DV2025 Talihlileri DV2025 Green Card Çekiliş Aşamaları konusunu inceleyip sorularını yine bu konuda sormalılar!
Üyelik oluşturma ve foruma giriş konusunda sorun yaşayan üyelerimiz [email protected] adresine email gönderebilirler!
  • ⭐⭐

@newbie97 Sana da günaydın

• @newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Ping-PONG Ben şahsen tanımadığım kişilerle aynı yerde kalamam, o yüzden tek ev kiralamaktan yanayım. Airbnb yi açıp o fiyatları gördüm evet meksika mahallelerinde de daha ucuz ama ben her ne koşul olursa olsun paylaşımlı yerde kalamam 🙂

Bir evde bir tuvalet varsa oraya sadece ben otururum başkaları kullanırsa tiksinirim takıntılıyım bu konuda 😃

Bendede öyle malesef 😕 Bu yüzden direk hedefim ev almak. Tabi 3-5 ay yada 1 sene idare etmek lazim ev almak içinde iyice araştirmak lazim 😃 Çok pis hedeflerim var 🙂

• Yasaklı

@newbie97, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@Ping-PONG Ben şahsen tanımadığım kişilerle aynı yerde kalamam, o yüzden tek ev kiralamaktan yanayım. Airbnb yi açıp o fiyatları gördüm evet meksika mahallelerinde de daha ucuz ama ben her ne koşul olursa olsun paylaşımlı yerde kalamam 🙂

Bir evde bir tuvalet varsa oraya sadece ben otururum başkaları kullanırsa tiksinirim takıntılıyım bu konuda 😃

Houston da sitede 0 2+2 oda da banyolu dairelerin kirası 1600$ kişi 800$ yapar.

Ben de sizin gibiyim. Örnek verdim sadece. 🙃

2000$ a eminim San Fransisco da bile bulursun tek başına🙃

• ⭐⭐⭐

@gtx295 1.5 ay sürmesi çok nadir bir ihtimal ama %99 ihtimalle 2 hafta içinde gelmiş oluyor en geç, kaldı ki o süreçte gidip numaranızı öğrenmeniz bile çok büyük olasılık yani. Her zaman kendinizi kötüye hazırlayın derim aslında ama buradaki de çok nadir bir ihtimal ya 😄

• ⭐⭐

@lawyergirl Sen 1 @hasnotben 2 valla artık sizi gören cennetlik 😃

• ⭐⭐

@gtx295 Bazı milyonerler var sıfırdan bir şehre gidip 3 ay içerisinde 1 milyon dolarlık şirket kuruyorlar onların belgeselleri vardı onları izleyip fikir almanızı tavsiye ederim neticede onlar tecbüreli olduğundan ve işlerin nasıl yürüdüğünü bildiğinden çoğu ulaşabiliyor hedefine 😃

• ⭐⭐⭐

@Ping-PONG 2bin civarına evet 1+1 bulabilirsiniz San Franciscodada.
    Eskiden bende öyleydim tuvaleti paylaşamam vs fazla takıntılıydım sonra yavaşça ilk başta üniversite dönemi, sonra amerikaya staj için ilk geldiğim zaman vs yavaş yavaş aştım bunları artık daha rahatım 😄

• @Emre-Kurtulmuş, içinde söyledi: DV2025 Sohbet Odası

@gtx295 1.5 ay sürmesi çok nadir bir ihtimal ama %99 ihtimalle 2 hafta içinde gelmiş oluyor en geç, kaldı ki o süreçte gidip numaranızı öğrenmeniz bile çok büyük olasılık yani. Her zaman kendinizi kötüye hazırlayın derim aslında ama buradaki de çok nadir bir ihtimal ya 😄

Olsun hocam olur ya bir şekilde bir sorun olur 🙂 Sonuçta burada yaptigimiz rakamlar orada tutmayabilir herşeyi düşünmek lazim. 🙂

• ⭐⭐

@Ping-PONG Airbnb de fiyat çok değişken 1 aylık kiralamanın toplam ücreti ile 15 günlük kiralamanın toplam ücreti arasında bile fark var ben zamanında florida için bakmıştım fiyatlara tabi sezondan sezona göre de değişebilir gördüğüm ortalama ücret o miktardı

Birde airbnb üzerinde durma sebebim kısa günü kurtarmak, öbür türlü ev kiralamaya kalkınca kaç kira depozitosuydu felanı filanıyla çok masraflı oluyor, neticede kredi geçmişimiz de yok, 1 yıllık peşin kira verecek bütçe de yok, airbnb en mantıklı seçenek kısa süre için

@gtx295 Bazı milyonerler var sıfırdan bir şehre gidip 3 ay içerisinde 1 milyon dolarlık şirket kuruyorlar onların belgeselleri vardı onları izleyip fikir almanızı tavsiye ederim neticede onlar tecbüreli olduğundan ve işlerin nasıl yürüdüğünü bildiğinden çoğu ulaşabiliyor hedefine 😃

Biz daha milyoner degiliz malesef.. Keşke olsak Kafamda hep var ama bu yüzden hedefim fazla büyük bazilarina çok "kaçik" ama bana göre hiçbirşey imkansiz değil. Aklimdaki hedefler olursa 1 yil da 1 milyon hedefine ulaşma ihtimalim var... 🙂 tabiki hayat malesef istedigimiz gibi olmuyor neyin getirecegini kestiremiyorsun.

• @newbie97
    ef03b6a3-6f14-41b2-8dfe-661e427b98d4-image.png

Çok para lazim diyor 😂

• ⭐⭐

@gtx295 Basbaya sıfırdan başlıyorlardı gittikleri yerde, lastik çöplüğünden kullanılabilir lastikleri toplayıp satıp öyle başlıyorlardı sefalet içerisinde.

Bence siz parayı hayatınızın merkezinden çıkarırsanız daha mutlu olursunuz gibi

@gtx295 Basbaya sıfırdan başlıyorlardı gittikleri yerde, lastik çöplüğünden kullanılabilir lastikleri toplayıp satıp öyle başlıyorlardı sefalet içerisinde.

Bence siz parayı hayatınızın merkezinden çıkarırsanız daha mutlu olursunuz gibi

Sanirim bunu yapamiyacagim. Özellikle belirli bir hedefe gelmiş birisi için bu çok zor. Herşeyi denedim ama her yol paraya çikti malesef. Bu hayatta parasiz mutlu olamiyacagim gibi 🙂

• ⭐⭐

@gtx295 Valla hocam 80 bine de var ev daha düşüğüne de var, ben bekarım çoluk çocuğum yok belimde silahla gezerim diyorsanız alınabilir gayet ucuz fiyatlı aslında 😁

@gtx295 Valla hocam 80 bine de var ev daha düşüğüne de var, ben bekarım çoluk çocuğum yok belimde silahla gezerim diyorsanız alınabilir gayet ucuz fiyatlı aslında 😁

Orasi bana gelmez 🙂 Kafa tetikte hayat mi gider 😃 bir sabah sakin sessiz uyanmak gibisi yok. Hazirlarsin kendine güzel bir kahvalti. Akşam geldiginde yaparsin yemegini. alirsin 1 tane de köpek birde başka birşeyler alirsin yanliz da kalmazsin 🙂

• ⭐⭐

@gtx295 İşte ben o sessiz sakin uyanma konusunda çok şanssız olduğum için o bile olsa yeterli bana direk hayat kalitem artar o durumdayım 🙂

@gtx295 İşte ben o sessiz sakin uyanma konusunda çok şanssız olduğum için o bile olsa yeterli bana direk hayat kalitem artar o durumdayım 🙂

Şuan çok mu kötü yerde oturuyorsunuz? Ben sessizlige alistim yillarca... Sessizlik gibisi yok

• ⭐⭐

@newbie97 Burdayım helloo

• ⭐⭐

@gtx295 Valla hocam nasıl tarif edeyim hiçbir şeye uyanmayıp direnirseniz bile muhakkak çarpan bir kapı sizi uyandıracaktır, sessizlik namına hiçbir şey yok üstüne birde koku sorunu ekleniyor bu yüzden salonda oturulmuyor yazları cam açılamadığından bende tüm gün odada oturuyorum işte. Koku etraftan değil alt kattan geliyor ve sürekli belki 10 saatin 7-8 saatinde cam açılamaz oluyor

• ⭐⭐

@lawyergirl Bende sitede şifrenizi felan unuttunuz sandım o kadar uzun süredir yoksunuz ki 😁

Benzer Başlıklar

Forum kurallarına uymayan veya forum düzenine aykırı davranan üyeler uyarılmadan forumdan çıkarılabilirler. Özellikle gereksiz yeni başlık oluşturacakların dikkatine!

108

42.7k
Kullanıcı

4.5k
Konu

435.7k

| | | |