DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@SUAT-GUNAY yok be abi Sevgili avukatımız bana çok yakın ondan yorulmasın Ataşehir de kutlarız dedim 😂 yoksa Bekle bizi Vegas diye bağırmak isterim yani

• @SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Cycraft 30-40 da kurtarmıyor beni
    🙂 🙂

inşallah çıkar o zaman size bu sene suat abi,biz gençler bir yöntemini buluruz gelmek için de insan en azından 45 sonrası huzurlu yerde geçirmeli stresli ülkede değil

• ⭐⭐

@hdemircanusa Olur anlaştık 😄

• ⭐⭐

@lawyergirl Şuan heyecan 2 ye katlandı 😀

• Ne kadar çok polemik oldu 😃
    Ben ne yazık ki patriotu engelledim, çok olumsuzdu.
    Bizim pozitif enerjiye ihtiyacımız var 🙂

Herkesin keyfi yerinde olsun, heyecanla sonuçların açıklanmasını bekleyelim.

• @Darko pozitif enerji her zaman iyidir zaten hayatımızda istemedğimiz şekilde tatsızlıklar oluyor bari burda olmasın 💫

• ⭐⭐⭐⭐

@ugurksknbck, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hdemircanusa, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Zaman su gibi geçip gitti , kaldı şurada 6 gün , bi heyecan gelip gidiyor , foruma geldikçe hayaller hatırlatıyor kendini , tabi senelerce HNBS le tanışık olduğum için öyle çok derin hayallere de kapılamıyorum , bu süreç daha realist olmayı öğretti bana , yine her yıl olduğu gibi forumdan bir kaçımıza çıkacak greencard , umarım süreç diğer yıllara nazaran bir sürpriz yaparda Ankara eski mülakat performansına kavuşur , ne kadar AOS alternatifi olsada bir çoğumuzun Schengen’i yok yada elindeki birikimi belki sadece greencard sürecini geçirecek kadar maddiyata sahip , umarım bu süreç hepimize şans getirir, umarım alternatiflere muhtaç kalmadan hayallerimize kavuşuruz 🙏🇺🇸❤

imzada yazandan yola çıkarak 2 defa hnbs gören biri için çok karamsar @ibrahimasar abi 20 olmuşmuydu senin başvuru 🙂

20 olmuştur, Eş durumu ile birlikte 30 u geçmiştir hatta. 🙂
    Dediğinde haklısın 2 HNBS ile pes etmek ayıp. 2 li hanelere ulaşmak lazım pes etmek için.

• ⭐⭐⭐⭐

@JesusLord, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@ugurksknbck, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hdemircanusa, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Zaman su gibi geçip gitti , kaldı şurada 6 gün , bi heyecan gelip gidiyor , foruma geldikçe hayaller hatırlatıyor kendini , tabi senelerce HNBS le tanışık olduğum için öyle çok derin hayallere de kapılamıyorum , bu süreç daha realist olmayı öğretti bana , yine her yıl olduğu gibi forumdan bir kaçımıza çıkacak greencard , umarım süreç diğer yıllara nazaran bir sürpriz yaparda Ankara eski mülakat performansına kavuşur , ne kadar AOS alternatifi olsada bir çoğumuzun Schengen’i yok yada elindeki birikimi belki sadece greencard sürecini geçirecek kadar maddiyata sahip , umarım bu süreç hepimize şans getirir, umarım alternatiflere muhtaç kalmadan hayallerimize kavuşuruz 🙏🇺🇸❤

imzada yazandan yola çıkarak 2 defa hnbs gören biri için çok karamsar @ibrahimasar abi 20 olmuşmuydu senin başvuru 🙂

İbrahim bey yurtdışı işini gc dahil olmak üzere kapattım diyordu sanırım Kanada’dan red yemişler abd’den 2 kez red yemişler, dv2025’e başvurdu mu bende merak ettim

Doğrudur. Yurtdışı defterini kapattık sayılır. Kanada için fotoğraf çekilmişken kızımın isteğiyle GC başvurusu da yaptık son kez. Çıkacağına ümidim yok ama bayrağı kıza devrediyoruz. Önümüzdeki sene lise sona geçecek, çekilişe kendi katılır artık. Kazanırsa lise biteceği için gitmesinde de bir engeli olmayacak. Bize gelince, millet taş yağmuruna tutmazsa, bu sene kazansak da gidermiyim bilmiyorum gerçekten 🙂

• @ibrahimasar bu sene çıkar gibime geldi size

• Yasaklı

Pasaportum var lakin 30 haziranda süresi doluyor ve 4 mayısta green card talihlisi olursam eğer süresi dolmak üzere olan pasaportla ds260 formunu doldurup pasaport yenilesem kcc mail atıp ds260 formumu açtırmam gerekli mi yoksa
    pasaport yenilediğimde eski pasaportu bana veriyorlar mı ? içinde aktif olan bir vize yok.

• ⭐⭐⭐⭐

@siraysessiz, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@ibrahimasar bu sene çıkar gibime geldi size

🙂 Bize her sene öyle geliyodu...

• Değerli güzel insanlar, bizim nikah tarihimiz ileri bir tarihte 4 mayısta diyelim ki bana yada nişanlıma çıkmış olursa bu durumu nasıl ilerleteceğiz? Yani tekrardan bu erken doldurma erken mülakat olayı gibi bir durum olursa bizim nikah tarihi yakın olmadığı için ne olacak? Umarım anlatabilmişimdir.

• @Uçan-hollandalı, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

bilmiyorum literatürde böyle bir tanım var mı ama "has not been selected" yazısını görünce burdaki arkadaşın ekrana attığı bi 10-15 saniyelik bakış gibi manasız bir bakış var.

cok tutunca 2.sini hatta 3.sünü de cekmişler 🙂

• @Muhammet-Ali
    Acele etmenize gerek yok. Yeterki talihli olun. Ds260 eski pasaportunuz ile doldurup mülakat sırasında pasaportunuzu güncelleyebilirsiniz. Formu açtırmanıza gerek yok. Dv2025 sohbet odasına yazaymışsınız daha doğru bir yer olurmuş.

Not. Eski pasaportunuz sizde kalıyor. Birde olurda talihli olursanız. Sakın mülakat almadan yani mülakat tarihi gelmeden ds260 açtırmayın.

• ⭐⭐ Yasaklı

@nicky İlk katıldığım zamanki heyecanım olsun çok isterdim şu an cidden. O heyecan ve bekleyişte çok güzeldi. Güzelleştiriyordu insanın hayatını. Planlar yapıyorduk, gideceğimiz yerlere bakıyorduk, şu arabayı alırım, şuralarda bunları yerim vs. gibi. En güzeli de kesin sana çıkacakmış gibi hissettirmesiydi. Hani bana kesin çıkacak hissediyorum cümlesini kurabilmek bile bir lütufmuş. Şimdi öylece oturmuş bekliyoruz günün gelmesini. Tabii yıllarca katılıp hala ilk zamanki gibi heyecanla bekleyenlerde var tabii o ayrı. Ben ikisinin ortası gibi bir şey oldum artık. Arada bir heyecan uğrar sonra geçtiğimiz Mayıs ayında koskoca bir ''HAS NOT BEEN SELECTED'' yazısını görünce hissettiğim duyguları hatırlar ''sakın fazla umutlanma, büyük hayal kırıklığına uğruyorsun sonra kaptırma kendini'' diye tembihlerim kendi kendimi.

• @KEMAL-ÇAPANOĞLU, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Değerli güzel insanlar, bizim nikah tarihimiz ileri bir tarihte 4 mayısta diyelim ki bana yada nişanlıma çıkmış olursa bu durumu nasıl ilerleteceğiz? Yani tekrardan bu erken doldurma erken mülakat olayı gibi bir durum olursa bizim nikah tarihi yakın olmadığı için ne olacak? Umarım anlatabilmişimdir.

Eğer birinize çikar ise ds260 formunu evlenmeden doldurun. Daha sonra mülakat aldiginizda ds260 formunu açtirip eşinizi ekletebilirsiniz. Herhangibir sorun olmaz. Ama çıktıgında hemen ds260 formunu şuanki medeni haliniz ne ise o şekilde doldurucaksınız.

• @SonsuzlukVeÖtesine kardeş bilmiyorum mesajımı görecek misin ama , çok yüzeysel düşünüyorsun. Amerikanın bir İsveç veya Norveç olmadığını söylüyorsun ama kime göre neye göre ? İskandinav ülkelerinde sosyal devlet anlayışı gelişmiş ve refah yerlerdir ama nüfus çok azdır, sokakta ciddi ciddi insan göremezsin, şehir merkezlerine inmedikçe. Ayrıyeten bu ülkeler belirli vakitler hariç güneş görmez. Sen diyorsan ben gittiğim ülkede çalışacağım kendimi geliştireceğim , amerika daki fırsatların onda biri bu ülkelerde yok. Ama dersenki ben rahatıma düşkünüm yatacağım , işte o zaman bu sosyal devlet anlayışı biraz makul gelebilir, onun dışında eli ayağı çalışan bir insanın turistik geziler dışında bu ülkelerde yaşaması bana hiç makul gelmiyor, ama yine de saygı duyuyorum.

• @mehmetcan93 cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Sadece kafama takılan Av. Remzi Bey son videosunda bazıları bu dosya işlemini açtırıyor vb gibi durumdan bahsetti, bu durumun da kolay olmayacağını daha doğrusu pürüzlü olacağını düşünüyorum. Belki de yanlış biliyorum. Yani dosya açtırma vs işlemini sanırım tek başıma halledebileceğim durum değil.

• @Atlantis00, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@nicky İlk katıldığım zamanki heyecanım olsun çok isterdim şu an cidden. O heyecan ve bekleyişte çok güzeldi. Güzelleştiriyordu insanın hayatını. Planlar yapıyorduk, gideceğimiz yerlere bakıyorduk, şu arabayı alırım, şuralarda bunları yerim vs. gibi. En güzeli de kesin sana çıkacakmış gibi hissettirmesiydi. Hani bana kesin çıkacak hissediyorum cümlesini kurabilmek bile bir lütufmuş. Şimdi öylece oturmuş bekliyoruz günün gelmesini. Tabii yıllarca katılıp hala ilk zamanki gibi heyecanla bekleyenlerde var tabii o ayrı. Ben ikisinin ortası gibi bir şey oldum artık. Arada bir heyecan uğrar sonra geçtiğimiz Mayıs ayında koskoca bir ''HAS NOT BEEN SELECTED'' yazısını görünce hissettiğim duyguları hatırlar ''sakın fazla umutlanma, büyük hayal kırıklığına uğruyorsun sonra kaptırma kendini'' diye tembihlerim kendi kendimi.

Heyecan konusunda aynı durumda ve fikirdeyim sizinle,öylesine bekliyorum,daha önceki çekilişlerdeki kadar heyecanlı değilim kesinlikle,umarım çıkar tabii ki ama pek umudum da yok 🙂

• @KEMAL-ÇAPANOĞLU, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@mehmetcan93 cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Sadece kafama takılan Av. Remzi Bey son videosunda bazıları bu dosya işlemini açtırıyor vb gibi durumdan bahsetti, bu durumun da kolay olmayacağını daha doğrusu pürüzlü olacağını düşünüyorum. Belki de yanlış biliyorum. Yani dosya açtırma vs işlemini sanırım tek başıma halledebileceğim durum değil.

Dosya açtirmayi zaten mülakat aldiginiz zaman yapicaksınız. Mülakat zamani verildiginde bunun herhangibir olumsuz geri dönüşü yok. Önemli kısmı sadece burasi. Forumda arama yerinde bunula ilgili birsürü konu var araştirabilirsiniz. Forum da cevap bulamiyacağınız herhangibir konu yok diyebilirim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

119

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.2k

| | | |