DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@Beykentli dert etmeyin kaynak DoS vs olmayacağı için doğruluğunu kanıtlayamayacaksınız varsayım olarak kalacak maalesef

• ⭐⭐⭐

@emre911 bir ülkenin sistemi ile, başka bir ülkenin aslında çokta memnun olmadıkları bunun için senelerdir üstünde oynama yapmadıkları bir mevzuyu karşılaştırmak doğru değil pek ama olsun

• @Emre-Kurtulmuş

İkisi aynı şey aslında. Özetle bürokratik işlemlerin dijitalleşmesi, arada bir fark göremiyorum. Biraz ihmal edilmiş olsa da her konuda olduğu gibi o da gelişir öyle ya da böyle.

• ⭐⭐⭐⭐

@Beykentli yok oyle bi dunya 🤣

• ⭐⭐⭐

@emre911 çekilişin sonuçlarını açıklamak için hala 5-6 ay bekleyen bir ülkeden böyle bir güncelleme bekliyorsanız bir şey diyemem ama ben olaylara gerçekçi yaklaşmaktan yanayım her zaman

• @Emre-Kurtulmuş
    Tek güncellemeyi Trump'ın yapması da enteresandı aslında 😃 Demek ki adam 1 dönem daha seçilse neler yapacaktı sistemlere.

• ⭐⭐⭐

@emre911 çekilişi kaldıracak yada kanada gibi puanlı sisteme geçirecekti

• Arkadaşlar bir ara ekimde pasaport ücretlerine zam gelecek dediler, bu zam direkt ekimde mi olacak yoksa ekimde belli olup ocakta mı zamlı hale geçer bilginiz var mı?

• @Rhonster merhaba. Yok öyle bir dünya ne demektir acaba?

• @Sencerium, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Emrah-Borazan bizim mangal planını bu senede oluşturmamız lazım 🙂 @dytmelek @Simge-Kutlu

Biz artık Cumming-GA dayız rotayı değiştirirseniz ben varım👍🏻🤗

• Arkadaşlar bu yıl GC'a kimse başvurmasın olur mu bişey deniycem.. Sabah Sabah acayip gaza geldim gitmem gerek bu yıl.

• @serel merhaba, işinize yarayabilir. instagramda wondermomy isimli bir hesap aynı şekilde bu diplomayı almış ve şu anda anaokulunda çalışıyor. normalde Türkiye'de avukatlık yapıyormuş.

• @n-cavit çok teşekkür ederim hemen bakıyorum hesaba 🙏🏻

• @ayvalik10 Teşekkürler

• ⭐⭐

@misha90 böyle bir haber yayıldı ama türkiye şartlarında gerçekleşebilir görüyorum ben.O nedenle paspaortunuzu alın bir an evvel.

• ⭐⭐⭐⭐

@Beykentli yani nasil aciklamami istiyorsun ? Abd sisteme bu kisi fotodan elendi diye dahi girmezken ruslsr hackleyip nasil buluyor bi aciklarmisin ha tabi su kaynagi bulman gerek once... Dolandirici avukatlardan danismanlardan gordugunuz seylere gerekmis gibi satmayin burdan.

• @tufank Fotoğraftan kimsenin elenecegini sanmıyorum neden derseniz yan profilden yüzünün yarısı gozup ve arka fonu gri olan biri Greencard çıktı ve aldı hani mezuniyet fotoğrafı olur ya o tarzdan 😀 Tabi bız yine ne olur ne olmaz önlemimizi alalım.

• @Onurfidan 🤣 12. Sınıftayken ygs lys sınavı için müdür yardımcısı herkesin resmini a4 tech pk635 model kamerayla çekerdi bir dönemin meşhur aleti. Resim konusu açılınca aklıma geldi

• Selamlar,

Kuralların her sene yayınlanan kılavuzla açıklandığını biliyorum, benim sormak istediğim mahkeme kararları ile alakalı. Pasaportla başvuru konusunda yeni bir mahkeme kararı oldu mu? Haberleri takip edemedim bu konu ile alakalı. Teşekkürler cevaplar için.

• ⭐⭐

Abd bu sisteme neden yatırım yapıp geliştirsin ki çalışan bir şey varsa çalışmaya devam etsin kafasındalar bence 🙂 Bizde edevlet varda noluyor habire veriler oraya buraya gidiyor nijerya ülke kodundan mesaj geldi geçen whatsappdan baktım herkese gitmiş dolandırıcılarmış 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

128

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.2k

| | | |