Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Merhaba benide telegram grubuna ekleyebilirmisiniz rica etsem 2021 talihlisiyim 18 binlerdeyim

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@bilgenurk merhaba. özel mesajla bilgi verdim siz. bir de lütfen sürecinizi imzanıza taşıyın.

• @Matti siz ballısınız sizinki çok düşük numaranız biz ne yapalım case 38XXX

• Merhaba
    Rica etsem benide telegram grubuna eklermisiniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Aysel-P özel mesajla bilgi verdim size.

• Kıymetli arkadaşlar forumda bir kaç yazıda mülakatların her şey yolunda giderse en iyi ihtiamlle "şubat,mart" aylarında başlayabileceğine dair yazılar okudum. Gözümden kaçmış olabilir ama tam olarak nedenini anlayamadım. Trump vize işlemlerini sene sonuna kadar durdurmuştu yani ocak ayında mülakatlara başlanmama sebebini tam olarak anlayamadım? Açıklayabilirseniz sevinirim çünkü ben ocak ayında mülakatların az da olsa başlayacağını düşünüyordum hep.. Teşekkürler.

• ⭐⭐⭐

@newyorker, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

Kıymetli arkadaşlar forumda bir kaç yazıda mülakatların her şey yolunda giderse en iyi ihtiamlle "şubat,mart" aylarında başlayabileceğine dair yazılar okudum. Gözümden kaçmış olabilir ama tam olarak nedenini anlayamadım. Trump vize işlemlerini sene sonuna kadar durdurmuştu yani ocak ayında mülakatlara başlanmama sebebini tam olarak anlayamadım? Açıklayabilirseniz sevinirim çünkü ben ocak ayında mülakatların az da olsa başlayacağını düşünüyordum hep.. Teşekkürler.

Bu çıkarımın temel nedeni "normal zamanlarda" mülakat maillerinin yaklaşık 5-6 hafta öncesinde gelmesi. Örneğin, şubat ayında mülakata gireceklerin mailleri aralık ayının ikinci yarısında gelmesi gibi.

Şu anda mülakat maili gönderimi olmadığı için, en iyi ihtimal ocakta başlansa bu maillerin mart ayı mülakatlarına ait olacağı, Trump'ın EO'yu uzatması halinde Biden tarafından EO'nun kaldırılması şubat ayını bulacağından, şubat ayındaki mülakat maillerinin nisan ayındaki mülakatlara yönelik olacağı düşünülüyor.

Bu sürecin böyle gidip gitmeyeceği net değil elbette. Tamamen geçmiş dönemdeki yaşanmışlıklara göre bir varsayım ile bu yorumlar yapılıyor. Bu yüzden ortada kesin bir şey olmadığını unutmamak lazım. Şu anda EO'nun kaldırılması ve arkadaşlarımıza ilk mülakat maillerinin gelip süreç üzerindeki perdenin aralanması için beklemek dışında bir çaremiz gözükmüyor.

• @Sono Açıklayıcı bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim. Umarım lehimize bir şekilde ilerler.

• Merhaba değerli arkadaşlar. Biz 2021 talihlisiyiz. Yeşil kart süreci ile ilgili bildiğimiz her şeyi bu forumdan öğrendik. Yeni üye oldum. İlk mesajımı teşekkür etmek için yazmak istedim. Umarım gerçekten isteyen herkes için süreç kolaylaşır ve bir an önce gidip yeni hayatımıza başlarız. Burada sabırla bilgisini paylaşıp bizlere destek olan herkese çok teşekkür ederim.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@zlmy tebrikler, sorunsuz bir süreç geçirmenizi dilerim. en son evrak talebi 15500lerde olduğunu biliyoruz. sizin cn'niz bundan büyük mu acaba?

• teşekkür ederim. bizimki de 15500 lerde.

• Salam.teleqram qurupuna zehmet olmasa.2020 gc vizeleri nece binlere kadar geldi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dashqin sorunuz evrak talebi ise 15500, onay ise 5300

• Merhaba 2021 DV kazananıyım telegram gurubuna ben de katılmak isterim

• @Sono Merhaba
    Çok güzel bir yorum olmuş teşekkür ederiz.Bir şey sormak istiyorum.siz mevcut durumu Trump ‘ın eo yu uzatacağı varsayımı üzerinden açıklamışsınız.ya Trump eo yu uzatmazsa? 4 ocakata başlaması gereken ve zaten çok gecikmiş mülakatlar için hangi gerekçeye dayanılarak hala harekete geçmiyorlar?
    Sonuçta mülakat randevusu veridikleri zaman eo uzarsa mülakatı yapmazlar,ertelerler.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@Asım-Çelikkıran özel mesajla bilgi verdim size

• ⭐⭐⭐

@akdeniz, içinde söyledi: DV2021 Bekleme Odası

@Sono Merhaba
    Çok güzel bir yorum olmuş teşekkür ederiz.Bir şey sormak istiyorum.siz mevcut durumu Trump ‘ın eo yu uzatacağı varsayımı üzerinden açıklamışsınız.ya Trump eo yu uzatmazsa? 4 ocakata başlaması gereken ve zaten çok gecikmiş mülakatlar için hangi gerekçeye dayanılarak hala harekete geçmiyorlar?
    Sonuçta mülakat randevusu veridikleri zaman eo uzarsa mülakatı yapmazlar,ertelerler.

31 Aralık'ta dolacak olan EO'nun ilk hali, 22 Nisan'da başlamış ve aslında haziran ayı içerisinde doluyordu. KCC bunu bilmesine rağmen de haziran ayı sonrasına herhangi bir mülakat planlamamış DV2020 süreci için. Tabi ki asıl sebebi bilmemekle birlikte yürürlükte bir kararname varsa genel olarak mülakat tarihi vermemeyi tercih ediyor denilebilir.

Belirsizlik içerisinde olduğumuz için ne desek boş aslında. Beklemekten başka bir çaremiz yok maalesef ki. Belki 5-10 güne çıkacak olan Ocak 2021 bülteniyle sürecimiz biraz netleşir, bültenin akabinde mülakat mailleri arkadaşlarımıza gelmeye başlar.

• @gucarslan teleqram qurupu varmi?

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@dashqin ozel mesajla bilgi verdim size.

• Merhabalar herkese. Ben de dv2021 kazananıyım ve telegram grubuna dahil olmak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

154

41.2k
Users

4.4k
Topics

427.3k

| | | |