DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@justozkan Türk sayısı olarak azınlıktayız hocam o kadar çok farklı ırk var ki. İnan biz sadece gidenleri biliyoruz dönenleri bilmiyoruz, lotodan çıkarılacağımızı düşünmüyorum bu yüzden

Almanya ya bakın milyonlarca Türk var ama abd de sayıca çok azız, gidenlerin de zaten ekonomik bir statüsü veya gücü olmuyor genelinin

• Bu ileti silindi!

• Ben bibimin oğlu ve kaynımın halasının oğluyla küsmeye karar verdim . Akrabalık ilişkilerimi tekrardan gözden geçiriyorum 🤐

• ⭐⭐

@SYTSNGR O değilde bir sürü bayram geçecek daha bir sonraki çekilişe kadar 🙂 Nelere maruz kalacağız Allah bilir

• @newbie97, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@SYTSNGR O değilde bir sürü bayram geçecek daha bir sonraki çekilişe kadar 🙂 Nelere maruz kalacağız Allah bilir

2126 yilinda insallah bu cekilisi kazanmis olucaz. Az disimizi sikalim ne kaldi sunun surasinda.

• ⭐⭐

@rnc Kesin mi bak ona göre imzayı güncellicem 😃

• @newbie97, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@rnc Kesin mi bak ona göre imzayı güncellicem 😃

Tabiki kesin. 2126 yilina 100 yil var. Göz açip kapayincaya kadar geçer. Kismetse uçan arabalara da binmiş oluruz. 😅

• @justozkan eğer tek kişi isen eb3'ten kazandığın para ile geçinmek biraz zor olabilir, ek iş yapman gerek, ondada 8/10 saat mcdonalds da yada başka yerde çalıştıktan sonra, başka yerde çalışmaya benim takatim kalmaz, eğer eşenizle beraber iki kişi giderseniz biriniz normal işte çalışıp diğeriniz eb3 için olan işte çalışırsa maddiyat sorunu çözülebilir, onun haricinde paranız varmı üç yıl beklermisiniz size kalmış, ben kararsız kaldım vazgeçtim.

• @Murat-4, içinde söyledi: DV2026 Sohbet Odası

@justozkan eğer tek kişi isen eb3'ten kazandığın para ile geçinmek biraz zor olabilir, ek iş yapman gerek, ondada 8/10 saat mcdonalds da yada başka yerde çalıştıktan sonra, başka yerde çalışmaya benim takatim kalmaz, eğer eşenizle beraber iki kişi giderseniz biriniz normal işte çalışıp diğeriniz eb3 için olan işte çalışırsa maddiyat sorunu çözülebilir, onun haricinde paranız varmı üç yıl beklermisiniz size kalmış, ben kararsız kaldım vazgeçtim.

Ben eş çalişma kismina karşiyim. Eşe bakamiyacak isem zaten ne diye evleniyorum ki? Boyle birsey dusunur isem zaten ek is olarak trade yaparim 😅

• @rnc size kalmış bişey diyemem, eb3 için söyledim onu, başka iş yapmadan eb3 maaşıyla geçinmek zor olur diye, dediğiniz gibi ek iş yapılabilir.

• anlık sohbet odası 😂 kimseden ses yok, fırtına sonrası sessizlik 🙂

• ⭐⭐

@Murat-4 hnbs ekranını görünce 😃

• ⭐⭐⭐

@Mesut-Hakyemez lotteryden çıkartsalarda diğer greencard süreçleri duruyor, diğer vize türleri duruyor, hali hazırda amerikada bulunan üyeleri duruyor. Forumu çok bir şey etkilemez diye düşünüyorum

• @Emre-Kurtulmuş

Onlar aklıma geldi.

Gönül isker ki her hakeden yasal yollarla gitsin.

Sizler gibi hakedip gidenlere başarılar dilerim.

Kasımdaki seçim sonuçları her şeyi belirleyecek.

• Gunaydin herkese.... .)

• Bir ofis sabahından herkese günaydın ne kadar kaldı ya başvuru yapmaya :):)

• Günaydın ofisten selam veriyorum bende ♥ Bakalım neler olacak neler göreceğiz bu sene

• ⭐⭐

Ooo herkes ofis kuşu... Bende önümüzdeki ay dişçiden randevu alıp diğer taraftaki dişleri yaptırmaya başlayacağım kafadan 1,5-2 ay geçmiş gibi benim gözümde şuan

• fazla sıkmayın canınızı şunun şurasında dv 2026 nın açıklanmasına üçyüzaltmışküsür gün kaldı nolcekk.

• ⭐⭐

Ofis gününden herkese selamlar 🖖

Benzer Başlıklar

• 15567
  • 22189
  • 906
  • 6
Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

90

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.9k

| | | |