DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@nvrgbck Merhaba , 10 yılın sonunda kazandığınız için kutlarım , Öncelikle Vize sürecinizi imzanıza taşıyın ardından Excel 2025 tablosuna bilgilerinizi ekleyin. İlk işiniz DS260 Formunu dikkatlice doldurmak olsun. Geçtiğimiz yılın kazananları 9xxx ile maalesef Ankara'da mülakat için çağırılmadı. Dosyanız aktif olduktan sonra İlgili konsolosluklara mail atarak şansınızı deneyebilirsiniz. DV2025 ile alakalı sorularınız için bu başlığı kullanın DV2025 (2025 Green Card Lotosu) Aşamaları

• ⭐⭐⭐

Arkadaşlar, burası DV2025 sürecinin takip edildiği başlık değildir, lütfen ilgili başlıga yönlendirin ya da başlık konusu disinda yorup yapmamaya özen gösterelim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@lumos, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Arkadaşlar, burası DV2025 sürecinin takip edildiği başlık değildir, lütfen ilgili başlıga yönlendirin ya da başlık konusu disinda yorup yapmamaya özen gösterelim.

Hatta forum uyelerinin sohbet odasina ait olmayan sorulari direkt eksilemelerini tavsiye ederim...

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   crazycells crazycells 

• Bu ileti silindi!

• @nailyildirim hocam türkçe harf kullanmdan tekrar deneyin örneğin MEHMET AKIF MAHALLESI 24 CADDESI NO 14 D 5 amerikadaki adresi yazarken de lütfen posta kodunu yazarken dikkat ediniz

• @batuhanse Oncelikle tebrikler. Ankara`ya güvenmeyip numaranız current oldugunda dosya taşımak icin konsolosluklara mail atarak taşıyabilirsin. ben de dosya taşıyarak vizemi aldım. gecmis yılların deneyimlerini okuyarak sureci takip edebilirsin

• Günaydın forumdan kimseye çıkmamış sanki üzücü bir durum birde ilk basvurular sanki daha az çıkanlardan bu sene

• Birde aklıma takılan bir konu var biz fotoğrafçı da çektirdik 720*1520 piksel gördüm sonradan en fazla 1200 olmalı diyor site ama kabul etti başvuruyu ama sizce bu elenme sebebi mi

• @Emre-Kurtulmuş kusura bakmayın yavaş yavaş öğreniyorum forumu , teşekkürler .

• Günaydın güzel insanlar, Has not ben Selected oldum bu senede. Çıkan arkadaşları tebrik ederim vize sürecinden her şeyin olumlu olması dileğiyle

• DV2025 çekilişini kazanan bütün arkadaşlarımızı tebrik ederim. Allah bahtınızı da yolunuzu da açık etsin. Ayağınıza taş değmesin.

• 600*600 olmasımı gerekiyordu arkadaşlar bilen biri cevap verebilirmi acaba

• bizim fotoğraflar 720*1500 müş bu sorunmu

• Seçilemedik ,kazanan arkadaşları tebrik ederim şansları ve bahtları açık olsun. Her sene yeni şans denemeye devam

• ⭐⭐

Şöyle garip bir istatistik var galiba

Çıkanların çoğu başvurularında gmail kullanıyor, outlook kullanıp çıkana denk gelmedim (çıkma ekranlarına bakarak)
    Sürekli başvurup çıkaranlar ne kullanıyor acaba gmailden outlookdan farklı hangi mail sağlayıcısı kullanıyordu çıkanlar aydınlatırsa sevinirim

yandex mail mi, mynet mail mi, proton mail mi en çok çıkma oranı neyde acep

• Günaydın. 1 yıl daha beraberiz, eşim ve bana da çıkmadı.. Hayırlısı olsun, elbet bir gün çıkacak inanıyorum.

• ⭐⭐⭐

@newbie97 ben gmail kullanıyordum ama bu oranın fazla görmenizin nedeni gmail kullanımının yaygın olması. Outlook vs diğer mail uygulamalarını kullanan sayısı yok denecek kadar az gmail kullananlara göre

• yeni talihlileri tebrik eder hayallerinin gerçekleşmesini dilerim

• @SYTSNGR Bilindiği üzere hasnotbeenselected :))

• @fikret-çağan maalesef :))

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

93

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |