DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Beykentli gerçek farklı illegale teşvik farklı.Forumun genel mantığı ve işleyişi bu değil kardeşim.

• @Beykentli Merhabalar, daha önce de bu konuyla alakalı beyanlarınızı okumuştum, eminim ki niyetiniz iyi lakin göstermiş olduğunuz yöntem(Bu postunuz için demiyorum, önceki postlarınızda açık açık beyan ettiğiniz konu için diyorum) konusu itibariyle suç teşkil ediyor ve bu suç bu platformda bahse konu suçu işlemeyi düşünmeyen biri tarafından işlendiği takdirde siz de başka bir suçtan suçlu oluyorsunuz farkında olmadığınızı düşünüyorum o yüzden kimsenin de etkilenmemesi ve bu suçun şüphelilerinden biri olmaması için eski postlarınızı revize etmenizi tavsiye ediyorum.*

Ek olarak bu süreci başarı ile tamamladığınız için şuan yaşamakta olduğunuz deneyimler de forum üyelerine faydalı olacaktır, Amerika ile alakalı edindiğiniz bilgileri, yaşadığınız tecrübeleri paylaşmanızı dört gözle bekliyoruz.

*Ayrıca bu konu birden fazla ülkeyi ilgilendirdiği ve taraflardan birinin diplomatik misyonu olduğu için eğer eksiğim varsa değerli forum üyelerinden bu konu hakkında eğitim almış kişiler tarafından düzeltilmesi uygun olacaktır.

• Bu ileti silindi!

• @Beykentli fakat biz Turkiyedeyiz,ülkemizde bulunan bir maddi varlığın vergisiz ve illegal bir şekilde ülke dışına çıkarılmasını bırak buna teşvik etmek ,önermek bile suçtur.Ayrica kanunu bilmemek mazeret sayılmaz yanlışınızda ısrar etmeyin artık.Umarim yeterince açıklayıcı olmuştur.

• ⭐⭐⭐

@İsmail-Burak-Akçakaya-0 avukatın size dosya taşımada katkısı ne olacak ?

• @Beykentli

Sn @Beykentli

ABD Yasalarina gore rusvet, sahtecilik, yabanci devletlerin memurlarina/calisanlarina rusvet vermek ve bunlara aracilik etmek, tesvik etmek suctur ve cezalari yasalarda tanimlidir. Bu ve benzeri suclar ABD vize basvurusu reddine, alinmis vizenin iptaline, sinirdisi edilmeye, vatandaslik basvurusunun reddedilmesine, benzeri yontemler kullanilarak cikar elde edilip alinan vatandasligin iptaline dahi sebep olabilir.

Yabanci bir ulkenin memurlarina rusvet veya cikar amacli baska yontemlerle kazanim saglama eylemlerinin gunu gelip de uluslararasi organize suclar ile iliskilendirilmesi olasiliginin da degerlendirilmesi gerekir.

Paylasimlarinizda yasadisi eylemleri ovecek, bu eylemlere yonlendirecek sekilde bahsetmemeniz, tesvik etmemeniz ve mesajlarinizda ilgili duzeltmeleri 03Mayis2024 TSI 17:00 itibariyle tamamlamis olmaniz icin YesilkartForum adina sizi uyariyorum.

Israrli bir sekilde yasadisi eylemlere tesvik iceren paylasimlar yapmaya devam ederseniz Forum'dan uzaklastirilacaksiniz.

• "Dv 2024 sohbet odası' her ne kadar kazanamamışta olsam kendimi buraya ait hissediyorum

• @newbie97 Tablodaki bahsettiğiniz 44.197 sayısı mülakatı tamamlanmış olanlar ile mülakata hazır olanların toplamı oluyor, Vize basılanlar için "issued" sütununa bakacaksınız. Yani şimdiye kadar 21.721 vize basılmış.
    Tablodaki sayılar vize sayısını , parantez içindeki sayılarda dosya sayısını gösteriyor.

• @Fırat-ERKAL, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@newbie97 Tablodaki bahsettiğiniz 44.197 sayısı mülakatı tamamlanmış olanlar ile mülakata hazır olanların toplamı oluyor, Vize basılanlar için "issued" sütununa bakacaksınız. Yani şimdiye kadar 21.721 vize basılmış.
    Tablodaki sayılar vize sayısını , parantez içindeki sayılarda dosya sayısını gösteriyor.

Hocam çok az değil mi? Sanki şimdiye kadar verilen en düşük vize sayisi gibi geldi.

• @mehmetcan93 current çok yavaş gidiyor şuan EU için 21k

• @hsn-kartal, içinde söyledi: DV2024 Sohbet Odası

@mehmetcan93 current çok yavaş gidiyor şuan EU için 21k

Siz dosya taşimayi denediniz mi?. Bu sene gerçekten hiç iyi birşeyler okumadim açikcasi çiksa bile sevinç gerçekten çok kısa sürücek çünkü cn çok düşük ise değil ise taşimak ile uğraşmak gerek. Her şekilde 2x stres... 😞

• @mehmetcan93 current olamadım malesef ,çabalarım oldu sıraya girdim diye düşünüyorum

@mehmetcan93 current olamadım malesef ,çabalarım oldu sıraya girdim diye düşünüyorum

Hayirlisi olsun diyelim. Umarim current olabilirsiniz current olursaniz dosyanizi direk taşiyin. (tabi yapabilir iseniz) .Şimdiden herşeyin hayirlisi olsun.

• @mehmetcan93 23k ile current olamazsak eğer nasipte yokmuş diyeceğim

@mehmetcan93 23k ile current olamazsak eğer nasipte yokmuş diyeceğim

Sizi takip ettim hocam inşallah güzel gelişmeler alirsiniz. iyi geceler dilerim güzel bir haftaniz olsun.

• @mehmetcan93 iyi geceler hocam.Insallah herkes kalbindekine kavuşur..

• @hsn-kartal teşekkürler kartal ne yapıp edip taşımam gerekiyor o zaman bu şans bir daha gelmez

• florida yolcusu kalmasın flordia floidaaa hadii florida 🙂

• @shadow-sharks-0 New York'tan geçer mi:)

• Güzel bir video olmuş evin fiyatı gayet güzel, şehir hakkında detaylı bir araştırma yapılabilir bir kaç kişiden daha duymuştum north carolina

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

70

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.6k

| | | |