DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@Biyom ben zaten aynısını yazdım prosedür böyle konsolosluk özellikle belirtiyor. Satmayın diyor

• @waterman evimi imkanı yok satmam zaten memurum burada ücretsiz izne ayrılacağım 1 yıl duruma göre değerlendireceğim sadece hani ev araba mali olarak onlar dikkate alıyor mu

• @ayvalik10 Görmedim pardon

• @Lossantosdy kardes seni ne zaman görsem forumda, foto muhabbeti oldu fotonn sal artik 600x600 hata yok elenmeyeceksin fotodan 😃 😃

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@goyro666 bitirdi artık o resim olayını şimdi ev bakıyor 🙂

• @ayvalik10 hahahaha evden cikarken her yeri 500 kere kontrol ettigine yemin edebilirim ama kanitlayamam 😃

• ⭐⭐

@goyro666, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@ayvalik10 hahahaha evden cikarken her yeri 500 kere kontrol ettigine yemin edebilirim ama kanitlayamam 😃

hahaha nokta atışı yaptın 😃 ya napim huyum bu engel olamıyorum, garanticiyim işte 😃 kötü bir şey mi..

• ⭐⭐

@ayvalik10 yine seni darlıcak bi soruyla geliyorum 😃 özelden yazmadım bilenler vardır belki 🙂 şimdi ben green carda başvuruyorum ya , seneye bu zamanlar turist vizesi ile gitmeyi düşünüyorum , şimdi konsolosluktaki görevli görecek green card başvurumu demeyecek mi bunun döneceği ne malum 😃 daha önceden hem green carda başvurmuş hemde turist vizesi ile giden varmı aramızda 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Lossantosdy gel gel bekliyorum seni

indir.jpg

turist vizesi pasaportunda basılı olan kişiler mülakata girince turist vizesini iptal edip green kart vizesini bastılar. Ancak green kart başvuru yapıp hem vize alan da var hem de sen green kart başvuru yaptın ondan sana ret veriyorum cevabını duyanlar da var ondan kesinlikle olumlu yada olumsuz cevap veriyorlar diye kesin yargı olarak kimse konuşamaz.

• ⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy gel gel bekliyorum seni

indir.jpg

turist vizesi pasaportunda basılı olan kişiler mülakata girince turist vizesini iptal edip green kart vizesini bastılar. Ancak green kart başvuru yapıp hem vize alan da var hem de sen green kart başvuru yaptın ondan sana ret veriyorum cevabını duyanlar da var ondan kesinlikle olumlu yada olumsuz cevap veriyorlar diye kesin yargı olarak kimse konuşamaz.

😃 resim iyiymiş 😃
    yalnız gelelim konuya bu cvp canımı sıktı şimdi 😕 tamamen şans işi yani ayrıca ben 2012de Danimarkaya gittim gri pasaportla 15gün kalıp oradan kara yoluyla Almanyaya geçtim 2gün kalıp döndüm bunu görürler dimi çünkü pasaportumu geri aldılar.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Lossantosdy pasaportunda ne varsa onu görürler vizelerin basılı olması gerekiyor yoksa özel bir sistem yok sen e devletten çıktılarını alabilirsin.

• ⭐⭐

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@Lossantosdy pasaportunda ne varsa onu görürler vizelerin basılı olması gerekiyor yoksa özel bir sistem yok sen e devletten çıktılarını alabilirsin.

e benim şuanki pasaportum yeni, bişey yok , pasaport çıkarırken görevli gördü diğer pasaportumu sordu yok dedim, bence onlarda görür.. ayrıca şu istanbuldaki konsolosluktaki meşhur görevli nick beyin bi videosu var bende bu green card ve turist vizesi hakkında sana özelden atayım mı burada paylaşsam sıkıntı olmasın sonra
    dipnot: e devlette çıkmıyor 2012 oldugu için galiba. emniyetten çıkarılıyormuş çıkartıcam onu zaten

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Lossantosdy

emniyete gitme listeyi aşağıdaki linkten alabilirsin. Bu sistem de zaten emniyetten çekiyor. Nüfus müdürlüğü pasaportunu görür vizelerini göremez. Ondan dolayı işini garantiye al aşağıdaki linkten almanı öneririm

• @ayvalik10 şimdi benim durum -
    aze kimlik: karataş
    tc kimlik : karatash (pasaportu esas aldıkları için)
    pasaport : karatash (ş'nin ing karşılığı olarak)
    benim anladığım kadarıyla doğum yerim aze olduğu için oradaki kimlikte ne yazıyorsa onu yazmalıyım ilk çekiliş başvurusunda- yani karatas- , sonra ds260 !a da pasaportumdaki karatash soyadını yazmalıyım.. ?! s' nin ing karşılığı çoğu yerde sh oldugundan bu karmaşam , yani ilk kura başvurusunda acaba s yerine ing karşılığı olan sh mi yazmalıyım yoksa s mi ?!
    umarım anlatabildim.
    tam diyorum anladım, sonra yine kafam karışıyor, sonunda size sorayım dedim. teşekkürler

• @piriyatel Evet gösterirsen dikkate alırlar. Ben istifa eder giderim diye düşünüyorum hocam.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@arzu-karataş senin doğum yerin azerbaycan olduğu için orada ki adı - soyadı yazacaksın özel bir yazım yapmana gerek yok eğer azerbaycan ülkesi çekilişten mahrum olsaydı karatas yazardın nasıl yazılıyorsa azerice de sadece ş ç ö ğ ü ı harflerini ingilizce olarak yazarsın bu kadar basit sh f okunur bu latince de yazılır

• ⭐⭐⭐

Şu nick beyi görmek istiyorum lütfen bana da videoyu atar mısın? Hayal ettiğim gibi mi acaba 😂@Lossantosdy

• ⭐⭐⭐

Ah benimde yok yarayan kanamız bu resmen. Umarım en kısa sürede sizde alabilirsiniz. @Lossantosdy

• ⭐⭐

Kemal amcaya üzüldüm. 60 yaşından sonra GC ile gençken gerçekleştiremediği yurt dışına yerleşme hayalini gerçekleştiriyor ama kendisi maalesef bu video çekildikten kısa bir süre sonra kanserden vefat etmiş.

• @Chromium, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

Kemal amcaya üzüldüm. 60 yaşından sonra GC ile gençken gerçekleştiremediği yurt dışına yerleşme hayalini gerçekleştiriyor ama kendisi maalesef bu video çekildikten kısa bir süre sonra kanserden vefat etmiş.

Hadi ya üzüldüm gerçekten 😞

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

123

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.4k

| | | |