DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @GYATist hocam avukat vs ücretlerin tahmini gideri E1-E2 vize türü için ne kadar bilginiz var mı ?

• ⭐⭐

@crazycells sn adminimiz bu yıl kullanıcı sayımız olsun online kullanıcı yoğunluğu olsun forumun geleceği açısından bu kalabalığı ve kullanıcı açısından kolay erişilebilirlik bakımından basit arayüzlü bir apk ile forumu taçlandırmak mümkün olabilir mi tarafınızca

• @teddydaniels Hocam Gökhan Önerin videosunu izleyebilirsiniz veya go army sitesinde canlı desteğe sorabilirsiniz.

Benim bildiğim 2 yıllık sözleşme yapılabiliyor daha üstü olacak diye bir zorlama yok, aşağıdaki linkten part time olan işlere bakabilirsiniz, her mesleğin açıklamasında bir sınav puanı yazar o puanı da alabilmeniz lazım mesleği yapabilmek için.

• ⭐⭐

@ibrahimasar kardeş eline sağlık ne güzel yazdın. 2000 de yüksek lisans yapmak için Amerikaya gitmeyi planlıyordum,ama cebimde hiç param yoktu. Ailemde verecek durumda değildi. Bir miktar ülkede çalışır kazanır giderim dedim 2001 kriziyle beraber doğru düzgün iş bulamadım.Amerika işi rafa kalktı o dönem. Çalışmam gerekiyordu. Yurt dışı işleri araştırırken,Rusya’da iş buldum ve Rusya’da çalıştım uzunca bir süre.Türkiye’ye hiç dönme niyetim yoktu aslında ama ordaki başka bir manyak yüzünden en azından ülkeme döneyim dedim. Uzaktayken Türkiye ile ilgili çok takip etmezseniz kafanız çok rahat oluyor. Dolarmış,günlük zamlarmış,elektrik o olmuş,doğalgaz bu olmuş takip etmiyorsunuz ve süper rahatsınız. Ama döndüm ve kendi işimi yapıyorum. Ticaretin içerisindeyim ve ortalamanın üzerinde kazanıyorum,ama halkımızın bu kadar gözlerini kapatmasını anlayamıyorum. Bu salt cahillikle açıklanacak birşey değil. Kabullenmişlik,öğrenilmiş çaresizlik,boşvermişlik hepsinin ortalaması denebilir belkide. İki sene dayanabildim ve tekrar gitmek istiyorum ülkeden. Kendim için değil çocuklarım için. Yoksa ben çok iyi bir gelecek göremiyorum ülkede.

• @ARDA-1 Hocam ben 18 yaşındayım, canlı desteğe sordum bir sorun olmadığını söylediler.

• @onurito Bence 2 yıllık sözleşme belli mesleklerde falan seçenektir örneğin aşçılık falan. Yoksa Gökhan öner zaten 2 yıllık sözleşme imzalardı, bildiğim kadarıyla 6 yıllık imzaladı. Seçtiği meslekten dolayı da öyle bir zorunluluk olabilir belki.

• İyi akşamlar

• Yasaklı

@ibrahimasar thanks👍

• Hepinize iyi akşamlar.Avukat Remzi Güvenç Kulen canlı yayında vize konusunda soruları cevaplıyor.

• @teddydaniels 2. askerlik videosunda bitmeye yakındı diye biliyorum, şu an halen yapıyor mu?

• ⭐⭐⭐

İyi geceler, tatlı rüyalar.

Yosemite National Park, California ❤ 🏞

339286525_240739621764833_343485274109424947_n.jpg

📸: [instagram.com/glennleerobinson]

• @mukeya Muhammed Üzüm le konuştum ben E2 için, 10.000 Usd avukatlık ücreti istiyor, paket fiyatmış

• Yasaklı

@hadi-BE yasemite sam’in bugs bunny i kovaladığı yer sanırım hiç gitmedim 😃

• Yasaklı

Oh my god!

• @Özgür-Can Eğitim kısmını bitirdi sanırım 6.5 aydı. Eğitim bitti şimdi yedek asker olarak çalışıyor ayda 2 gün haftasonu gidip çalışıyor. Yanlış hatırlamıyorsam 6 yıllık sözleşme imzaladı yani 6 yıl boyunca ayda 2 gün çalışacak.

• Merhaba burada yeniyim sizlerin bilgisine acil ihtiyacım var. 28 gün sonra sonuçlar açıklanacak ve diyelim ki kazandım ds260 formunu göndermem için sadece benim pasaport bilgimi girebilirim şuan eşim ve 2 çocuğumun pasaportunu çıkartmadım kazanırsak çıkartırız diye düşündüm fakat o formu da hızlı doldurup göndermemiz gerekiyor ya. Eşim ve çocuklarımın pasaport bilgileri olmayacak herhangi bir sorun yaratır mı bu ? Çıktığı gibi başvuracağız çünkü onlar için 2-3 haftaya aciliyet bildirirsem gelir ama formu güncellersemde mülakat tarihi uzar deniliyor sizce şuan nasıl bi yol izlemeliyim ?

• @Müberra-Dikici Güzel bir bilgi teşekkürler paylaştığınız için. Başka bu tarz avukat ücreti bilgisi var mı acaba ortalama fiyatlar bu şekilde mi oluyor yani? Gc olmaması ihtimalinde her yolu denemeye kesin karar verdik artık bu sene, E2 de seçeneklerimiz arasında ama maliyetleri iyi hesaplamak gerekiyor malum.

• ⭐⭐⭐

@dilaradiyebiri pasaport yoksa other travel document diyip ds260 doldurabilirsiniz.

• @mukeya, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@GYATist hocam avukat vs ücretlerin tahmini gideri E1-E2 vize türü için ne kadar bilginiz var mı ?

Henüz bir avukatla görüşmedim ama bir yorumda 7500$ ücret ve kişi başı 1500$ masraf yazıyordu.is planı ve evrak hazırlamak için.

• @waterman anlamıyorum bugün sabahtan beri telegramda 28 gün kaldı acele et çıkartman lazım diyenlerle doldu ister istemez şüpheye düştüm eğer kazanırsam aile üyelerimin pasaportu olmadığından sıkıntıya giricem diye. Ama kazandığımız gibi direk hepsine randevu almayı planlıyordum oysaki.. sizce ne olur ne olmaz hemen çıkarttırmalı mıyız pasaportları ?

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

60

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |