DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!

• Vallahi kendimi tutamıcam söylicem 😃 Billie Eilish beni instagramda yakın arkdaşlara eklemiş 😃 Bu bir işaret olabilir 😃 😃 😃

• merhabalar, merhabalar. artık iki haneli sayılarda ikiyle başlayan günlerdeyiz. bayramdan hemen öncesi olduğu için bomba gibi başladı iş, anca girebiliyorum.

totemlere başladım bu arada. amerika'dan aldığım ve metal yerleri yıprandı diye kullanmadığım kupayı kullanmaya başladım, telefonumun arkaplanı amerika ve yaşamak istediğim 3 eyaletin çeyrekliklerini cüzdanda taşıyorum. var mı sizin de yaptığınız şeyler?

bunları yaparken biraz tereddütlüydüm açıkçası çünkü her gün bunları görmek umutlandırıyor insanı, çıkmazsa çok üzüleceğim diye ama olsun. en azından bir ay fazla fazla umutlu gezerim 😇

• @lavender Merhaba çeyreklik dediğiniz bozuk paramı, nereden buldunuz onları

• @Murat-4 Oradayken biriktirmiştim

• @lavender aslında istediğim tüm eyaletleri biriktirmekti ama kısmet olmadı, 30 kadarının falan var herhalde

• Herkese güneşli ve yaz aylarını anımsatan bir günden selam! Tüm Müslüman üyelerin cuma günü ve kandili mübarek olsun. Geri sayım sayacını takip ederken bir yandan da keyifle buradaki sohbeti okumak, ilk başvurudaki heyecanla forumu baştan sona incelemeye devam etmek insana kendini canlı hissettiriyor. İki yıldır sürece dahil olan ve araştırmayı, okumayı seven birisi olsam da bu sefer de birçok konuyu anımsayamadığım ve gözden kaçırdığımı gördüm. Büyük gün yaklaşıyorken naçizane tavsiyem sonuç her ne olursa olsun bize genel bilgi birikimi kazandıracak olan forumdaki tüm bilgi veren konu başlıklarını okumaya, aklımızın bir köşesine not etmeye şimdiden başlamak.

• ⭐⭐

@kiloniner Size de selamlar , hoş geldiniz

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kiloniner üzülmeyin mayıs başında boş ds 260 ve açıklamayı anlatan video paylaşcam aynı zmanda eylül ayında da sizin Türkiyeden kapıyı kapatıp amerikada ki evin kapısını açana kadar ki hayatınızın a dan zye kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayacak belge paylaşcam sizler yeter ki kazanın gerisi zaten hazır bu arada eve alınacak malzeme listesi de bonus olarak verilecek

• ⭐⭐

@ayvalik10 Çok teşekkür ederiz 💜

• @lawyergirl, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@kiloniner Size de selamlar , hoş geldiniz

Hoş buldum. Avukatlar gününüz kutlu olsun!

• ⭐⭐

@kiloniner Teşekkür ederim 🙂

• @ayvalik10, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@kiloniner üzülmeyin mayıs başında boş ds 260 ve açıklamayı anlatan video paylaşcam aynı zmanda eylül ayında da sizin Türkiyeden kapıyı kapatıp amerikada ki evin kapısını açana kadar ki hayatınızın a dan zye kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayacak belge paylaşcam sizler yeter ki kazanın gerisi zaten hazır bu arada eve alınacak malzeme listesi de bonus olarak verilecek

Şimdiye kadar verdiğiniz ve vermeye devam ettiğiniz emekleriniz için çok teşekkürler sevgili @ayvalik10 Foruma üye olmadan önce de uzun zamandır sizi, değerli desteklerinizi ve paylaştığınız kıymetli bilgileri takip ediyordum. İyi ki varsınız!

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@kiloniner biz burada aileyiz zaten herkes birbirine yardımcı olacak ki sorunlar bir bir azalarak mutluluk artsın.

• ⭐⭐⭐⭐⭐

@lawyergirl günün kutlu olsun bence burada avukatlık yapamazsan da amerikada ki senin nasıl avukat olacağını gösteren video var.

• ⭐⭐

@ayvalik10 Teşekkür ederim abi, evet bunu izlemiştim herkes avukatlığın böyle olduğunu düşünüyor Türkiye’de 😄

• ⭐⭐⭐

@kiloniner dert etmeyin çekilişten 1-2 gün önce daha önce forum tarafından hazırlanmış DS260 paketini indirip formu ve türkçe karşılıklarını görüp hazırlık sağlayabilirsiniz yada yine forum tarafından hazırlanmış youtube kanalındada olan ds260 doldurma videosunu izleyerekte hakim olabilirsiniz forma. Bu esnada aklınıza takılan bölümler olursa formda onları kenarı not alabilirsiniz ve daha sonra forumun arama bölümünü kullanarak çözümlerinede kavuşabilirsiniz. Böylelikle kazanmış olursanız formu doldurmaya hazır olursunuz. Tabii bu söylediklerimi yapmanız için 1-2 gün şartıda yok heyecanınıza yenik düşerseniz şimdiden hazırlığınızı yapabilirsiniz 😄

Linkleride buraya bırakayım

https://yesilkartforum.com/cekilis/?amp=1

• @lawyergirl, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@ayvalik10 Teşekkür ederim abi, evet bunu izlemiştim herkes avukatlığın böyle olduğunu düşünüyor Türkiye’de 😄

Ülkede hangi iş konumu gerçekten hakkını aliyor ki de avukatligin aldigini düşünüyor insanlar?.

• ⭐⭐

@gtx295 O yüzden kendi işini yapmak her zaman iyidir. Evet maaşlı çalışmaya göre çok daha zordur ama daha iyidir.

• @Riethian, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 O yüzden kendi işini yapmak her zaman iyidir. Evet maaşlı çalışmaya göre çok daha zordur ama daha iyidir.

Kesinlikle öyle. aktif gelir elde etmek gerek sen hiçbirşey yapmasan bile cebine her ay para koyan şeyler olmali 🙂 sevdiğim bir söz vardir

"Zengin insanlar aktif varlık edinirler. Yoksul ve orta sınıf, aktif varlık olduğunu zannederek pasif varlık edinirler. Aktif varlık cebime para koyar, pasif varlık cebimden para çıkartır."

• ⭐⭐

@gtx295 Dün sana dediğim "pahalı araba" örneği buna dayanıyordu işte 🙂 Bu memlekette pahalı araba çok büyük bir gider kaynağı alanlar için. Mümkün olduğunca fazla gelir kalemi üretmek lazım.

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

73

42.6k
Kullanıcı

4.5k
Konu

434.8k

| | | |