DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@waterman 10 ne abi 10'da işten mi çıkılır 😃 10'da ne bilim akşam yemeğinden kalkarsın falan 😃

• ⭐⭐⭐

@sytahmt ah ah sorma aktif olarak 5 -6 yıldır çalışıyorum hiç böyle erken saate çıkıp eve gitmisligim yok 😂😂

• ⭐⭐

@Lossantosdy yaa yapmayın arkadaşlar pasaport vs hikaye kilimci kör hasanın oğlunda bile pasaport var artık o bir ayrıcalık değil... çıkarsa zaten çıkar kısmet bu... asıl olay para... paralı olması gerek katılımın 15 dolar olsa mesela kimse o parayı vermez... yada hadi bizde katılalım bakalım çıkacak mı* kafasında olanlar sıyrılır bize o lazım...

• @debbieLA77 pasaportta bile başvurlar yarı yarıya düştüyse bunda başvuru 20-30 k ya bile düşer be 😂 😂 (ama tabi ki öyle bir şey söz konusu bile olmayacak sonuçta bu bir çekiliş ama keşke gelse tabi ki )

• @debbieLA77 Bence de pasaport zorunluluğu olmasa da sembolik bir rakam olmalı kişilerin niyetinin gerçek olduğunu biraz daha kanıtlama açısından. Bu tutarı karşılayamayacak kişiye de green card çıksa bile ne yazar..

Kesinlikle bir miktar daha adaletli olacaktır ancak ABD biraz tok satıcı gibi davranıyor bence bu konuda..

• ⭐⭐

@yenihayaletadam O , o zamandı şimdi artık pasaportu olamayan da koşup pasaport çıkartıyor merak etmeyin zaten olay pasaport değil 2 senedir türkiyenin durumu ve ekonomik kriz... adam cebindeki son para ile pasaportta alırdı yani... umutlu olun biraz pasaport falan filan bunlar bahane... çıkacaksa zaten çıkacak dediğim gibi şansın varsa 50 milyonda birde olsa sana çıkar 3 kişi katılsa 3 kişiden biri olamazsın şansın yoksa... diğer taraftan para ile başvuru bence 50 dolar vs olmalı ki hadi bi bakalım ne olacak diyen ve bu şekilde katılan olmasın... ciddiyeti görelim diye... şimdi adamlar bu ülkede süreceğime orada sürünürüm diyor ve bu sene ; yani dün gittim daha .... Fatihdeki pasaport kuyruğunu bir görseniz ,inanamazsınız... tüm türkiye kaymakamlıktaydı emin olun... yani uzun sözün kısası bu iş de umudumuzu kaybetmeyeceğiz çok kişinin katılması belkide şansımız olacak kim bilebilir ki :))

• @JesusLord tekrar hoş buldum çok teşekkür ederim. Fakat sanurım bu sene de dpi olayını arıyorlar. Yanlış mı biliyorum ama görselini atıyorum.Screenshot_20221011-131905_Chrome.jpg

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@vicente vesikalık resim alıyorsun idphoto4you programında ayarlıyorsun dpi çözünürlük boyutunu zaten otomatik olarak ayarlıyor hala nedir bu anlaşılmamazlık anlamıyorum Bu kadar basit bir hareketi çok büyük sorun yaptınız.

• @hsnnzknn
    Foto dosya adını Kubilay olarakmı değiştireyim yani ?

• Merhaba herkese, başvurumuzu az önce yaptık. Bizim ilk başvurumuz. Bu kadar heyecan yapacağimi düşünmemiştim. Şimdi eşimin bilgi kısmını doldururken soyadı kısmına adını isim yerine soyadı yazmış olabilirim ama hatırlamıyorum net olarak 😕 yani kadar çok heyecan yaptim ki , sanki vize görüşmesi gibi . Şimdi oldu bana çıktı bu hata sorun olur mu ? Bilgi rica edicem herkese bol şans dilerim....🍀

• @debbieLA77 umut her zaman var umutsuz bir hayat zaten olmaz 🙂 ama fazlası da zarar bence. Ben başvurumu yapıp unutacağım kendimi geliştirmeye çalışıyorum daha 23 yaşındayım ha çıktı çıkacak ile yaşamak çok zor olursa ekstra olur olmazsa kalan sahalar bizimdir 🙂

• ⭐⭐

@yenihayaletadam bence güzel şeyler olacak bu sene merak etme 🙂

• ⭐⭐

@Gönül-Özata :))) ya şimdi demezler mi sen daha adınla soyadını karıştırıyorsun... oralarda ne yapacaksın diye :))) şaka bir yana hayırlı uğurlu olsun... isim soyismi konusunda bir de fotoğraf konusunda çok hassas olanlar var mutlaka yorumlar gelecektir...

• @Gönül-Özata hayirli olsun hicbir sorun olmaz, sonradan formu actirarak duzeltme yaptirma sansi ve vakti oluyor.

• @ayvalik10 anlamadıgım veya büyüttüğüm bir şey yok dostum. Gönderilerimi okumadan yazmışsın.

• ⭐⭐

@sytahmt, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@waterman 10 ne abi 10'da işten mi çıkılır 😃 10'da ne bilim akşam yemeğinden kalkarsın falan 😃

ne akşam yemeği be ben 10da uyuyorum 😃 6da uyanırım 8de kahvaltı akşam 5 akşam yemeği 10 yatış 😃 hergün böyle 😃

@debbieLA77 çevremde 15-20 kişi pasaportsuzdu ve bizzat pasaport şartı olmadığı için başvurduklarını söylediler, senin benim gibi ciddi insanlar çıkartır anca, ayrıca hem pasaport şart olsun hem dediğin gibi ücrette olsun. en iyisi bence

• @debbieLA77 bu tarz hatalar cok oluyor ya sorun olmayacaktir hatta mulakat aldiginda bile guncelleme yaptirilabilir form uzerinde

• ⭐⭐

@turkishcowboy bende onu sorucam formu açtırmak nasıl oluyor

• Ben de başvurumu yapmış bulunmaktayım. Emeği Geçen @ayvalik10 'a da çok teşekkür ederim, herkese bol şans

• @debbieLA77 kazandiysaniz eger ve onemli olabilecek bir hata yaptiysaniz KCC ye mail atip actirma talebinde bulunabiliyorsunuz.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

43.1k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.7k

| | | |