DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• @forgondor merhaba ayrıcalık tanınmıyor ama randevu alıp boşluk oldukça öne çekebilirsiniz. Sürekli kontrol etmek gerekiyor tabii

• @serel GC talihlileri turist vizesi alabiliyor mu ki?

• @Karras, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@serel GC talihlileri turist vizesi alabiliyor mu ki?

Gc ile turist vizesi nin bir ilişkisi yok. Alabilirsiniz

• ⭐⭐⭐

@Karras almayı deneyebilirsiniz ama ds260 formunu doldurduysanız turist vizesinden onay alma ihtimaliniz düşük

• @Karras, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@serel GC talihlileri turist vizesi alabiliyor mu ki?

Dv lottery kazanıp turist vizesi mülakatına girenlerin çok çok büyük çoğunluğu red aldı.
    Ds260 formunu doldurtuktan sonra göçmenlik müracatın başlamış oluyor. Bu durumda turist vizesi vermemeleri gayet doğal.

• Bu güzel ve yağmursuz güneşli bir istanbul gününden herkese hayırlı pazarlar dilerim..

• ⭐⭐

@iamatakank Günaydınlaar 13 kalmış, bu da demek oluyor ki bugünü saymazsak 1 pazar kalmış 🙂

• @Karras alabilirsiniz ama düşük bi ihtimal... arkadaşlar açıklamaları yapmış zaten 🙂

• @newbie97 Zamanın çok hızlı geçtiğini fark eden tek kişi ben değilmişim 😁 bu 13 gün çok heyecanlı geçecek gibi gözüküyor...

• ⭐⭐

@iamatakank Valla kafamda o kadar çok selected ve hnbs yaşadığım anı düşündüm ki artık ikisinden birinin gerçeğini yaşasam bile 10 sefer yaşamışım gibi heyecan vermeyecek gibi hissediyorum 😁

• @MySea Birazda kendi fikrimden fire vermis olacağım ama "The vampire diaries" nasıl başlamayı düşünüyorum 🙃vampirli, gizem ve suç barındıran şeylere bayılıyorum.

• ⭐⭐

Herkese Tünaydınlar , pazar pazar çalışmaya gidiyorum , 13 gün kala güzel bir heyecan var , herkese bol şans diliyorum ve kendime

• ⭐⭐

@newbie97 Ben HNBS alıştım artık , o SELECTED yazısını gördüğümde ki tepkimi hayal ediyorum , tüm site sakinleri güvenliği araması lazım öyle bağıracağım sevinçten 😃

• @hdemircanusa Düşük case numberli çıksın ama 😀 yüksek çıktımı sevinemem ben , evi ayağa kaldırırım ama hanım kizabilir çocuk korkuyo diye ☺

• @hdemircanusa, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

Herkese Tünaydınlar , pazar pazar çalışmaya gidiyorum , 13 gün kala güzel bir heyecan var , herkese bol şans diliyorum ve kendime

Hafta sonu evde olsak da benim hanim beni çaliştiriyor :)))

• ⭐⭐

@Onurfidan 5000 den sonrası zaten beni korkutuyor artık maalesef 👀

• ⭐⭐

@mehmetcan93 😂😂😂 o daha iyiymiş, sanırım iş yerinde çalışmak daha güzel benim için 😀

• ⭐⭐

@hdemircanusa Ben hiç tepki bile vermeyebilirim o düzeydeyim artık 😃

• ⭐⭐⭐

LA 💗

FB_IMG_1713693483619.jpg

instagram. com/oscar_polloyo

• ⭐⭐

@newbie97 bi video vardı hani , SELECTED VALLAHİ SELECTED diye onun gibi başlar şampiyonlar ligi kutlamaları gibi devam ederim 😂

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

114

42.5k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.7k

| | | |