DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @gizemb gc hiç bir zaman kalkmayacak sadece aranan nitelikleri genişleyebilir.

• ⭐⭐⭐

@asilelif mücverde iyi fikir hafta sonuna

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@haymatlos_, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya norveççe almanca kitabı nereden buldu ingilizce kitaplar bile pahalı şimdi senin kızın yanında staj yapsak olur mu?

Şu an zaten Lise 3 dil öğrencisi öğretmenleri sağolsun çok destek oluyorlar. Çocuğun azmini gördükçe. Yüzlerce liralık kaç kitap hediye etti ingilizce hocası. Bizde elimizden geleni yapıyoruz imkanlar elverdiğince.

Oyy maşallah nazar değmesin. Ne mutlu 😊

• ⭐⭐⭐

@Hyller çok teşekkür ederim Allah razı olsun 🙂

• ⭐⭐

2500 TL lik ayakkabı 1500 TL ye inmiş yağmurda sıra beklemişler değer mi?

• ⭐⭐⭐

2500 TL lik ayakkabı 1500 TL ye inmiş yağmurda sıra beklemişler değer mi?

😃 😃 hiç güleceğim yoktu

• ⭐⭐

@bidünya benimde yani birde alan birine sormuşlar 2500 dü asgari ücret gibiydi şimdi 1500 tl ve aldım gibi bişeyler demiş

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_ hee baya ucuza almış yav

• @bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@asilelif @gizemb @Hyller hanımlar ne pişiriyorsunuz bugün bir akıl fikirverin. Bende yetişemiyorum 😃

misafir vardı akşama bakamadım ama menü biraz zengin oldu benim poğaça tatlı çorba ama normalde tek ürün tüketiyoruz yetiyor bize 2 kişi mesela yayla çorbası yapıyorum yanına salata yetiyor bizim aakşam öğüne aa bak çok sevdiğimiz tavuklu eriştelisalata var ondan yapabilirsin tarif bakıp yada sür fırına patates tavuk yanına pilav takıl, buzlukta hazır haşlanmış nohut varsa sulu nohut yap aa dur pırasa en kolayı pırasa yap varsa evde zaten mevsimide mis bide yanına çorba salata 🙂

• ⭐⭐

alın size bir haftalık menü 🙂

• ⭐⭐⭐

@gizemb ohh süper ben bunları bir sıraya sokayım gün gün yaparım. Biz kalabalık olunca tabi tek çeşit kurtarmıyor. 😁

• ⭐⭐⭐

@haymatlos_ aynen iyi oldu bu

• @haymatlos_, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@bidünya benimde yani birde alan birine sormuşlar 2500 dü asgari ücret gibiydi şimdi 1500 tl ve aldım gibi bişeyler demiş

ya bu trendyol indirimide azıcık fake gibi araştırmadan almayın ya tuttum tuttum kendimi açılmıyayım ihtiyacım yok diye ama dur bi yazlıklara bakayım yazın elbiseler 150 den aşşağıya olmuyor belki indirimdedir diye çok güzel bir koton elbise gördüm trendyolda dedimki bide morhipoya bakayım aynı elbise için değil dikkatimi başka bişe çekermi diye aynı elbiseye rast geldim bir yerde 91 lira trendyol morhipoda 59 dı aldım .. biraz araştırıp alında asla 1500 lira ayakkabıya vermem..

• ⭐⭐⭐

@gizemb, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

ya bu trendyol indirimide azıcık fake gibi araştırmadan almayın ya tuttum tuttum kendimi açılmıyayım ihtiyacım yok diye ama dur bi yazlıklara bakayım yazın elbiseler 150 den aşşağıya olmuyor belki indirimdedir diye çok güzel bir koton elbise gördüm trendyolda dedimki bide morhipoya bakayım aynı elbise için değil dikkatimi başka bişe çekermi diye aynı elbiseye rast geldim bir yerde 91 lira trendyol morhipoda 59 dı aldım .. biraz araştırıp alında asla 1500 lira ayakkabıya vermem..

evet insanlar fena gaza geliyor aslında dediğin gibi biraz araştırıp ihtiyacın olan şeyi indirimden faydalanıp almak mantıklı da bende asla o paraları vermem

• @bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

evet insanlar fena gaza geliyor aslında dediğin gibi biraz araştırıp ihtiyacın olan şeyi indirimden faydalanıp almak mantıklı da bende asla o paraları vermem

ya gerçekten millet aç halimize çok şükürde ihtiyacı olana veririm hayvan doyururum daha iyi canlılar yemeden yaşayamıyor ben 1500 tl ayakkabı giyince ayaklarıma olağanüstü birşey olmuyacak sonuçta vallahi israf ya aslında çoğu şeye ihtiyacımız yok steve jobs gibi olabiliriz adam bir kot ve kazak giyip gezdi stili hiç değişmedi dünyayı değiştirdi aza kanaat etmek lazım..

• ⭐⭐⭐

@bidünya, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

ya gerçekten millet aç halimize çok şükürde ihtiyacı olana veririm hayvan doyururum daha iyi canlılar yemeden yaşayamıyor ben 1500 tl ayakkabı giyince ayaklarıma olağanüstü birşey olmuyacak sonuçta vallahi israf ya aslında çoğu şeye ihtiyacımız yok steve jobs gibi olabiliriz adam bir kot ve kazak giyip gezdi stili hiç değişmedi dünyayı değiştirdi aza kanaat etmek lazım..

çok doğru söylüyorsun israfın lüzumu yok dünyada ne hayatlarvar açlık var yokluk var bunları bile bile insanın içine sinmiyor ben almıyorum son bir kaç yıldır gerçekten ihtiyacım olmayan şeyi almıyorum ne giyim ne ev eşyası. Çocuklarada aynı şeyi telkin ediyorum sürekli yazın annem gelmişti çıktımmı eli durmuyor kadının onuda alalım bunu da alalım amaaa aldırırmıyım hiç gerek yok 😁

• ⭐⭐⭐

akşam olduda saat 10 olamadı gitti 🙂

• ⭐⭐

@Oktay-İbiş maç falan da olmaz o saatte

• ⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş maç falan da olmaz o saatte

maç sevmim 🙂

• ⭐⭐⭐⭐

@Oktay-İbiş abi hani eklememişsin beni gruba üzdün oysa ki dün gece rüyamda abd deydim ve seni ziyarete geliyordum. 😃

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

89

43.0k
Kullanıcı

4.5k
Konu

436.9k

| | | |