Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Yıldıray81 dogru. Irkçilik olur oralarda. Çokta dindar insanlar. Yine de pasaportu için bile vatandasi olurdum.

• Allahım bu cuma günü hürmetine benim ve ailem adına hayırlıysa mübarek nasip eyle İnşallah (AMİN)

• @uykucu Kaç yıldır green card üzerinden başvuruyorsunuz?

• @Hayri-Sozen, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Eksisozlukte söyle bir entry girilmis. Ne insanlar var degil mi 🙂

"2007 ve 2009 yılında iki kere çekilişi kazanmıştım.

2007'de rahattım ve o zamanki kız arkadaşım arıza çıkardığı için gitmemiştim 2009 yılında da amerika'da kriz olduğu için gitmemiştim.

o zamanlar başvuru sayısı çok azdı kolaylıkla çıkıyordu.
    ayrıca çekilişi kazanmakla da bitmiyor inanılmaz zorlu bir süreç daha var üstelik sıra da gelmeyebiliyor."

Keske benimde boyle sansim olsa. Bizim eski komsu cok eskiden gitti cebinde parasiz .. cocuklarin biri cok ufakti digeride ufakti. 7000 kisi basvurmus o yillarda heyt be:) keske bizimkilerde gitmis olsaymis... ama o kafa nerde 😞

• @Guenron konuş be konuş sen konuş 😀😀😇

• @hasnotben gördün mü nasıl geçiyo zaman 😛

• ⭐⭐

Günaydın arkadaşlar. Yarın artık sonuçlar açıkalanacak. Çocuklar uyuduktan sonra bakabilirsem yarın gece bakacağım.Şayet açılmazsa sayfa pazar günü bakarız artık.

• zaman daraldı. heyecan yükseldi. aramızdan bazı kişiler talihliler olacak. umarım gerçekten kalpten isteyenlere çıkar.

• @emrsvt herhangi bir problem olmaz.
    ds 260 zaten bir nevi bilgilerin yenilenmesi, olmayanın toplanması

• @selamibasaran açılıyor açılıyor. en fazla 3-5 dakika uğraşırsınız

• Üniversitenin birini yarım bıraktım, birine hâlâ devam ediyorum ds 260 formuna okulun sayısı ile ilgili bölüme 3 yazıp, bütün kayıt olduğum okulları eklemem mı lazım yoksa kayıt sildirdigimi dahil etmesem bir sorun olmaz mi

• Herkese kocaman selamlar iisiyle kotusuyle merakiyla heyecaniyla son gune geldik artik 🙏
    En icten dileklerimle yine soyluyorum Amerikaya gercekten yerlesicek onun icin zaman harcamis kafa paylatmis emek vermis herkese cikmasi dilegiyle 🇺🇲🦬 We have a Dream

• Yasaklı

Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var. Sonuçların açıklanmasına az kaldı ama ben Confirmation numarasını girdiğim zaman invalid number diyor. Ama confirmation number doğru fotoğraftan da kontrol ettim. Neden böyle oluyor

• yerimizi alalım. Herkese bol şanslar dilerim.

• @Birgariphayat sadece mezun oldukların yeterli bence. ben yarım olanları veya devam ettiğimi yazmıyorum mesela

• 1 gün 8 saat sonra bazı arkadaşlarımız bu videodaki gibi olacak. Şimdiden herkese bol şans. (Lütfen konuyu siyasete, tartışma çıkaracak şeylere çekmeyelim, gülüp geçelim)

• ⭐⭐⭐

@Rabia-Özyurt evet eşinizin bilgilerini gireceksiniz

• Yasaklı

Arkadaşlar yardıma ihtiyacım var biri yardımcı olabilir mi? Information entered is not valid. Hatası alıyorum ama her şey doğru nedendir bu?

• @Birgariphayat, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Üniversitenin birini yarım bıraktım, birine hâlâ devam ediyorum ds 260 formuna okulun sayısı ile ilgili bölüme 3 yazıp, bütün kayıt olduğum okulları eklemem mı lazım yoksa kayıt sildirdigimi dahil etmesem bir sorun olmaz mi

Bu önemli bir soru cevabını net bilenler aydınlatırsa faydalanırız

• @dilmel bu gören cia, fbi, nsa, dea, swat, müge anlı sonrası çekiliş sonucu - tekrar deneyiniz 😂 (şaka maksatlıdır. umarım çıkar abii (: )

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

40.1k
Kullanıcı

4.3k
Konu

420.1k

| | | |