DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @Yusuf-Kurt Wat için iyi bir şirketle çalıştığına emin ol. GNO yüksek tut. İngilizce b1 olsun en az. Alırsın vizeyi.

• @celica Gelişim için 😃 Erasmus farklı milletlerden insanlarla tanışmanı bilgi alışverişini ve eğlenmeyi sunan ve hibe alınan yani maddiyat çok gerektirmeyen bir program olduğu için tavsiye ediyorum. Wat yapmadım dediğim gibi. O yüzden onun için yorum yapamam.

• @kaanvercetti Hocam merhabalar sizi takip ediyordum da wat süreciniz bitmiş miydi halen ABD de mi ikamet ediyorsunuz

• ⭐⭐⭐

@diablo_ercan bu sene böyle bir pozitif enerjimizi bozma muhabbeti olmadığı için bu konu başlığında çok mutluyum

• @Uçan-hollandalı, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@kaanvercetti Hocam merhabalar sizi takip ediyordum da wat süreciniz bitmiş miydi halen ABD de mi ikamet ediyorsunuz

Evet hocam WAT surecim bitti, Chicago tasindim. Turist statu degisikligine basvurdum ve parmak izimi falan da verdim. Vakit kazanirken evlenmeye calisacagim. Ama kultur tamamen tek gecelik iliski uzerine kurulu gibi bir sey, bakalim zaman ne gosterecek.

• @kaanvercetti Hayırlısı olsun hocam umarım kalıcı olarak tutunabilirsiniz ve evet dediğiniz gibi orada ki ilişkiler hep günlük yada haftalık bazlı olduğu için evleneceğiniz kişiyi de iyi seçmek gerekiyor. Sizi takip edeceğim 👍🙏 umuyorum güzel bir sonuç alırsınız

• @diablo_ercan kabul ettim oldu 777. Bu tarz mesajlarınız olumlamacı ve müthiş pozitif görme yeteneği gelişmiş kişileri rahatsız edebilir. Sürecin sonlarına doğru yaklaşırken toplulukla paylaştığım Ankara'nın tarafıma göndermiş olduğu; "artık DV için yeni mülakat planlamıyoruz, başka konsolosluklara bakın" tarzındaki mail dönüşüne bile "kardeş
    o mesaj sana gelmiş bizim şansımız hala devam ediyor, moralimizi bozma" falan diyenler vardı...

• @hdemircanusa tesekkur ederım

• Bu ileti silindi!

• @Yıldıray81 abi hiç acele etme yanlış yaparsın içinde kalır

• @GizemYılmazz O kısım kabul edilmeyen ülkelerdeki doğumla alakalıymış. Benle ilgisi yokmuş

• ⭐⭐

Forumdaki mesaj sayısına bakarsak bu sene muhtemelen geçen seneden daha az başvuru olacakmış gibi gözüküyor

• ⭐⭐

@newbie97 o zaman mesajları artıralım. 😁 Günaydın arkadaşlar.

• Geçen yıl yaptığım ilk basvurumda büyük umutlar besleyip hayal kırıklığına uğramıştım.Bu yıl ise tam tersi nasılsa çıkmayacak kafasıyla başvurdum.Oyle ki yeni fotoğraf cektirmeye gerek bile duymadim,gecen yil ki fotoğrafla başvurdum.Zaten bunun sorun olacağını düşünmüyorum.Ben ayni ben,yüzümde herhangi bir yara veya estetik yok zaten %2 için uğraşmaya değmez bile

• ⭐⭐ Yasaklı

@Birgariphayat Yüzde 2 mi ondan bile emin değiliz 😃 Yüzde 0.50 bile olabilir. Fotoğraf konusunda benimde çevremde ki herkes aynı fotoğraf ile başvuru yaptı. Zaten fotoğraf konusunda sistemin eleme yaptığını düşünmüyor kimse artık. Hayırlı olsun 🙂

• Formda isim yazarken middle name kısmını biraz açar mısnız? Göbek adı diyenler var.. Ali Kemal'deki Kemal mi olması gerekiyor?

• @Yıldıray81 Evet. Kimlikte yazan ikinci bir isminiz var ise onu yazacaksınız. Örneğin Ali Veli Kırklareli

First name: Ali
    Middle name: Veli
    Last name: Kırklareli

• ⭐⭐ Yasaklı

@Yıldıray81 Abi direkt isim kısmına tüm ismini yazıp no middle name kutucuğa tıklayabilirsin ama yanlış bilgilendirme olmasın internette öyle gördüm

• @Atlantis00 Pasaportta da öyle zaten, öyle yazdım ama emin olmak için sormuştum.

• Kendi başvurumu tamamladım. Gidebilecek olan herkese çıkar inşallah. Bir totem yaptım ve eşim adına da haftaya başvurucam. Hayırlısı 🙂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

98

42.2k
Kullanıcı

4.5k
Konu

432.8k

| | | |