DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐

@denizci10 kimi umamaz kimi bulamaz dedikleri bu olsa gerek🙄

• @denizci10 inşallah alsınlar.. onların durumu daha zor çıktı, hak sahibiler ama muallakta ben kesin kurdeşen dökerim stresten zonalar olurum...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hascerob intikam zamanı şimdi sen ben gitmek istemiyorum dersin 🙂

• @ayvalik10 asla dememmm çıksın dosya numaramıza göre direk evi, arabayı falan satışa koycam dışardan bakınca çok güzel ülke.. ama içinde yaşaması zor malesef 😞

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hascerob ülke de rahat yaşamak istiyorsan neresi olduğu önemli değil fakat bağlı olman gerekiyor. Bizde özgür ruhlara sahibiz

• ⭐⭐⭐⭐

@nevzatyildizz, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@hascerob, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ahsenaydgdu şu abiye gidip sürtünsek mi? Şansından bir tutam bulaşsa alır yürürüz.. hayır green card’a başvurup nasıl unutabiliyolar benim aklım almıyor. Yani başvurduğum günden beri her gün düzenli beynimi kemiriyo 🙂

Benim kuzen de unutmuş sonuçlara bakmayı. Sonra arkadaşları 2 hafta sonra söylüyor o da aaa dur bakayım diyor kendine çıkmış oluyor. Hem de ilk başvurusunda. Ama eşiyle kendisi çok şanslılardır. Aynı zamanda da dünya iyisidir. Hatta numaraları ilk 5 bin içinde. İnşallah bi an önce vizelerini alırlar.

Sanırım biz başvurduğumuzu unutamadığımız için kaybediyoruz 🙂

Bence de katılıyorum. Ablam da başvurdu dün dedim 9 gün kaldı heyecanlı mısın diye. Ne dese beğenirsiniz... Neye 9 gün kaldı dedi... abla sana çıkar bana çıkmazsa çok üzülürüm dedim.

• ⭐⭐⭐

@ayvalik10 bu emeğe saygı gösterilmeli yaw seninde şu çilen son olsun abi bu yıl inşallah 🙏

• @denizci10 O zaman ablanıza hayırlı olsun 🙂

• @ayvalik10 belli bir farkındalığın üzerideysen gerçekten yaşamakta zorlanıyosun... bu ülkemizi sevmediğimizden değil yanlış anlaşılmasın. Ama adını koyamadığım bir boğulmuşluk, sıkışmışlık hissi var. Ait hissedememe durumu... Ben daha önce avrupa gönüllü hizmeti yapıp İtalya’da kalmıştım 1 yıla yakın. Oradaki düzeni, rahatlığı görünce sonrası iflah olmaz bi insan oldum.. nasipte varsa arkama bakmadan giderim... yoksa mecbur debeleniyoruz işte...

• ⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir benim annemde almanya doğumlu babası aynı şeyi yapmış annemler 14 yaşına geldiklerinde afedersiniz or... olur diye dönmüşler memlekete...

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@hascerob yurtdışına gidipte dönenlere şu soruyu sorarım her zaman burdaki yaşayanlar insansa oradaki yaşayanlar nedir. Oradaki insansa burada ki nedir diye. Yurtdışında müşteriler anlatıyor uçaktan önce sıraya giriyorlar efendice kuralalra uyuyorlar daha sonra 4 saat sonra uçakla Türkiyeye geliyorlar sigaralar fırlatılıyor. Çekilin çekilin yara yara insanları koşuyorlar. Daha 4 saat önce ne idin şimdi ne oldu diye.

• İlk defa bu sene başvurdum ve özellikle forum sayesinde cesaret edebildim. Uzun zamandır da yazılanları takip ediyorum ama pek yazma fırsatım olmadı okuldu sınavlardı derken. Son 20 gün kalana kadar zaman oldukça hızlı geçti ama artık geçmek bilmiyor. Ben de şikayet edip duruyordum ki sen misin şikayet eden 😅 1 haftadır böbreklerimdeki ağrı ile uğraşıyorum meğerse kum döküyormuşum. Bu da böyle denk geldi 😅 şeytanın bacağını 8 mayısta kıracağım inşallah . Umarım gerçekten isteyen herkese çıkar ve hayallerini gerçekleştirme fırsatına sahip olur.

• @ayvalik10 gerçekten öyle.. şöyle söyleyeyim atıyorum italya da herhangi bir hava limanından çıkarken aynı insan tüm kurallara uyuyo. Pasaport sırasında sarı çizgiyi geçmez görevli çağırınca gider uçağa sırası gelince biner.. amaaa iş Türkiye sınırlarına ulaştığında daha uçak yere inmeden kemer açılıyo, sanki 4 tane holdingi aynı aynda yönetiyo haspam telefon şak şak açılıyo, ayağa kalkıyo koridorda el bagajını alırken her tarafın anasını ağlatıyo, pasaport kontrolünde önündekine yapışık bekliyo falan.... yani eksiği yok fazlası çok 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@ahsenaydgdu bu tarz akrabalarımla filan ilişkimi kestim ben neneme almanya işimi anlattım birde gidip orada gavurların büyük abdestinimi temizleyeceksin dedi haklısın dedim kapattım daha da görüşmüyorum 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@hascerob yeşo abd de öyle başvurup unutmuş 5 sene sonra çıktı acenta ile gitti işte 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@hascerob sakın ha 😃

• .,.,.,.,

• ⭐⭐⭐

@denizci10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ayvalik10, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@ahsenaydgdu asıl derdi resimleri ben gizli koydum nüfusu değiştirmek için resim çektirdi sonra ben gidip fotoğrafçıdan kendime mail attırdım. Oğlanların ise cep telefonuna yeni bir uygulama geldi onu deniyorum diye evde resimleri çektim. Söylesem hayatta resim çektirmeye gitmez Bu sene çıkmazsa ekim ayında ehliyet değiştireceğiz diye resim çektirtcem oğlanlarda 5. sınıf olacağı için resim çektirecekler gidip tekrar fotoğrafçıdan isticem

Ben de eşimi kandırıp fotoğraf çektirdim. Yoksa o da istemiyordu gc ye başvurmak. Sonra arkadaşla konuşurken söyledim. Sallamadı bile. Biz de şans yok boşuna para vermişsin dedi. Ben de ücretsiz başvuru dedim. O zaman fotoğrafa dedi. Ben de sorun değil dedim. Ama şimdi kendi de istiyor. Bakalım eylül de tekrar fotoğraf çekilirken ne diyecek. Olmazsa eskisini kullanırım en kötü.

Bizimkinde şöyle bir durum var düğün zamanı mercedes vito ayarlamıştı abim VIP patronunun arabası, vay efendim minibüsle düğüne mi gidilir falan filan ne söylendi, bi gün evlenecek başka bir çiftle oturuyorduk onlar dediki vito arıyoruz VIP çok para istiyolar geniş geniş olsun diye vericez mecbur diye, bizimki 180 derece döndü Vito olsun mutlaka diye 😃 şuan greencard destekçisi arkadaş gruplarını yokluyorum 😃

• ⭐⭐⭐⭐

@tolgasatir valla güzel araç ama ha teyzem evlendiğinde fethiyeden adanaya kadar vito ile geldiydik yolda rahat rahat uyuduydum 😃

• ⭐⭐⭐

@Rhonster, içinde söyledi: DV2022 Bekleme Odası

@tolgasatir valla güzel araç ama ha teyzem evlendiğinde fethiyeden adanaya kadar vito ile geldiydik yolda rahat rahat uyuduydum 😃

Abi çok rahat araba dışardan bakınca minibüs gibi geldiyse ona demek ki 😃 sonradan başkaları övünce ne yapıyorum ben diye düşündü herhalde 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

136

43.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

440.7k

| | | |