DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • Yasaklı

Bu ileti silindi!

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hayallerabd herkesin gönlü orada @ibrahimasar abiminde ama pahalı başlangıç için hiç uygun değil bizler için malesef dolar kuru yüzünden.

aaaa senin de mi? 😃 o zaman Tampa geçiş yeri olarak mı düşünüyoruz, kur farkını ortadan kaldırana kadar? 😃

• @Rhonster işte beklediğimiz hareketler.. 😃

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hayallerabd bak sizler için gizli gizli sayfalarda gezip türkiyeden giremediğiniz sayfalara dalıp Tampa için bilgiler çıkarttım.

• @Rhonster Tesekkür ederim

• ⭐⭐

@Old-Traveler, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

Ben GC kazandi isem USA da bulunuyorsam basvuruyu buradan baslatir isem TR deki ailem icin nasil islem bir yapacagim? Bilgisi olan var mı? Formda var isede ben bulamamis olabilirim. @crazycells

AOS sürecini başarıyla tamamlayıp vizenizi aldığınızda aile bireyleriniz için istisnai bir durum oluşuyor. Eğer vize ve yeterli zaman kaldıysa onlar da bulundukları ülkede mülakata girebiliyorlar.

Bu şekilde sonuç alınamazsa tek seçenek ABD’den aile birleşimi süreci başlatmak.

• @goblis Tesekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐

@hayallerabd Abd'nin en büyük 18. Metro alanı
    "Pro: So. Many. Festivals." Sunset Music Festival- Tampa Bay Pride Parade - Halfway There Festival of Beer - Mayor's Mac and Cheese Throwdown - The Gasparilla Festival of the Arts ve çok daha fazlası "Tampa is a lively and diverse city, and it hosts plenty of festivals that celebrate it as one." (ayrıca daha bir çok küçük etkinlikte varmış).
    Pro: Historic Ybor City: tarihi Ybor City bunu ayrı başlıkta anlatabiliriz merak eden araştırsın 😃
    Pro: Rent Prices : "Compared to other major cities, Tampa is extremely affordable. The median rental prices of a one and two bedroom are $1,100 and $1,340, respectively. This means rental prices in Tampa don’t even break the top 40 most expensive in the country, so you’ll have some extra cash to spend on the things you want." diğer büyük şehirlerle kıyaslandığında Tampa çok daha makul diyor. Ortalama ev kiraları 1100 dolar ile 1340 dolar arasıymış.
    Pro: Local Watering Holes Galore : eğlence hayatının canlı olduğundan bahsediyor 😃 malesef ingilizcem çok detaya yetmiyor kısaca böyle işte 😃
    Pro: You Can Be a Pirate for a Day : Gasparilla festivalinde korsan olabilirsin evet bildiğin korsan 😃

Gel Gelelim eksilerine
    Con: Poor Public Transportation Options : kısaca Houston gibi araba şart gerçi abd nin geneline şart belli başlı Metro alanları hariç.
    Con: Risk of Tropical Storms : böyle yazmış bu site ama resmi verilerden bildiğimiz üzere 2013 ten beri sadece IRMA kasırgası vurmuş şehri.
    Con: The Humidity : sıcak ve okyanusa kıyısı olan eyaletler ve şehirlerin genel problemi olan Nem. Mayıs ayından Eylül Ekim ayına kadar yağmur sezonuymuş bu zaman aralığında kamp ve hiking yapma ihtimalimizin düşük olduğunu belirtmiş.

• ⭐⭐

@HAYAT, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Zelene Kimseyi dinlemeyin bana da hep öyle söylediler çocuk 4. gün gözünü hastanede açtı inat etti hiç yemedi

Yaa yok yapmam öyle birşey eşim bile aynı düşünüyor alternatif vermeyelim yer diye geceleri hala mama istiyor uyumadan önce

• ⭐⭐⭐⭐

@hayallerabd ne desem yalan olur Tampa'ya bağlandım ben galiba 😃 şehiri daha görmedim net birşey diyemeyeceğim ama benim şehrimmiş hissi veriyor bana 😃

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@gariban soru cevap olayında hatta bu başlık benim soruma karşılık koydu ve cevapladı. Biz 4 defa tayin yapmış kişileriz. Senin gibi olayları çok yaşadık. Ben özel sektör eşim öğretmen ondan. Kendisi de çok iyi biliyor yaşayacaklarını ama dediğin gibi başına gelsin. Ondan sonra bakarız.

@Amerika-Sohbetleri Sanırım bu konu ile ilgili tüm deneyim ve ikna yolları fikirlerinin olduğu yeni bir video ya ihtiyaç var ☺

• ⭐⭐⭐⭐

@hayallerabd part 2 geliyor hazır mısın ?

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hayallerabd ne desem yalan olur Tampa'ya bağlandım ben galiba 😃 şehiri daha görmedim net birşey diyemeyeceğim ama benim şehrimmiş hissi veriyor bana 😃

@Rhonster Tampa resmen platonik aşkımız oldu

• ⭐⭐⭐⭐

@Hyller aynen öyle abla oraya bir girelim kimsenin pişman olacağını sanmıyorum 😃

• Bune yahu Tampalılar dolmuş buraya Aloo Houston alo Houston cevap verin, cevap verin.
    @ibrahimasar neredesin eski form men.
    Houston sinyal zayıfliyor baglantiyı kaybediyoruz.

• Yasaklı

1 yıldır evden çıkmayan adam semtin gençlerinin gazına geldim. Serseriye bağladım. 🤣🤣🤣

Tiplere bak şunların 🤣
    31B9DD6F-EF2B-4FA7-99FE-C1092FCB3ECA.jpeg

• ⭐⭐⭐⭐

@Old-Traveler kendisi Tampa'lı abi yanlış sinyal gönderdin 😃 @ibrahimasar

• şafak olmuş cart curt coni moni zart zurt samsun

• ⭐⭐⭐⭐

@Chandler samsun 55 ula

• @Rhonster Bunadım ben artik arkaşlar. Yas 44 kim ne dedi kariştiriyorum sanirim. 🤣 Aslinda Boca Ratonda fena yer degil hani biraz pahali ama guzel. Daytona da olabilir. Bak şimdi FL de gözume guzel gorünmeye başlamadı değil hani.

• @Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@Chandler samsun 55 ula

ciddi olamazsın 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

146

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

437.1k

| | | |