DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐⭐⭐⭐

@saravakos çok teşekkürler. sürecinizde bol şans dilerim..

• @saravakos Merhaba,
    İmzanızda 15/12/2020'de evrak onayı aldığınızı yazmışsınız. Acaba yanlışlıkla mı yazdınız yoksa KCC'den onay maili mi aldınız?

• @newyorker gelen maile cevap yazdım hocam. onay yok henüz. evrak gönderimi 15.12

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@yekta, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

ocak icin 8.200 aciklanmis . neden bukadar yavas ilerliyor ya . bizim zamanimizdan bile daha kotu . sebebini bilen var mi . ?

cunku vizeler verilmiyor henuz.

• @Sono evet hocam ayni email adresi

• Merhabalar ben yeni katıldım. Rica etsem telegram grubunu bana da atar mısınız?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Dark-side merhaba. özel mesajla bilgi verdim size..

• Mülakat öncesi Sağlık kontrolünde hangi aşıları yaptıracaklar? Bilgisi olan var mı? Ben şu ana dek bütün aşılarımı yaptım. Aşı olmasak mülakata gidemiyor muyuz?

• ⭐⭐⭐

@saravakos, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Mülakat öncesi Sağlık kontrolünde hangi aşıları yaptıracaklar? Bilgisi olan var mı? Ben şu ana dek bütün aşılarımı yaptım. Aşı olmasak mülakata gidemiyor muyuz?

Merhaba,

Aşağıdaki aşılar yapılabilir. Ancak bu aşılara yeni aşılar da eklenebilir:

Hepatitis A
    Hepatitis B
    Influenza
    Influenza type b (Hib)
    Measles
    Meningococcal
    Mumps
    Penumococcal
    Pertussis
    Polio
    Rotavirus
    Rubella
    Tetanus and diphtheria toxoids
    Varicella

https://www.doctorun.com/tr/asilar

• Hey maşallah.. yok yok.. teşekkürler. bu aşıları olmazsak mülakat olmaz değil mi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@saravakos bu aşıların hepsi yapılacak diye bir durum yok tabi ki. doktor hangilerinin yapılması gerektiğine karar veriyor. eger yaptırmak istemezseniz de elbette sağlık raporunuzu alamaz, hâliyle de vizenizi alamazsınız.

• @gucarslan teşekkürler.

• @Dark-side Merhaba, rica etsem bilgilerinizi imzanıza ekler misiniz?

• @gucarslan sayın hocam rica etsem telegram grubuna beni de ekleyebilir misiniz ?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@cyya özel mesajla bilgi verdim size.

• Trump’ın EO uzatıp uzatmayacağı hangi gün belli olacaktı?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@nevzi 1 ocak'ta belli olmasını bekliyoruz.

• Arkadaşlar Merhaba,

Tekrar soruyor olacağım ama ds260 forumunu doldururken askerliğimi bedelli(18 gün) yaptığım için 'askerlik hizmeti yaptınız mı sorusuna' hayır cevabı verdim. KCC den askerlik durum belgesi de istendiği için bu konu biraz kafama takıldı. Bu konuda bir sıkıntı yaşar mıyım, bu şekilde askerlik yapmış arkadaşlar bu soruya nasıl cevap verdiler? Bunun için formumu açtırmam gerekir mi ya da basit bir şekilde mülakatta ya da KCC ye belge gönderirken bu bilgiyi düzeltsem olmaz mı?

Teşekkürler

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Eagle28, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Arkadaşlar Merhaba,

Tekrar soruyor olacağım ama ds260 forumunu doldururken askerliğimi bedelli(18 gün) yaptığım için 'askerlik hizmeti yaptınız mı sorusuna' hayır cevabı verdim. KCC den askerlik durum belgesi de istendiği için bu konu biraz kafama takıldı. Bu konuda bir sıkıntı yaşar mıyım, bu şekilde askerlik yapmış arkadaşlar bu soruya nasıl cevap verdiler? Bunun için formumu açtırmam gerekir mi ya da basit bir şekilde mülakatta ya da KCC ye belge gönderirken bu bilgiyi düzeltsem olmaz mı?

Teşekkürler

Sorun olmaz. TC vatandaslarinin bu belgeyi gondermesine de gerek yok zaten, o nedenle iciniz rahat olabilir.

• This post is deleted!

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

558

41.4k
Users

4.4k
Topics

429.0k

| | | |