DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@sunrisesunset bu gidişle 6bin bile kurtarmayacak gibi gözüküyor. Dv23 de 15bin civarıyla kapatan ankara dv24 için 7kya ulaşabileceği bile belli değil. Dv25de bu düşüş devam ederse 3-4K üzeri bile riskli olabilir

• @Emre-Kurtulmuş büyük oyunu çözmüş gibi davranmak istemiyorum ama sanki bize özel bir durum gibi, inşallah şu turist vizesi dosya taşımaya olanak sağlayan yeni yönetmelik olayı gerçekleşir de ankarayı beklemek durumunda kalmayız.

• ⭐⭐

@rnc Evreni dinleyen kim

Parasıyla değil mi 😂

• ⭐⭐

Cümleten hayırlı bayramlar bir bayrama daha geldik bu bayram şükürler olsun ki akrabalardan uzağım yine

• @newbie97, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Cümleten hayırlı bayramlar bir bayrama daha geldik bu bayram şükürler olsun ki akrabalardan uzağım yine

Sanada iyi bayramlar 🙂

• ⭐⭐

@rnc Forumda bayramlaşacak kişi kalmamış 😁

• @newbie97 Ben kaldım efendim ben kaldım 😅İyi bayramlar

@rnc Forumda bayramlaşacak kişi kalmamış 😁

Biz bize yeteriz efendiler.😂

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@sunrisesunset bu gidişle 6bin bile kurtarmayacak gibi gözüküyor. Dv23 de 15bin civarıyla kapatan ankara dv24 için 7kya ulaşabileceği bile belli değil. Dv25de bu düşüş devam ederse 3-4K üzeri bile riskli olabilir

Hani turist vizesi falan vermemelerini bir şekilde kalıba sokalım diyelim, yeşil kart mülakatları neden böyle sayılara düşmüş ? Bir bilgi var mı ? Çok çok aşırı yoğunluk mu var niye yani ?

• ⭐⭐⭐

@Harpy-Eagle resmi olarak açıklanan bir neden yok ancak benim tahminim Amerikada artan Türk nüfusu nedeniyle sayıyı aşağıya çekiyorlar. Çekilişten çıkarma haklarını kullanmak yerime böyle bir çözüm yapmışlar bence

• Herkese iyi bayramlar

• Günaydın forum ailesi, iyi bayramlar.

• @elektra, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Günaydın forum ailesi, iyi bayramlar.

Günaydinlar iyi bayramlar 🙂

• Her şeyin giderek kolaylaştığı bir döneme girmek umuduyla iyi bayramlar 🌹

• Herkese iyi bayramlar

• ⭐⭐

@rnc Bütün koçu kadın halimle 36 parçaya böldüm buzluğa attım

Şimdi amerika düşünsün.

😂

Şimdi amerika düşünsün.

😂

oh oh afiyet olsun bol bol yersin artik 😂

• ⭐⭐⭐

@Psychologist-0, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

2025 talihlisiyim. burada kendimi yazdırmam gereken bir liste var mı?

DV2025 Aşamaları olan başlığın ilk iletilerini okuyun. Orada excel listesi dahil süreçte ne yapmanız gerektiğine dair her şey var.

• ⭐⭐⭐

@Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@Harpy-Eagle resmi olarak açıklanan bir neden yok ancak benim tahminim Amerikada artan Türk nüfusu nedeniyle sayıyı aşağıya çekiyorlar. Çekilişten çıkarma haklarını kullanmak yerime böyle bir çözüm yapmışlar bence

Engel oldukları 1000 kişi, kaçak giren binlerce kişi… Engel olduklarını ülkeye soksalar belki onların ekonomiye katkıları, kaçakların gerdiği zararın önüne geçecek. Hatta belki yasal olarak gelmeyi kolaylaştırsalar kaçak geçişler azalacak.

Kaçak geçmenin maliyeti de az değildir diye düşünüyorum. Adam o parayla işçi olarak veya yatırımcı olarak bir vize alma ihtimali olsa o yolu deneyecek belki kaçak geçmeyecek.

Herkese vize vermeseler de herkese umut versinler en azından, belki insanlar “başka çarem yok” diye düşünüp kaçak geçmezler.

• ⭐⭐⭐

@newbie97, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

Şimdi amerika düşünsün.

😂

Amerika’ya geldiğinizde pek zorlanmayacaksınız o zaman 🙂

Amerika’da kadın erkek insanlar çok güçlü bence ya. Tuhaf geliyor ama dikkat ediyorum bu duruma geldiğimden beri. Hatta ben kendimin bile güçlendiğini hissediyorum. Ya da belki sadece premsesliğimi Türkiye’de bırakmışımdır gelirken 😅

Daha dün gördüm. Yaşlı bir teyze, zayıf, biraz da kambur, 2 koli 24lü içecek taşıyordu. 10-15 kilodur o 1 koli içecekler.

Hiç unutmam yeni geldiğim zamanlardı, arkadaşım birine 24lü su (12+ kg) teslimatı yapmıştı. Kadın içeriden kucağında tosun gibi bir çocukla çıktı. Benim 2 elimle tutarak taşıyabildiğim o suyu sanki elinde çocukla yerden çorap kaldırıyor gibi aldı koltuk altına koydu gitti evine. Hiç de zorlanıyor gibi durmuyordu.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

125

43.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.4k

| | | |