DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@newbie97 daha çok globale hizmet ettikleri için sanırım 😀 benim ilk motorum Honda CBR 125 R dı ayaklarım ucu ucuna değince eyvah dedim ben bunu kullanamam ama sonra alıştım vs derken şimdi racing her makinayı kullanırım , BMW gs gibi motorlar imkansız ama benim için , kullanan var ama işkence

• @arizmend aynen orada seçenek çıkacak 2025 için

• ⭐⭐

@SYTSNGR Ayarlanabilir amörtisör her motorda olmuyor hocam, ehliyetim 250cc ye kadar var ama muhtemelen vergiden ve sigortadan muaf olmak için 110cc ye çevrilmiş 50 liklerden alacağım. Zaten gideceğim yer pazar-market ikilemi olacak.

Birde benim malım değerlidir hocam gider pahalı bir şey alırım meşhur eski Türk filmi sarı mercedesteki olan olayların 40 katı benim motorumun başına gelir kesin, o yüzden pahalı bir şey almaktan kaçınıyorum

• ⭐⭐

@hdemircanusa Ben çocukluktan beridir supersport hastasıyım da malum fiyatlar bu şekil olunca şu an naked gözüme daha cazip geliyor 😃

Eskiden o cbr 125r lar 4-5 bin liraydı o zaman başlamıştı benim merakım özellikle repsol kasalar baya hoşuma gidiyordu şimdi ise sıfırı bile gelmiyor ülkeye yıllardır

• Arkadaşlar herkese merhaba,eb3 vizesini düşünüyorum bu yoldan giden,gitmiş olan ,gitmiş olanı tanıyabin var mı acaba?

• @Erdem-DEMİR aşağıdaki başlıkta EB3 yolundan giden bir çok kişinin deneyimi var. Bol şans 🍀

https://yesilkartforum.com/forum/topic/6394/eb3vize-com-i̇stihdam-bazlı-green-card

• @ATS16 teşekkür ederim sağ olun 👍

• Benim de hayalimde Tesla var bir abimizde var kullandım çok hoşuma gitti. 6 ay aktif olarak motor kullanıyorum.
    Olur da çıkarsa 4 mevsim motor kullanmak + tesla istiyorum.
    Hepimiz için hayırlı olsun.
    Heyecan dorukta 🙂

• @T-C-Kubilay-Dikici hayaller golwing, hedef forza, gerçekler pcx hakkını yemiyim fena motorda değil idare ediyor 🙂

• @newbie97 Normal amortisötlerde ayarlanabiliyor hocam , birde sele traşlama olayını başka bir arkadaşımız söylemiş oda olabilir . 50 cc motora binmeyin derim cok arıza cıkartıyor . tecrübeyle sabittir 😀

• @Murat-4 ben bundan 6 yıl evvel kadar pcx kullanıyordum, o zamanlar forza vardı hayalimde. Uzaktan bakıyordum, vay arkadaş millet nasıl aliyorda biniyor diyordum yaw.
    Sonra bana da forza nasip oldu. Hatta geçen yıl karaborsadan sıfır alınca 2021 ve 2023 model forzam vardı. Bu sene 2021 model olanı sattım.

Biri dese hayal ettiğin motordan 2 tanesine birden sahip olacaksın. Asla ama asla inanmazdım. Körun istedigi birdi Allah verdi 2 tane. :😀

• @Darko 🙂 darısı başıma, forza ile ilgili düşündüren tek şey şehir içinde nasıl olduğu, pcx kadar rahatsa şehir içinde forza tek başına yeter bana, şu sıralar hem krediler, hem liste fiyatları karaborsa hepsi birden arttı onlarda engel oluyor.

• @Murat-4 daha iyileri nasip olur inşallah.
    Birde gc çıkarsa zaten oralarda alması daha kolay.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@esraelcin 4 mayıs 19.00 itibaren açılacak ki ondan hiç girme. Sonuçlar ne zaman açıklanırsa o zaman o buton aktif hale gelecek.

• ⭐⭐⭐

Kalmış 6. Yansın buralar, San Diego, California 🔥🔥🔥

436562354_738139138475329_7446506058254673075_n.jpg

instagram /chasingsocalphotos

• @Murat-4 inşallah daha iyileriesenin olur. Pcx bir kez binmiştim çok güzeldi tavsiye ederim herkese o motoru. Yıllardır motor kullanıyorum evlenirken bile evlenme teklifini etmeden önce eşime motosiklet sevmiyorsan hiç başlamayalim di 😀
    Mondial scooter
    Cbf150
    Versys650
    Tracer900
    Versys1000
    Gtl k1600
    Voyeger1700
    Goldwing

• Arkadaşlar başka bir ülkede okuyorum, eğer çıkarsa şu an yaşadığım ülke kısmına formda Türkiye yazmam sıkıntı çıkarır mı, İkametgah türkiyede ve mülakata türkiyede girmek istiyorum.

• @Utku-Aygun türkiyedekiler de dosyalarını yurt dışına taşımaya çalışıyor bu konuda karar verirken iyi düşün derim.

• Yasaklı

Bugün gazetede gördüm Meksika treninin üzeri boydan boya kaçak göçmenler ABD sınırına gidiyo dolmuş yanlardan sarkıyorlar iş çığrından çıkmış duruma gelmiş artık

• ⭐⭐

@Ozkan-aksan Dile kolay günde 5 bin göçmen giriyor ülkeye. Biz bize girenlere katlanamıyoruz oranın yerel halkı ne yapıyor acaba

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

163

42.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

432.2k

| | | |