DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Cancan kendisi mezun şuan öğrenci değil maalesef.

• @bernat burada turist vizesi en mantıklı ve en olası çözüm gibi gözüküyor sadece onu denemekte fayda var

• İyi akşamlar ilk defa foruma yazıyorum yanlış bişey yapıyorsam affola .2023 DV kazananıydım ama şimdi mağduru olduk.psikolojik olarak eşimle birlikte bitik durumdayız.son bir kurşun dosya transfer için dominiğe gitmiştik oradayken süreci biranda bitirdiler. turist vizesine başvurmak istiyoruz.mülakat esnasında nasıl davranmamız gerekiyor’ işin püf noktaları neler konuyla ilgili görüş ve önerilerinizi bildirirseniz çok memnun olurum.

• @R-Mutt, evlenme planınız olduğu için siz ilk girişi yaptıktan sonra re-entry permit alarak 2 yıl Türkiye’ye dönüp (yanında olduğunuzu gösterip) hem moral olarak hem de turist vizesi, iş sponsoru bulma yada greencard sonucunu bekleme döneminde fiilen destek olabilirsiniz. Herhangi bir gelişme olursa beraber ABD’ye gelebilirsiniz. Gelişme olmaz fakat bu süre zarfında evlilik gerçekleşirse sponsorluk şartlarını kendiniz için oluşturup kendiniz bizzat sponsor olabilirsiniz.

• @Knyldrm bağlantı metni öncelikle geçmiş olsun, sizler adına üzüldüm, bu başlığı inceleyiniz. Fakat Ankara randevuları kapatmış durumda full dolu (2024 dahil) şuan için erken İstanbul 2024 Kasım ayına boş günler var.

• @ebaris86 bilgilendirme için teşekkür ederim

• @R-Mutt EB2 NIW Araştırır mısın , belki işene yarayabilir

• Herkese merhabalar.
    Önümüzde ki yıl içerisinde, randevu alıp aşısını olmuş kişileri geri çağırma gibi bir durum söz konusu olabilir mi?
    Hala yaşadıklarıma inanamıyorum da..

• @iyilikyapveiyilikbul DV2023 süreci sonlandırdılar. Bu şekilde bir dönüş yapılmayacaktır.

• @iyilikyapveiyilikbul Maalesef DV2023 süreci bitti.

• @iyilikyapveiyilikbul keşke, ama maalesef süreç bitti. Hepimize çok geçmiş olsun. Başka imkanlarla şansınız bol olsun

• Arkadaşlar merhaba öncelikle 2023 şanslısıyım demeye dilim varmıyor ama bir nevi öyle neyse bu yorucu yıpratıcı sürecin sonucunda hepbirlikte olup bununla ilgili kazanılmış olan hakkımızı savunmak için adli süreç başlatabilir miyiz bununla ilgili yapılanlar yada yapılması gerekenler hakkında bilgisi olan var mı

• ⭐⭐⭐

@Taylan-Elik kazandığınızı öğrendiğiniz sayfayı okuduysanız orada belirtiliyor çekilişi kazanmış olmanız vizeyi ya da mülakat alabileceğinizi garanti etmez diye. Maalesef bu yüzden sizin yararınıza sonuçlanabilecek bir dava elinizde olmayacak

• Bu ileti silindi!

• @iyilikyapveiyilikbul

Maalesef DV2023 süreci kotanın dolmasıyla sonlanmış oldu.

• Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   ayvalik10 ayvalik10 
  • Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   tufank tufank 
  • Bu başlıktan bahsedildi. Kullanıcı:   ayvalik10 ayvalik10 

• @Famel paylaşımınız için teşekkürler. Sizin AOS yapıp alamama nedeniniz tam olarak kotanin dolmasi yani AOS için Amerikaya gec gidip basvuruyu gec yapmaniz mıydı? Geçmiş olsun saglik olsun

• @ayvalik10 hocam başvuru için fotoğrafları çektimde emin olamıyorum size yollasam mesaj kısmından kontrol edebilir misiniz?

• Başvuru sitesinde fotoğrafın uygunluğunu test edebilmeniz için online tool bulunuyor buradan gerekli işlemi yapıp emin olabilirsiniz. @ssanver

• Mülakatı onaylananların alındığı amerika grubuna giriş linkini paylaşabilecek var mı?

• merhaba arkadaşlar dv2023 kazananıyım temmuzda mülakatm onaylandı ama aralık 25'te ilk girişimi sağlayacağım. 4 aylık bir süre geçtiği için havalimanında ekstra karşılaşabileceğim bir durum söz konusu olabilir mi? mülakatta verilen belgeler dışında başka herhangi bir belge istenir mi? adli sicil kaydı vs? benim gibi geç giriş sağlayan arkadaslar varsa fikirlerini paylaşırlarsa cok sevinirim. teşekkür ederim.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

206

42.0k
Kullanıcı

4.4k
Konu

431.4k

| | | |