DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• misal green card çıktı diyelim chicagoyu önerir misiniz. hem ulaşımı kolay olduğunu gördüm ufak bi meblağ ile gidildiğinde zorluk yaşanır mı?

• @Murat-4, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295
    -- hayat çok sıkıcı
    -- hayat sıkıcı değil paran yok şevket
    bizi anlatan böyle bir karikatür var.

Ya hocam daha 1.5 yila kadar para sorunum yoktu ki. istedigim herşeye sahip olabilecek birisiydim. Şuan yok gerçi ama para ile alakali bir durum degil benimkisi 🙂

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@gtx295 havalar soğuk olmasaydı sana tek tavsiyem tüplü dalış yapmandı. Dalış hocasıyım ne zaman senin gibi olsam hemen deniz kenarına soğuk olduğu için kaçarım. havalar ısınınca da dalışa giderim. çünkü deniz rahatlatır. istanbulda boğaz turu yapan gemiye binersin yada adalara kaçarsın

• @gtx295 para sorunlardan birisi sadece belkide en önemlilerinden birisi, senin sorunlarıda az çok biliyorum tahmin ediyorum benzerleri bende de var, bana öyle geliyorki milyar dolarlık olsam yine sıkılırım ama daha az sıkılırım. 😂

• @ayvalik10 aklıma gelmişken akıntıda nasıl yüzüyorsunuz, yorulup kendini bırakma olmuyormu

• @Murat-4, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 para sorunlardan birisi sadece belkide en önemlilerinden birisi, senin sorunlarıda az çok biliyorum tahmin ediyorum benzerleri bende de var, bana öyle geliyorki milyar dolarlık olsam yine sıkılırım ama daha az sıkılırım. 😂

Ya hocam cok paraya inan ihtiyac yok. Hayatini rahat birsekilde idare edebilecek her yil tatile gidebilecek miktar yeterli olur. 🙂 iyi bir evin araban vs olsun yeter 🙂

• ⭐⭐ Yasaklı

@gtx295 Buna kesinlikle katılıyorum. Belirli bir yaşa kadar çok zorluk yaşamış geçirmiş bir insanın bir süre sonra hayattan öyle çok büyük istekleri beklentileri de olmuyor. Başını sokacak bir ev, her yıl, senenin stresini atmak kafa dinlemek için GÜZEL ve KALİTELİ bir tatil yapabilmek ve finansal özgürlük. Bu kadar aslında her şey.

• @gtx295 para derken bahsettiklerini yapacak kadar olsa yeter zaten, 🙂 Türkiye de şuan onları yapamayan milyonlar var ki yapılamaması çok sorun yaratıyor, sana bir de şiir paylaşım, tek derdimiz para değil.

beni de kırdılar içimden kırdılar
    karanlık camlardan sular akıyordu
    şimşekli bir boşlukta saat vurdu
    beni de kırdılar belki yalnızdılar
    belki onların da çocukluğu yoktu
    bütün şarkılara kapalıydılar

-Attilâ ilhan

• @Murat-4 Keşke tek derdim para olsa 😃

• ⭐⭐

Sonuçlara 55 gün kalmış. Giresun plakasına yani memleketime çok az kalmış 😄

• @lawyergirl, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Sonuçlara 55 gün kalmış. Giresun plakasına yani memleketime çok az kalmış 😄

Plakalari saymaya başladik....

• ⭐⭐

Plakaları saymaya başlayalı çok oldu... Asıl aksiyon ramazandan sonra başlayacak.

O gün o saat gelince vallahi de billahi de alacaklı gibi gireceğim o siteye, alacağımı da almadan çıkmayacağım ahanda buraya yazıyorum 😁

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Plakaları saymaya başlayalı çok oldu... Asıl aksiyon ramazandan sonra başlayacak.

O gün o saat gelince vallahi de billahi de alacaklı gibi gireceğim o siteye, alacağımı da almadan çıkmayacağım ahanda buraya yazıyorum 😁

Hadi inşallah. İnşallah çok isteyen herkese çikar. Burada herkesi mutlu görmek güzel olur.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Murat-4 ilk girdiğin zaman akıntıya karşı gidersin çünkü kuvvetin yerinde ancak dediğin gibi geriye dönerken de bırak kendini deniz götürsün seni.

• ⭐⭐

@ayvalik10 Tam benlik iş valla, epey hoşuma gider öyle şeyler ama tabi tüplü dalış. Yoksa ben hayatta nefesimi tutamam. Birde yanına zıpkın olunca tadından yenmez 😁

• Sonu çok iyi azicik gülelim... 🙂

• Karadenizin hirçin dalgalari geliyor dedi adam ya çildiricam dbdjskskksks

• Maslow pramidinin en alt basamağında dahi yerim yok. Maslow, pramidin altına "sadece nefes alabilenler" diye yeni bir basamak çizmesi gerek bence.

• @mcvk, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Maslow pramidinin en alt basamağında dahi yerim yok. Maslow, pramidin altına "sadece nefes alabilenler" diye yeni bir basamak çizmesi gerek bence.

Bak ben şunu biliyorum insan gerçekten birşeyler başarmak isterse başariyor. Tamam bazi şeyler zor ama hiçbirşey imkansiz degil.
    Kendim çok şey başardim kendimden biliyorum.

Benim önceligim para degil hiçbir zaman olmadi. Sadece birşeyleri başarmak için bir araç.

Sevdiklerim için her kuruşumu feda ederim.. 🙂

• @ayvalik10 bazıları kendini kuzguncuktan bırakıyor akıntıya üsküdardan çıkıyor, üsküdardan bırakıyor salacaktan çıkıyor, boğazın soğuğu falan nasıl duruyorlar bilmiyorum, ben kesilirim, demek ki idman meselesi.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

152

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.5k

| | | |