DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@Sedanur-Tunca-0 merhaba, high school degree’yi seçmeniz gerekiyor

• başvuru için fotoğrafı fotoğrafçıda çektirmiştim özellikle dedim greencard için falan zaten kendi de demişti ben özellikle ayarlayacağım diye tamam dedim şimdi içime kurt düştü kontrol edeyim dedim boyutları 750x750 yapmış göndermiş Allah dan daha başvuruyu yapmamıştım. Muhtemelen az da olsa elenen olmuştur

• ⭐⭐

@yenihayaletadam kontrol etmekle iyi yapmışsınız. Bu hatayı bilerek yaptıklarını düşünüyorum 😃

• @diablo_ercan valla açık konuşmak gerekirse bende öyle düşünüyorum

• ⭐⭐

@istanbuladami bu olumsuz fikirlerinizi burada yayıp bunların gerçekler olduğunu ileri sürerek insanları umutsuzluğa empoze etmeyin lütfen herkesin bir umudu var ve insanların çoğu hayalleriyle var olur... herkes biliyor neyin ne olduğunu bu oranları buradan açık ettiğinizde herkes '' aaaaa öylemiymiş vay be hiç şansımız yokmuş '' demiyor yani... everbody kere knows the details ver ver well dost sorry be happy 🙂

• ⭐⭐

@debbieLA77, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@istanbuladami bu olumsuz fikirlerinizi burada yayıp bunların gerçekler olduğunu ileri sürerek insanları umutsuzluğa empoze etmeyin lütfen herkesin bir umudu var ve insanların çoğu hayalleriyle var olur... herkes biliyor neyin ne olduğunu bu oranları buradan açık ettiğinizde herkes '' aaaaa öylemiymiş vay be hiç şansımız yokmuş '' demiyor yani... everbody kere knows the details ver ver well dost sorry be happy 🙂

hahahaha bi de yazabilsem neler anlatıcam klavyem bozuk :)))
    every body here knowa the details very very well, don't worry be happy :).

doğrusunu yazıyım bari de hem ukalalık ediyor hem ne yazdığını bilmiyor demesinler :)))

• ⭐⭐

yaptığım yazım hatalarından sonra bir şey öğrendim meğer bunları mesajı gönderdikten sonra da düzenleye tıklayarak düzelte biliyormuşum :))) hayat insana ne güzel şeyler öğretiyor 🙂

• ⭐⭐

bu saatlerde forumda çok mutluyum kendim yazıp kendim söyleyip kendim gülüyorum :))))

• ⭐⭐

Zillow'dan daha kullanışlı bi emlak sitesi buldum canı sıkılan olursa diye şuraya bırakayım 🙂 https://www.trulia.com/ Evin içine girip map'e tıkladığınızda school kısmına tıklayıp civardaki okulların puanlarını vs görebiliyorsunuz.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sytahmt canım abiciğim hevesin kırılmasın ama bu siteden haberi olmayan tek sensin galiba forumda herkesin haberi var. sana başka adresleri gösteren resim atıyorum şimdi
    1.jpg

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@sytahmt bu arada ev tutar tutma alacağın ilk masrafın bu resimdeki eşya olacak

2.jpg

• ⭐⭐

@ayvalik10 ahahahahahah eyvallah abi çok makbule geçti 😃 artık civardaki komşular yeni ev hediyesi borcam yerine bunu getirsinler 😃

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

başvuru için fotoğrafı fotoğrafçıda çektirmiştim özellikle dedim greencard için falan zaten kendi de demişti ben özellikle ayarlayacağım diye tamam dedim şimdi içime kurt düştü kontrol edeyim dedim boyutları 750x750 yapmış göndermiş Allah dan daha başvuruyu yapmamıştım. Muhtemelen az da olsa elenen olmuştur

Bu bir hata değil. Kare ölçülerde (In a square aspect ratio (height must equal width) olacak şekilde minimum 600x600 maksimum 1200x1200 olacak şekilde kabul edilmektedir. Aşağıdaki yazı resmî siteden alıntıdır.

Dimensions The image dimensions must be in a square aspect ratio (the height must be equal to the width). Minimum acceptable dimensions are 600 x 600 pixels. Maximum acceptable dimensions are 1200 x 1200 pixels. Please review photo requirements for specific dimensions.

• @debbieLA77 😄 böyle devam

• @gnollzy hocam ben kılvauz da
    Başvurunuzun bir parçası olarak dijital fotoğrafınızı yüklemelisiniz. Dijital fotoğrafınız:
     JPEG (.jpg) formatında olmalıdır.
     Dosya boyutu 240 KB’a eşit (kilobayt) ya da 240KB’ın altında olmalıdır.
     Piksel çözünürlüğü kare şeklinde (yüksekliği ve genişliği aynı) olmalıdır.
     600x600 piksel boyutunda olmalıdır.
    buldum

• @yenihayaletadam, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@gnollzy hocam ben kılvauz da
    Başvurunuzun bir parçası olarak dijital fotoğrafınızı yüklemelisiniz. Dijital fotoğrafınız:
     JPEG (.jpg) formatında olmalıdır.
     Dosya boyutu 240 KB’a eşit (kilobayt) ya da 240KB’ın altında olmalıdır.
     Piksel çözünürlüğü kare şeklinde (yüksekliği ve genişliği aynı) olmalıdır.
     600x600 piksel boyutunda olmalıdır.
    buldum

Bu konunun daha eski sayfalarını inceleyebilirsen 601x601, 700x700 gibi ölçülerde kazanan kişiler olduğunu ve fotoğraf mevzusunun fazla büyütüldüğünde görebilirsin. Dijital fotoğraflar için resmî makamın açıklamasını baz alarak ben yorum yaptım, daha önceden de kazanan kişiler olduğunu söyleyince bunun doğru olduğunu düşünüyorum.

• merhaba herkese,
    eşim ve kendim için ayrı ayrı başvurumuzu yaptık, artık beklemedeyiz.. Bir taraftan da kafama şöyle bir soru takılıyor, olurda çekilişte hak kazanırsak, 4 yaşında kızım var, malum oradaki ilk aylar oldukça zor.. ev, iş, alışma, v.s... kendi başıma olsam her türlü idare ederim de bu süreçte kızımın ve eşimin mağdur olmasından çok çekiniyorum. bu noktada şöyle birşey mümkün mü merak ediyorum ; ben gitsem , iş ve ev konularını çözsem 3-4 ay sonra eşimi ve kızımı alsam oluyor mu? yani burada bir hak kaybı oluşmaması için gözetilmesi, dikkat edilmesi konular nelerdir acaba?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@akcayonline selam ilk kim adına kazandıysanız o kişi giriş yapacak sonra diğer aile üyeleri sağlık raporundan itibaren 6 ay içinde giriş yapmalıdır. Size çıkarsa bu şekilde yaparsınız ancak eşinize çıkarsa ozaman eşiniz girmeden siz gidemezsiniz. Ondan dolayı 2 kişi giriş yaparsınız daha sonra eşiniz geri döner

• ⭐⭐

@akcayonline selamlar, @ayvalik10 hocamın dediği gibi hak sahibi eşiniz olursa, eşiniz giriş yapmadan siz giriş yapamazsınız bu durumda birlikte giriş yapıp eşiniz ve kızınız geri döner siz düzeninizi kurduktan sonra onları yanınıza alabilirsiniz. Hak sahibi siz olursanız; siz tek başınıza giriş yapabilirsiniz ancak sağlık raporundan itibaren eşinizin de 6 ay içerisinde giriş yapması gerekir.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

135

42.3k
Kullanıcı

4.5k
Konu

433.5k

| | | |