DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

E bugün kimse bir şey konuşmamış. Ben de dedim kesin 2-3 sayfa birikmiştir de eve gidince okurum falan.

• ⭐⭐

@hadi-BE Evet bugün forum durgun ..

• @lawyergirl, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

iyi akşamlar...

• ⭐⭐⭐

@lawyergirl, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Hiç öyle konu açabilen de bir tip değilim ki, insanları konuşmaya çeken.

Acayip devrik cümleler kuruyorum. Bu ileride ingilizce öğrenirken işime yarar mı acaba?

• @hadi-BE bence yarar👍

• konu olsun diye bende dünkü rüyamı anlatayım rüyamda hem eşim hemde ben green card kazanıyormuşuz elimiz ayağımız dolaşıyormuş 🤣 uyandıktan sonra kendi kendime dedimki öyle birşey olmuşmudur acaba hiç forumda denk gelen var mı ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@siraysessiz böyle kuru kuru olmaz bu şekilde şekle gireceksin ki anlamı olsun

• Arkadaşlar hazır konuşacak konu ariyorken size can sıkıcı gerçeklerden bahsedeyim biraz. İş kazanmakla bitmiyor aksine başlıyormuş. Bu başlıkta yazan arkadaşlardan bazıları bu Mayıs da güzel haberler alacak. Nacizane tavsiyem farklı ülkelerden oturum izni alma vs konularına bakın. (Bakanlar vardır illaki surece dair keşkemdir kimsenin ağzının yanmasını istemem)"Deli heralde dereyi görmeden pacalari siviyor bu kiz diyeceksiniz" ama şöyle düşünün Gc çıkarsa turnayı 12den vurur Ankara nın insafına kalmadan direk KCC ile dosyanızı taşırsınız hayallerinize ulaşırsınız. Çıkmazsa da kaybedecek bir şeyiniz yok araştırıp şimdiden ögrenmiş olursunuz süreci belki yeni kapılar açılır hayatınızda kim bilir

• ⭐⭐⭐

@siraysessiz, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

konu olsun diye bende dünkü rüyamı anlatayım rüyamda hem eşim hemde ben green card kazanıyormuşuz elimiz ayağımız dolaşıyormuş 🤣 uyandıktan sonra kendi kendime dedimki öyle birşey olmuşmudur acaba hiç forumda denk gelen var mı ?

Bazen rüyalar çok etkileyici olur ya hani. Bir kaç gün etkisinden çıkamazsın vs. Umarım öyle olmamıştır. 😕

Bu arada dediğin de vardır muhtemelen. Arka arkaya kazanan vardı sanırım.

• ⭐⭐⭐

@zge, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Arkadaşlar hazır konuşacak konu ariyorken size can sıkıcı gerçeklerden bahsedeyim biraz. İş kazanmakla bitmiyor aksine başlıyormuş. Bu başlıkta yazan arkadaşlardan bazıları bu Mayıs da güzel haberler alacak. Nacizane tavsiyem farklı ülkelerden oturum izni alma vs konularına bakın. (Bakanlar vardır illaki surece dair keşkemdir kimsenin ağzının yanmasını istemem)"Deli heralde dereyi görmeden pacalari siviyor bu kiz diyeceksiniz" ama şöyle düşünün Gc çıkarsa turnayı 12den vurur Ankara nın insafına kalmadan direk KCC ile dosyanızı taşırsınız hayallerinize ulaşırsınız. Çıkmazsa da kaybedecek bir şeyiniz yok araştırıp şimdiden ögrenmiş olursunuz süreci belki yeni kapılar açılır hayatınızda kim bilir

Şimdiye kadar kazanamamış bir tip olarak asıl olayın o zaman başlayacağının farkındayım. Çekilişi kazanmak sadece kapıyı aralamak. Asıl olay sonra başlıyor -ki aslında o da tam değil. Asıl olay oraya gidince. Kademe kademe işte. Son yıllarda olan aksilikler sayesinden çekilişi kazandıktan sonraki süreç x5 sıkıntılı falan oldu gibi sanki.

• ⭐⭐

@hadi-BE Belki yarar neden olmasın 🙂

• ⭐⭐

@siraysessiz Bazı rüyalar haberci rüyalardır

• @lawyergirl, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@siraysessiz Bazı rüyalar haberci rüyalardır

Hangisinin haberci olup olmadigini anliyamiyor muyuz? 😕

• @hadi-BE baska vize türlerine de bakabilirsiniz (belki de baktiniz bilmeden yorum yapıyorum) Katiliyorum bu arada asil mevzu kazanmak kazandiktan sonra asil mevzu vizeyi almak oluyor vizeyi aldiniz asil mevzu yeni bir hayat kurup tutunma çabaları bunu da başardınız bu sefer asil mevzu vatandaşlik alabilmek vs vs hiç bitmiyor asil mevzular hep bir uzun metrajlı koşu..insanın içine gurbet ellerde yaşamak düştü mü bi kere iflah olmuyor. Buralar dar geliyor.

• ⭐⭐⭐

@zge, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hadi-BE baska vize türlerine de bakabilirsiniz (belki de baktiniz bilmeden yorum yapıyorum) Katiliyorum bu arada asil mevzu kazanmak kazandiktan sonra asil mevzu vizeyi almak oluyor vizeyi aldiniz asil mevzu yeni bir hayat kurup tutunma çabaları bunu da başardınız bu sefer asil mevzu vatandaşlik alabilmek vs vs hiç bitmiyor asil mevzular hep bir uzun metrajlı koşu..insanın içine gurbet ellerde yaşamak düştü mü bi kere iflah olmuyor. Buralar dar geliyor.

Cümlemizin bugünleri hatırlayıp, "ay ne stres çektik" diye gülümseyerek anlatacağı anıları olsun.

• @lawyergirl ay hadi inşallah ağzınızdan bal damlıyor burdan yazıştığımız arkadaşlara bile çıksa ona bile mutlu olurum

• @zge sanırım o asıl mevzu konu değiştirerek hiç bitmiyor hayat boyunca

• Yasaklı

Hareketi kes New York yankes ⛹🏿♂

• Yasaklı

Bi ara çekiliş açıklanmadan toplanalımda bi basket macı yapalım ya kaybedenler kazananların masraflarını karşılasın
    Siyahlarla beyazlar takımı 🥴

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

101

43.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

438.3k

| | | |