Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @sinem sonra malum yönetim geldi, önce Türk telekom, sonra tüpraş, şeker fabrikaları, tank palet fabrikası v.s derken satacak bir şey kalmadı. Peki ya oğullarının gemicikleri? Yok ama onlar satılmaz. Vatandaşa yastık altında ki tek 1 çeyrek altınını, 1 dolarını bile bozdur çağrısı yapıp, oğullarının milyon dolar değerinde ki 1 tek gemisini bile sattırmayan zihniyet. Komik olmayın yahu 🙂
    Dış güçlere, o kadar derinlere dalıp kafa yormayın, devletimizi yıkan aleni güçleri görün önce 😉

• @rhonster saygı duyarım...

• Yasaklı

@dreams_usa DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sinem sonra malum yönetim geldi, önce Türk telekom, sonra tüpraş, şeker fabrikaları, tank palet fabrikası v.s derken satacak bir şey kalmadı. Peki ya oğullarının gemicikleri? Yok ama onlar satılmaz. Vatandaşa yastık altında ki tek 1 çeyrek altınını, 1 dolarını bile bozdur çağrısı yapıp, oğullarının milyon dolar değerinde ki 1 tek gemisini bile sattırmayan zihniyet. Komik olmayın yahu 🙂
    Dış güçlere, o kadar derinlere dalıp kafa yormayın, devletimizi yıkan aleni güçleri görün önce 😉

gemicikler nerde yahu bi görsek şu gemicikleri hangi bandırayla hangi sularda seyahat eder bu gemicikler ne taşırlar ne işe yararlar nedir yani?? Bi deyiverin bakem bi yo. 🙂

• @sinem hahahahaaaa senin kurnazlar o gemileri ve şirketleri malta adasına taşıdı. Diyorum ya, derine dalma gözünün önündekini göremezsin 🙂

• Yasaklı

@sadikcagan DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@birumut
    siyaset yapılırsa tatsızlıklar çıkabilir.tadı tuzu kaçabilir.
    dosthane sohbetler tabiki yapılabilir.

bn tatsızlık hissetmiyorum sadece konuşuyoruz benden yana üslub olarak sıkıntınz var mı?

• Yasaklı

@sinem hahahahaaaa senin kurnazlar o gemileri ve şirketleri malta adasına taşıdı. Diyorum ya, derine dalma gözünün önündekini göremezsin 🙂

iyi de malta adasına taşıdılar da noldu nasıl kazanıyorlar para yani gemin var ama maltada işini yürütüyorsun ama gizli var mı böyle b dünya. 😃 biraz uçuk duruyo hocam bu kısım. Başka argüman bulun. 🙂

• Yasaklı

@sinem sonra malum yönetim geldi, önce Türk telekom, sonra tüpraş, şeker fabrikaları, tank palet fabrikası v.s derken satacak bir şey kalmadı. Peki ya oğullarının gemicikleri? Yok ama onlar satılmaz. Vatandaşa yastık altında ki tek 1 çeyrek altınını, 1 dolarını bile bozdur çağrısı yapıp, oğullarının milyon dolar değerinde ki 1 tek gemisini bile sattırmayan zihniyet. Komik olmayın yahu 🙂

ayrıca ben Aksarayda yaşıyorum şeker fabrikaları yerinde duruyo sadece özelleşti ki bu yapılması gereken bir hamle idi. bakınız az önce paylaştıgım ekonomik bilgilerle dolu yazı. 🙂

• "Gemi var gemicik var"

başka argümana gerek var mı?

• Yasaklı

@volkanu DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

"Gemi var gemicik var"

başka argümana gerek var mı?

@VolkanU sevgili kardeşim bu adamların bu gemilerle ticaret yapması sakncalı mı? Size bir soru sorayım Trump abd başkanı olmadan önce napıyordu şimdi o ticaret işlerini bıraktı mı naptı? Kim yürütüyor?

• Yasaklı

@aayhann aleykumselam hemşerim. 🙂

• ⭐⭐

Allahaşkına rica ediyorum bari burayı Akp - Chp savaşına çevirmeyin, zaten en çok da bunlardan bıktığım için gitmek istiyorum Türkiye'den...

• @sinem hanım Aksaray da yeni acılan devlet hastanesinin yer döşemesindeki hataları gördünüz mü ? Kimin arsaları varıd da çöplüğün yanına yaptılar o hastaneyi.Hızlı tren geldi mi Aksaray a ?Belediye başkanı kayın babasının otelinin önündeki yolu değiştirip otele park yaptı.Gemicikleri göremiyorsan yakınındakileri gör.

• Yasaklı

yahu savaş falan yok konuşuyoruz ne kadar tahammülsüz olmuşsunuz sakin olun bi. 🙂

• Yasaklı

@birumut DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@sinem hanım Aksaray da yeni acılan devlet hastanesinin yer döşemesindeki hataları gördünüz mü ? Kimin arsaları varıd da çöplüğün yanına yaptılar o hastaneyi.Hızlı tren geldi mi Aksaray a ?Belediye başkanı kayın babasının otelinin önündeki yolu değiştirip otele park yaptı.Gemicikleri göremiyorsan yakınındakileri gör.

Hastane harika olmuş yanına yapılan saray gibi hasta yakını oteli de cabası. 🙂 Belediye başkanı degişti eski belediye balkanı Haluk Şahin Yazgı nın kayınpederi mi bahsettiginiz Yeni belediye başkanı Evren Dinçer in mi? Ayrıca Aksaray a hızlı degil normal tren gelmesi lazım. 🙂 ama henüz gelemedi... Belki bu dönem eger ani bir ekonomik problem çıkmazsa gelir. Gerçi gelmese de sorun yok zira Aksaray kavşak şehir. Bir yanı Ankara bir yanı Adana Mersin bir yanı Konya bir yanı Kayseri... Otoyollar kaymak gibi zaten..

• @Sinem @dreams_usa @VolkanU @birumut
    Tatlıda olsa böyle muhabbetlerin bir yerde tatsızlık çıkarabileceği aşikar. Bence 7 Mayıs ve sonrası hakkında konuşmak daha iyi olur gibi 🙂 ne dersiniz?

• Yasaklı

@oradaki DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

@Sinem @dreams_usa @VolkanU @birumut
    Tatlıda olsa böyle muhabbetlerin bir yerde tatsızlık çıkarabileceği aşikar. Bence 7 Mayıs ve sonrası hakkında konuşmak daha iyi olur gibi 🙂 ne dersiniz?

tm peki. 🙂 konu degişin katılırım bn de. 🙂

• Bu ileti silindi!
  • Yasaklı

@labrador DV2020 bekleme odası içinde söyledi:

Az kaldı Hesabımı temelli kapatıp çıkıyorum bu Green Card forum sitesinden.Pardon 'Politika ve Siyaset amacı taşıyan kavga odaklı bu Website' den demeye çalışmıştım.Şunu bilmelisiniz ki 'siz karşınızdakinin sizi anlayabilecek kapasitesinin olduğunu düşünmüyorsanız,lütfen ardı ardına anlatmaya çalışmayın çünkü anlamaz.Size imalı laflar etse bile alttan almayı bilin ve uygulayın yoksa siz devam ettiğiniz sürece o da edecektir ve bu "Pointless" mesajlarınız bu gidişle son bulmayacaktır.'..

üzüldüm böyle düşünmenize bn bir şey ispat etmeye çalışmıyorum böyle bir çabam da yok muhabbet ediyoruz

• Arkadaşlar koca koca insanlarsınız yeter artık hiçkimse bunları okumak zorunda degil forumun kuruluş amacıda bu degil hiç kimseye saygınız yok bari buraya her gün giren zaman ayıran amerika için sizlere yardıma koşan insanlara saygınız olsun illa bu tartışma sürecekse özelden devam edin lütfen çoklu özel tartışma açın birbirinizi tatlı tatlı yiyin midemi bulandırıyor artık bu saçmalıklar zaten ülkemi terk edip gitmek istemem bunların yüzünden bari burada nefes alalım @sinem hanım lütfen konu devam edip gidiyor her cevap verdiğinizde tartışma dahada alevleniyor. Kapatın artık şunu ...

• Yasaklı

Annemler İzmirde yaşıyorlar geçen buraya bana misafir gelip 4-5 gün kaldılar. Annem babam ailem koyu chp lidir bu arada yani zihniyetlerimiz hiç uyuşmz ama birbirimize saygı duyarız. Neyse annem Aksaraya bayıldım o sokakların temizligi havası.. Herkes evinin dükkanının önünü süpürüyor evler geniş yollar geniş insanlar sakin huzurlu dedi. 🙂 gülümsedim anne dedim madem öyle bak emekli de oldunuz ne işiniz var İzmirin kaosunda gelin yerleşin yanıma toruncuklarınızı sevin dedim yoookk dedi asla olmaz Biz İzmire alışkınız dedi . ben de gülümsedim sadece çünkü geçekten de begense de imrense de annemler burada yaşayamaz sudan çıkmış balık olurlar. Ama ben çok huzurluyum burada... Alah herkese bu huzuru nasib etsin amin.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

Çevrimiçi Kullanıcılar

65

41.1k
Kullanıcı

4.4k
Konu

427.2k

| | | |