DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @justozkan ABD alım gücü ve geri kalan tüm refahada sahip olsa bu ülke, yine de gitmek isterim hocam. Benim gitmek istememde ki asıl sebep bu ülkenin sahip olduğu tehlikeli kafa yapısı, zihniyet öylesine çökmüş durumda ki o yüzden tahammül seviyem gitgide düşüşe geçti. Ekonominin de etkileri var ancak güncel sosyolojik etkileri daha fazla

• günaydın herkese biz başvuru yaparken fotoğrafçı ayarladı resimleri sitede kabul etti sorun yok diye düşündük ama sonra ben inceledim pikseli fazla olduğunu gördüm 1200 en fazla ama bizim 1500 falan sizce bu elenme sebebimidir teşekkürler

• bu arada küsmüştüm ama kazananları gördükçe pes etmek yok diye düşündüm kızım daha ilkokula yeni başladı onun için başvurmaya devam edicez artık

• ⭐⭐

@Uçan-hollandalı Aynen birinci öncelik ekonomik problemler değil. Ülkenin dengesi son 10-15 yılda aşırı derecede bozuldu. Bu dengesizlik ancak isteyerek yapılır. Bakalım nerelere vardıracaklar.

• Günaydın DV2026'yı sabırsızlıkla bekleyen forum dostları. Odadaki ilk iletimi yazayım.Çok bekledik, umut ettik, hayal ettik. Bu sene de olmadı. Hem de kendimle birlikte beş kişiydik ve hiçbirimiz kazanamadık. Tüm umut kırıcı haberlere ve durumlara rağmen peşini bırakmayacağız. İçimizdeki kazanma azmi giderek körüklenecek ve gidene kadar maddi ve manevi birikimlere devam edeceğiz. 'Kahverengi dallardan pembe çiçekler açtığına göre ümitsizliğe gerek yok.' demiş şair. Her zamanki gibi yine buradayız.. Abd sokaklarındayız.. @hadi-BE hadi hocam buraları yeşillendir

Houston.jpg

• Günaydın arkadaşlar iyi bir hafta dilerim herkese

• Günaydın herkese ..Her yıl yeni şans , denemeye devam..

• ⭐⭐

Herkese günaydın!

• 4 mayıs 19.01 de sonucumu öğrendim ve anca kendime gelebildim 😂 herkese merhabalar seneye için yavaştan yerimizi alalım

• arkadaşlar bilen biri cevap verebilirmi 720*1500 müş bizim fotoğraflar bu elenme sebebimiydi aklıma takıldı malesef

• ⭐⭐

@Ecehzr sistem kabul ediyorsa sorun olmuyor

• ⭐⭐

@Ecehzr 600x600 olması ve belli bir dosya boyutunun altında olması lazım. Yoksa zaten sistem kabul etmez. Bu ebatlarla fotoğraf yüklediğinizde hata almanız gerekirdi diye biliyorum.

• @newbie97 teşekkür ederim umarım öyledir bir dahaki sefere daha dikkat edicem

• Yeni bir dv bekleme sürecinden herkese merhaba.. Günaydin.. 🙂

• @Riethian şimdi aynı resmi düzenle dedim konsoloğun sitesinde kendisi kırptı ve 600*600 oldu acaba sistem de fotoyu ekleyince kendimi kesiyor bilemedim yani öyle olsa kabul etmezdi belkide

• Yerimizi alalım bakalım

• ⭐⭐

@hdemircanusa Aaa, senin ne işin var burada?
    Demedim mi aylar önce "gel 2026'ya geçelim şimdiden" diye 🙂

• @hasnotben yaaa ben bu odada göremeyince kazandı herhalde demiştim içimden sevinmiştim

• @siraysessiz Kazansaydım da bu odaya gelirdim emin ol :))

• ⭐⭐

@siraysessiz Sayaç aklıma geldikçe tansiyomun düşüyor 😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

102

42.9k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.2k

| | | |