ile işbirliği yapıyordu. Bir de türkleri salak olarak görüyor sürekli kötülüyor aşağılıyor..

Ekim kaya kimi dolandırmış. Bana da güven veren biri gibi gelmedi de ondan sordum. Ne yaptığını merak ediyorum.

• @Emrah-Düzgit İnşallah, çok istiyorum bu sene şöyle güzel bir case number ile kazanmayı, çok hazır hissediyorum. 🙂 İnşallah siz de kazanırsınız. 🙂

• ⭐⭐⭐

@gokhanbagatur tarık evet orda yaşıyor eski eşiylede programı sürekli la orenge county bölgesinde falandı, hepsini izlemişimdir güzel yakıştırıyolardı. Boşandıktan sonrada bi süre devam ettiler beraber programa sonra ayrıldı ikiside farklı programda yine aynı işi yapıyorlar. Nemrut christina 😂

• Yasaklı

Bu ileti silindi!

• @ahsenaydgdu nemrut christina bu cok iyi😅 bende nedense giyinisini begenemedigim kadindir kendisi 🙂

• @katafalk Hatta şöyle bir rahatlığı var, Türkiye'de birine ailemize akrabamıza para gönderecek olursak bizim için ufak bir meblağ onlar için oldukça büyük olacak 😃

• ⭐⭐⭐

@Hyller abla hediyelik işi cepte, tamirat tadilat oraların kurdu olunca yaparız, temizlik zaten ruhumuzda var çok seviyoruz, bide bu drone ile ilaçlama olayı amerikada ne vaziyette bilen varmı?? Bu işte kafamda 🤔

fikirr çok ama henüz gidişş yokkk... 😭
    allahhım nasip et bee..

• ⭐⭐⭐

@gokhanbagatur tarığın parmak arası terlikleri beni öldürüyor.. LA sıcağında christinada bot giyiyo. Çok dengesizler 😂

• ⭐⭐⭐

Boşver abla biz boya badana yapalım net saatlik ücretimize bakalım bize göre değil o işler 😃 😃 😃

Tamam tamam o iş cepte badana boya kaynak 🙂 @Ping-PONG

• @denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Batuhan-X, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Hyller zamanında bir d*landırıcı olan Ekim kaya ile işbirliği yapıyordu. Bir de türkleri salak olarak görüyor sürekli kötülüyor aşağılıyor..

Ekim kaya kimi dolandırmış. Bana da güven veren biri gibi gelmedi de ondan sordum. Ne yaptığını merak ediyorum.

Amazon'da stoksuz ticaret, dropshipping üzerine çalıştığını ve yapmak isteyenlere de eğitim verdiğini, Amazon mağazanızı açıp siz idare etmeyi öğrenene kadar ekibin yardımcı olduğunu söylüyor.. Ayrıca internet sitesi vardı, orada ücretli / ücretsiz izlenebilen videoları vardı.. İnstagramda bir süre takip etmişliğim var, yansıttığı hayat özenilecek türden ve bu yüzden de kendisine inanıp yatırım yapan çok insan vardı.. Tabi dolandırıcı mı değil mi orasını bilmiyorum.. Temelde söylediği "pasif geliriniz olmalı" cümlesi doğru gelse de bu pasif gelir yöntemi ne / nasıl olmalı orası tartışılır..

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

70

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.9k

| | | |