Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @berolika Olamaaaz yetişemediiiim 😆

• @hdemircanusa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@asariel Çok fazla Texas’a gideceğim yazanı görmedim yada bana denk gelmedi demekli 😂

Chicago ile houston arasındayım

• @Cemda miami sene boyu yazi yasar.
    Tourism sektorunde calisacaksaniz ispanyolca bilmeniz gerekir. Sehrin %80i latino

• @hdemircanusa Ben arkadaşlarımla başvurdum. Olur da 1 kişiye dahi çıkarsa begining olarak TX düşünüyoruz ama OMG seviyesinde 3'ümüze de çıkarsa (bak bak bak birine çıktı da diğer ikisi kaldı) california düşünüyoruz.

• @kemallacin, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@hdemircanusa Ben arkadaşlarımla başvurdum. Olur da 1 kişiye dahi çıkarsa begining olarak TX düşünüyoruz ama OMG seviyesinde 3'ümüze de çıkarsa california düşünüyoruz.

sanki 2. ihtimal uzaylıların beni kaçırmasından daha az olasılıklı ama gönül ister hepiniz gerçekten aynanda o duyguyu yaşayın. beraber ankaraya gidin, aynı güne vize randevusu alın. bunlar güzel işler olurdu 🙂

• @hdemircanusa Ufaktan is arastirmasi yapiyorum kendi adima, genel olarak California ve Florida taraflarindan buluyorum. Muhtemelen de California'ya gidecegiz hayirlisiyla 😃

• Arkadaşlar selam. Malum pasaport zorunluluğu olmadan başvuru yapılan bir DV olduğundan en çok konuşulan konulardan biri de bu Other Travel Document seçeneği. Son 50-60 sayfa içerisinde okurken gördüğüm kadarıyla bir arkadaşımız bu seçenek seçilip form submit edildikten sonra mülakat alındığında mail ile DS-260 formu tekrar açtırılıp güncellenip tekrar submit edilmeli demiş başka bir arkadaşımız ise böyle yapılırsa DS-260 formu sona atılır onun yerine konsoloslukla iletişime geçip pasaport bilgisi iletilmeli demiş. Doğrusu nedir?

• Yasaklı

@SUAT-GUNAY, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ayvalik10 bunu zor bilir buradaki gençler...
    vay anasını gelmiş geçmiş en büyük takvim icadı bu yahu 🙂

Bana 450 liği nasip oldu.
    Keşke çağırsalarda 3-5 ay daha görev yapsam. 🥹

• @MGE Güzel bir şey var ki hepimiz Ankara'da yaşıyoruz. Yani Allah görüyor buluştuğumuzda gidip büyükelçiliğin önünde oturup hayal ediyoruz. Şuan için ama elimizden sadece beklemek geliyor. İnşallah.

• @hdemircanusa E ben varım ya texasa gıdıcek 😃

• En basindan beri Texascilar burda ask olsun ev kiralari is firsatlari vergi bakimindan tek gecerim..
    Houston we have a dream 😊

• @Yıldıray81 pek texas fanı sayılmam ben de california'cıyım ama kira vb. yaşam maliyetleri de ona göre düşük texas'ta, çok bir şey değişmiyor yani aslında ortalamada

• @onurito Ateş karıncalarını napcaz? Hamam böcüklerini =)))

• @Evrenos, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Arkadaşlar selam. Malum pasaport zorunluluğu olmadan başvuru yapılan bir DV olduğundan en çok konuşulan konulardan biri de bu Other Travel Document seçeneği. Son 50-60 sayfa içerisinde okurken gördüğüm kadarıyla bir arkadaşımız bu seçenek seçilip form submit edildikten sonra mülakat alındığında mail ile DS-260 formu tekrar açtırılıp güncellenip tekrar submit edilmeli demiş başka bir arkadaşımız ise böyle yapılırsa DS-260 formu sona atılır onun yerine konsoloslukla iletişime geçip pasaport bilgisi iletilmeli demiş. Doğrusu nedir?

https://yesilkartforum.com/forum/post/354174

• ⭐⭐

@kemallacin CA severim , 2.ihtimal için şöyle birşey bırakıyorum 😂

• ⭐⭐

@umutcetnkaya Hadi bakalım texas’da dostumuz yok demeyiz 😀

• ⭐⭐

@CA-Yolcusu Sizin zaten isim Başlı başına cevap olmuş 😀 CA yolcusu kalmasın

• ⭐⭐

@sadikcagan Houston iyidir 👍

• @hdemircanusa, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@sadikcagan Houston iyidir 👍

Chicago da tanıdık var ondan.yoksa houston düşünüyodum

• ⭐⭐

@sadikcagan Tanıdık varsa ve güvenilirse orası en iyisi adapte olmak , bilgi almak için

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

65

41.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

426.3k

| | | |