DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Bende şöyle yerime geçip bekleyeyim

• ⭐⭐ Banned

@hadi-BE Senin noldu? Çıkmadı bana da. Bir daha da saçma sapan heves edip durmam. Yok o sene bu sene yok bilmem ne. Yine bir ton gitmek için hevesi olmayan hatta gitmeyecek kişiler çıkmıştır çoğu. Seneye görüşmek üzere artık arada gelir sohbet muhabbet okuruz.

• şunun şurasında 2025 ne kaldı canım 🙂

• @dytmelek yok forumun gediklileri, söyledikleri gibi henüz yoklar bir iki saate gelirler, hiç görmediğim yeni isimler görüyorum.

• 2025 için vaziyet aldım bekliyorum 😞

• hoşbulduk deyip yerimi alayım 2.senede de sıfır çektik.
    umutlar burada yeşerir belki:)

• ⭐⭐⭐

Maalesef bende burdayım, herkese cok geçmiş olsun artık kaybedecek bir yılım kalmadı..

• inş tek atıp gideceğim

• ⭐⭐ Banned

This post is deleted!

• @Atlantis00 Çıkmasını o kadar çok istiyordum ki ama olmadı. Yine öylesine başvuran kişilerin bir kısmına çıktığına inanıyorum. Hayırlısı olsun ne diyelim hocam. Bir ihtimal daha var o da ölmek mi dersin

• valla belki bana kızacaksınız ama , inşallah bu sene pasaport ve basvuru ücreti şartı gelirde gerçekten gitmek isteyen ve hazırlığı olan kişiler basvuru yapar ve çıkar .

• 365 gün sonra yine aynı heyecanım olur mu acaba? Bu sene ilk kez başvurmuştum ve ümidim yüksekti.

• burdan devam

• @SYTSNGR Umarım pasaport şartına ek olarak 20 ile 50 dolar arası bir ücret talep edilsin yemin ediyorum ilk günden başvurumu yapacağım

• +1 ile yerimizi alalım

• Dv2024 çıkmadı yüksek ihtimal dv2025 de çıkmayacak bari j1 vizesi alayım😂

• @Uçan-hollandalı Sonuna kadar katılıyorum , Öylesine başvurayım acaba bana çıkacak mı , yada çıkarsa gerisine bakarız diyerek gitmeyen , başvurduğunu bile unutanların olmadığı bir şans çok iyi olurdu .

• ⭐⭐

Şöyle ufaktan yerimi alayım ben de.
    4 kişiydik ve herkes karavana 😂

• Umarım bu sene pasaportlu olur. Benim arkadaşa çıkmış ama gitmeyecem diyor niye başvurdun o zaman dedim öylrsine dedi şaka gibi🤦🏼♂

• ⭐⭐⭐

@Atlantis00, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@hadi-BE Senin noldu? Çıkmadı bana da. Bir daha da saçma sapan heves edip durmam. Yok o sene bu sene yok bilmem ne. Yine bir ton gitmek için hevesi olmayan hatta gitmeyecek kişiler çıkmıştır çoğu. Seneye görüşmek üzere artık arada gelir sohbet muhabbet okuruz.

Dışarıdaydım sonra yemek memek dizi derken unuttum. Gece bakarım.

Çok katılanlar için rutindir bu. Mayıs üzül. Ekim Kasım başvur. Mayısa yaklaştıkça yeşillen. Falan fıstık. Bir süre üzün olur sonra hayat kaldığı yerden devam. Çok üzülme 😔

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

243

41.9k
Users

4.4k
Topics

431.0k

| | | |