DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @lawyergirl hayırlısı olsun

• ⭐⭐

@lawyergirl Hayırlısı olsun. :))
    medal

• ⭐⭐

@Riethian Saolun 🥲

• Sagolun dostlar , zaten doldurmayiz buyuk olislikla , en azindan bir kisi daha alabilir

• @lawyergirl Senide 2026 grubunda locaya alalım avukat hanım 😞

• @serkanylmz Teşekkür ederim umarım herkese nasip olur. Dediğiniz gibi travel document kısmı seçeceğim, sonrasını tam olarak bilmiyorum ancak zaten çok uzun bir süre var mülakata.

• ⭐⭐

@SYTSNGR Maalesef öyle olucak 🥹

• @ametin-k dün yazdığınız mesajı çok gönülden yazmışsınız demek ki, tebrikler🌟. Umarım DV2024’de ki 166XX ile Viyana’dan vizenize kavuşursunuz da DV2025 sürecini beklemek zorunda kalmazsınız. Hayırlı olsun 🍀👍

• @Furkan-Aus ilk başvurumdu bu benim

• @ametin-k, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Dostlar esime cikti bu sefer hemde 3k larda 🤷♂

Tebrik ederim,en kısa sürede vizelerinizi alabilmenizi umarım.

• ⭐⭐

Ben DV2026 Sohbet Odasına kayar :))
    over and out

• @newbie97 nwrwdeain dostum , senin durumun ne oldu ?

• @Trio tebrikler, sürecinizde bol şans 🍀🧿

• ⭐⭐

İmzamı da güncelledim hemen 😌🥲

1. Kez yine hüsranla sonuçlandı.🥺 Kazanan arkadaşları tebrik ediyorum hayırlı uğurlu olsun 🙌

• @Trio bence keyfini çıkarın 🙂 daha çok zamanınız olacak. DS260 için acele edip yanlış doldurmayın . pazartesi sakin kafa ile acele etmeden, forumdaki video yardımı ile çok basit oluyor.
    Case number çok iyi sayılır, tekrar gözünüz aydın.

• Bu ileti silindi!

• @serkanylmz Çok teşekkür ederim. DS-260 için biraz beynimi dinlendireyim çünkü şu an çok karmaşık duygular içerisindeyim

• Şaka gibi HNBS 😞

• 4.başvurumda da çıkmadı arkadaşlar. Artık benim psikoloji şu şekilde 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

84

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.7k

| | | |