DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• 1 gün 8 saat sonra...

• ⭐⭐

@ibrahim0852 çünkü daha açıklanması yarın 19:00'da bakmanız gerekiyor

• @ibrahim0852, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var biri yardımcı olabilir mi? Information entered is not valid. Hatası alıyorum ama her şey doğru nedendir bu?

nerede ne deniyor ve alıyorsunuz detay yazarmısınız

• @Guenron, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Birgariphayat, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Üniversitenin birini yarım bıraktım, birine hâlâ devam ediyorum ds 260 formuna okulun sayısı ile ilgili bölüme 3 yazıp, bütün kayıt olduğum okulları eklemem mı lazım yoksa kayıt sildirdigimi dahil etmesem bir sorun olmaz mi

Bu önemli bir soru cevabını net bilenler aydınlatırsa faydalanırız

bitirdiğiniz okul bilgisi alınır. yarım kalan alınmaz. en son mezun olduğunuz okul bilgisi geçerlidir.

• ⭐⭐

Hiç hem eşine hem de kendisine çıkan talihli duydunuz mu? İllaki vardır ama denk geldiniz mi?
    Daha da önemli soru, karı-kocaya çıktı ayrı ayrı, acaba her ikisi için de DS260 doldurulur mu?
    Mantıken bir sakıncası olmaması lazım, hangisinin mülakatı önce gelirse ona gidilir, sonraki mülakat kaile alınmaz (ya da ilki ret alırsa ikinci ile şans denenir)
    Bu anlamda bir kural var mı bilinen?

• Heycan bastı ya 😊

• ⭐⭐⭐

@Evrenos mülakat aldıktan sonra nasıl sona atılacaksınız?

• ⭐⭐⭐

@Hayri-Sozen ziyaret için diyorsanız istiyorsanız ilk uçakla geri dönün. Yeterki 6aydan fazla kalmayın ABD dışında

• ⭐⭐⭐

@Doğukan-Hasanbaşoğlu greencardların geleceği adresi onların adresini verebilirsiniz ve ınların yanına gideceğinizi söyleyerek masrafınızı azaltmış olabilirsiniz

• ⭐⭐

@Guenron, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy Mesela bence 999 sıkıştırılmış ultra mega ektiye sahip, bütün iyi şeyleri içine toplamış, aduket şiddetinde bir sayıdır desem bu okey oluyor mu? Sayılara değerini veren sistem nasıl çalışıyor onu merak ettim aslında

Onu bilmiyorum ama bu 582 çok etkili oldu benim için, inşallah 777de olur, tabi gerçekten inanıp yaparsan, ama dur bi ara 999u da araştıracağım

• ⭐⭐

@Hayri-Sozen karşılıklı olarak var evet... süreli kalışlar, hatta çalışma izni bile gerekiyor

• @ozz, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

zaman daraldı. heyecan yükseldi. aramızdan bazı kişiler talihliler olacak. umarım gerçekten kalpten isteyenlere çıkar.

Deneyimlerime göre çoğu kazanan bu forum üyelerinden olmayacak. Sonuçlar açıklandığında da göreceksiniz çekilişi kazanıp foruma yardım almak için yeni üye olmuş kişileri...

• ⭐⭐

@Hayri-Sozen, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Yıldıray81 isvicre iyidir bence. Amerika tam bi kaos. Isvicrede hersey duzenli. Bi inek, bi köpek bir de heidi yeter 🙂

İsviçrede tanıdık var hatta restoranları var ama bi işe yaramıyorlar, bilsem söylerim ama her zaman ki gibi burası bitmiş, memleketin kıymetini bilin laflarını duymak istemediğim için söylemiyorum...

• ⭐⭐

@gungorhan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ozz, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

zaman daraldı. heyecan yükseldi. aramızdan bazı kişiler talihliler olacak. umarım gerçekten kalpten isteyenlere çıkar.

Deneyimlerime göre çoğu kazanan bu forum üyelerinden olmayacak. Sonuçlar açıklandığında da göreceksiniz çekilişi kazanan ve foruma yeni üye olmuş kişileri...

Maşallah kehanet desen var 😅

• @SUAT-GUNAY bak bunu bende çok merak ediyorum

• @Lossantosdy, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@gungorhan, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ozz, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Deneyimlerime göre çoğu kazanan bu forum üyelerinden olmayacak. Sonuçlar açıklandığında da göreceksiniz çekilişi kazanan ve foruma yeni üye olmuş kişileri...

Maşallah kehanet desen var 😅

Kehanet değilde sadece üye olduğum günden beri gözlemlediğim durumu paylaşmak istedim.

• @Lossantosdy 999 boştaysa dediğimi yapalım bütün iyi şeyleri içine mixle supplement gibi olsun

• ⭐⭐⭐

@Hayri-Sozen Lotterye başvurmanız sorun değil turist vizesi almak için ama olurda kazanırsanız ve DS260ı doldurduktan sonra o mali yıl içinde turist vizesi başvurunuzdan red alırsınız içerde göçmenlik başvurunuz olduğu için

• @amerikan_rüyası çok teşekkür ederim hakkınızda hayırlısı ise size ve gönülden isteyenlere de çıkar İnşallah

• ⭐⭐

gerçekten ayıp yaaa 🙂 🙂
    Ekran görüntüsü 2023-05-05 111217.png

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

134

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.9k

| | | |