DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bu 2’nci başvurum ve bu sene çok umutluyum. Tek pişmanlığım 23 yaşında başvurmaya başladım keşke 18 yaşımda başlasaydım.

• ⭐⭐⭐

Ben son gün totemini yapıyorum resimlerle kesin bana çıkacak 🎉🎉

images (17).jpeg

1. Başvuru Rusya'dan selamlar. Bol şanslar dilerim herkese.
  • ⭐⭐⭐

@Zelene ablaa onu bende bilmiyorum canan saraya sordum video altında çocuklarımız yaşıt onla çünkü, dedim işte ne zaman kreşler ücretsiz şartlar neler falan diye bakalım belki o konuda bi video gelir bekliyoruz gelmezsede gidince ben çekerim 😂

• %97.5 çıkmayacak, sırf pasaport için çıkarsa yaşarım zaten gemide çalışıyorum, 5 seneyi doldurur sonra vatandaş olup ülkeme dönerim ben seviyorum ülkemi, gurbette kalmayan anlamaz dediğimi, tabi ekonomik durumu olmayanlara birşey diyemem...

• Günaydınlarrrr burası 1 saat sessiz kalmış buna dayanamam😅 bu saatte “greencard” diye hortladım. İki saat daha uyusaymışım iyiydi. Bugün hızlı geçsin diye sabahtan arkadaşımla kahvaltıya gideceğim, öğledensonra da evde işlerimi yaparım. Zaten küçük bir insan var bizde, o sıkılmaya izin vermez. Güzel bir gün olsun, su gibi akıp geçsin, hayırlı haberler gelsin. Bütün forumdaşlara günaydın ve selam olsun.

• Bir de, dün kalabalık saatte bir AVM’ye gittim, şansıma girişe çok yakın yerden bana yer verircesine bir araba çıktı. Aklımdan geçen: “inşallah şans pointlerimi bu park yeri için harcamamışımdır” 😂

• Günaydın herkese büyük gün bugün 🎉 Bir cumartesi günü çocuklar uyuduğu halde 5.30 da uyanmamı sağlayan çekilişe selam olsun 😅 Umarım bugün buralar Gc Pozitif yazılarıyla dolar taşar ve hep birlikte sevincimizi paylaşırız. Kendime çıkmasa bile çıkan herkes için yürekten sevineceğim, eminim. Şimdiden herkese bol şans 💪🏻🙏🏻🤩

• You have been randomly selected!

İnşallah herkes bu mesajı görür!

Saatler kaldı geliyor gelmekte olan 🙂

• olurmi oliirr 😉

• @dytmelek benide uyku tutmadı nedendir bilmiyorum 🤨

• bugün birşey olacaktı ama neydi?
    bir türlü hatırlayamadım?😂

• @birisi, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@dytmelek benide uyku tutmadı nedendir bilmiyorum 🤨

Neden acaba ya, ben de unuttum ne vardı bugün 😅😬🙈🙊 akşam 7den sonra hatırlarız belki🤔🤫😬

• @dytmelek tabi tabi o zamana kadar bir dost hatırlatır diye umalım 😇

• @blacksah, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bugün hatırladım. Eşim ve bende başvurmuştuk. Ne çabuk geçmiş zaman. İyi şanslar herkese...

Arkadaşlar dün yatmadan 10 dakika önce ve kalktıktan 5 dakika sonra yani toplamda 15 dakika çekilişe katıldığımı unuttum. Ne çabuk geçmiş zaman 😂😂Otomatik olarak bende bugün hatırlamış oluyorum yani. Yeterlimi Greencardı kazanmak için 😂🤠😂🤠😂

• @OrlandoGücü kardeş ""sen gönüllerimizin kazananısın". "gönüllerimizi kazanansın"
    (umarım gerçekten kazanırsın)

• @birisi Gönüllerin kazananı olacak ne yaptım kardeş deme öyle. İnşallah sizlere çıkar

• @abrakadabra H1B vizesi için kendinize sponsor bulduktan sonra, mülakata girmeden önce çekilişe katılmanız gerekiyor. H1B için yıllık bir sınır var, bu sınırdan çok daha fazla başvuran olduğu için rastgele seçim yapılıyor, çekilişten kastım o. Ret edilen başvurulardan ötürü yıllık kotada açık kaldığında, 2. bir çekiliş de olabiliyor. Bu sene Temmuz sonu/Ağustos başı böyle bir durum bekliyorum.

• @dytmelek yarın analar günü onun içindir.

• @OrlandoGücü, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

@blacksah, içinde söyledi: DV2023 Sohbet Odası

Bugün hatırladım. Eşim ve bende başvurmuştuk. Ne çabuk geçmiş zaman. İyi şanslar herkese...

Arkadaşlar dün yatmadan 10 dakika önce ve kalktıktan 5 dakika sonra yani toplamda 15 dakika çekilişe katıldığımı unuttum. Ne çabuk geçmiş zaman 😂😂Otomatik olarak bende bugün hatırlamış oluyorum yani. Yeterlimi Greencardı kazanmak için 😂🤠😂🤠😂

Bence olmuş. 7000lerde case number uygundur. 🦋

Eşimizi Orlandogücü’ne yazdırabiliyo muyuz?

Benzer Başlıklar

• 22394
  • 22189
  • 6
  • 133
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

564

41.4k
Kullanıcı

4.4k
Konu

429.1k

| | | |